Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ja sam ljudim prosipao ceo dan teoriju po kojoj Porto ne moze proci dalje jer mu u zadnjem kolu treba pobeda u Madridu (posto ce Zenit nekako dobiti Austriju), i zbog toga mi je bilo logicno da ne pobedi i sjebe milione ljudi koji su ih ubacili na tikete u raznim kombinacijama. Naravno, nisam to naplatio jer sam igrao uzivo tenis i kosarku, i zavrsio na nuli :D A vidim da su imali milion suteva, realno je bilo da su dobili.Inace, ako je nekome dosadno a ima neki online racun, ima jedan zanimljiv tenis. Zenske neke, celendzer u picki materini, Nuria Parrizas Diaz protiv Allie Kiick. Prva je Spanjolka '91 godiste, pratio sam je i fino igra te slabije turnire, neke je cak i osvojila a bitno je sto uzima dosta dobro svoj servis. Druga je americka klinka, '95 godiste, sto mi samo po sebi govori da je sklona raspadu jer je jos uvek dete. Posto je to dete favorit, ja sam zakuvao 500 dindzi na ovu Spanjolku po 3.75 pre meca a sad imate jos jacu kvotu jer je 2:2 i 0:30 za klinku na servis ove moje. Bas me zanima kako ce zavrsiti.Od ostalih parova odigrao samo dubl Nju Orleans i Vasington keceve, kvota 3.1, za hiljadu. Cisto da imam da pratim nocas nesto.

Edited by Zli Gli
Link to comment

Nesto sam i pogodio. :lolol: NBA over je dosao lagano. Northern Illinois je ocekivano dobio, no nisu probili hendikep, a nije bilo ni overa, te to nisam mogao provuci nikako. LS ogranicavam na jedan ozbiljniji tiket, imam vec NHL i NBA da se razmasem.

Link to comment

Mislim da je prilicno izvjesno da Igokea gubi danas. Nemaju dovoljno igraca za 2 takmicenja, nisu imali vremena da se odmore od teskog gostovanja u Skopju i takmicenje ih uopste ne zanima niti imaju sanse za prolaz dalje. Probao sam razne hendikepe ali posto hoces siguricu igraj ML.U NBA ima 1.2 na Kliperse protiv ocajnih Niksa, to je ok.Miami je gubio i od gorih Cavsa, to ne bih dirao ali mislim da je pobjeda Indiane dosta izvjesna.Dakle: Indiana, Clippers, Hapoel @ 1.91 MarathonbetIgrao sam over u mecu Radnickog i Bizona, 154.5 mi se cini nisko posto je u njihovom prvom mecu pao™ cak 181 poen.

Link to comment

FudbalJuventus-Kobenhavn bk1Man City-Plzen 2+PSG-Olympiakos w1Real Madrid-Galatasaray 2+Shakhtar-Real Sociedad w1Dosta je jedan fudbalski za danas. Za juce sam bio ubedjen, danasnji parovi mi se vec ne dopadaju. Najvise mrzim kada dodje do toga, ovome treba ovome ne.NHLCalgary-Chicago w2Washington-Ottawa 1XNY Islanders-Winnipeg 5+New Jersey-Carolina 0-6Pittsburgh-Toronto 5+San Jose-Los Angeles 0-6Chicago bi trebao da nastavi seriju pobeda. Calgary nije porazen u regularnom toku, na 3 meca, vreme je za prekid tog trenda. Capitalsi su tradicionalno dobri kod kuce protiv Senatorsa. Bez pobede su na prethodna 3 meca(uzeli samo bod u Torontu). Islandersi su jedan od pouzdanijih over timova. Pittsburgh-Toronto mecevi, su uvek bili efikasni. New Jersey nastavio 0-6 seriju, ocekujem isti ishod i veceras. Kingsi su se vratili svojoj prepoznatljivoj defanzivi, te ni tu ne ocekujem previse golova.Strelci: Tavares, Kunitz, Kadri, Toews.NBACharlotte-Indiana w2Cleveland-Miami w2Minnesota-Denver w1LA Clippers-New York w1Dallas-Golden State >203.5Houston-Atlanta >206.5Indiana. Miami, Clippersi, ne bi trebali imati vecih problema. Minnesota je malcice sumnjiva, no igraju kod kuce, te je vreme da se vrate preko 50%. Golden State ce biti malo kompletniji veceras(Bogut se vraca nakon suspenzije), sto bi uz efikasni Dallas, trebalo da otera mec u over(bar ovaj smanjeni). Rocketsi retko zataje, kada je rec o ofanzivi. Atlanta vezala par meceva, gde se suterski nisu previse istakli. Cini mi se da bi taj trend mogao da se promeni veceras, protiv ofanzivno orijentisanog protivnika.

Link to comment

City U19 nakon samo boda u 2 meca protiv CSKA u dosta zajebanoj situaciji.CSKA i Bajern imaju po mec vise, CSKA je prvi sa 10, Bajern drugi sa 9 a City ima 7. U posljednjem kolu igraju Plzen - CSKA i Bajern - City.Danas City igra protiv Plzena koji ima gol razliku 2-17 u 4 kola i primali su redom 4, 5, 4, 4 gola. U prvom kolu ih je City dobio u gostima 4-1.Odigrao sam:Any other score @ 1.95 kao glavno na Marathonu (prakticno da jedna ekipa daje vise od 3 gola) a treba probati i -4.5 @ 3.8 i -5.5 @ 6.5 (bet365).

Link to comment

Ja odigrah neki tiket, za pracenje, sa tim omladincima. Leverkusen 4+ proslo nekako, kao i Juventus P2+. Ostalo jos Real 4+ i Man City P2+. Sad kad se skupi kriticna masa baksuzluka. :lolol:Ne mogu dve recenice ispravno da ispisem. :isuse:

Edited by Miljenko
Link to comment

Ja sam hteo da igram Vasington i Netse (njih navijacki, iako su oslabljeni, a i kvota bila 3.10) a onda sam prepisao od tebe Nju Orleans umesto Netsa i sjebao obojicu. Ali ti si kriv, svakako!Mislim na Uejda, ne na Miljenka :D

Edited by Zli Gli
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...