Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Denga treba igrati overe u ovim prvim mecevima bez Rouza. Isto na Randolpha dok se Marc Gasol ne oporavi.Sad sam se sjetio da ni Harden ne igra, mozda bi se moglo i na Lina ili Howarda probati neki over.
Nema nijednog od njih na bet365. Odigrao Novickog over 22.5. Prosek ove sezone mu je 20.9, a juce je dao 27 Denveru, pa bi mogao veceras barem 23.
Link to comment
imao sam romu over 26 kornera po kvoti 29 i 9. za malo. ne zalim se i ovako je bilo dobro.
Over 26.0 @ 19.00€25.00 Singlesmor, od 74' do 92' samo jedan korner, bas se nekako glupo razvijalo. Ja sam imao samo over 23.5 i cekao da to prodje pa da pojacavam a kad je proslo bilo je vec prekasno za bilo sta jbg.Steta je ne uzeti vise na ovakvom mecu.
Link to comment

Ja sam mogao zabagovati 300e u minus ovaj vikend opusteno ali su mi prosla dva tiketa, jedan za ulog 6 500 na dobitak 15 (Standard 1, Klipersi 1 i Red Vingsi X2) i jedan rekreativni za 450, prosao 13 i nesto hiljada. Na kraju sitan minus, srecan sam ko da sam u plusu :DZa veceras sam gadjao Konlija vise od 18.5, Lava manje od 24.5, Dalas 1 i neke dve duple sanse u NHL-u.

Edited by Zli Gli
Link to comment
Over 26.0 @ 19.00€25.00 Singlesmor, od 74' do 92' samo jedan korner, bas se nekako glupo razvijalo. Ja sam imao samo over 23.5 i cekao da to prodje pa da pojacavam a kad je proslo bilo je vec prekasno za bilo sta jbg.Steta je ne uzeti vise na ovakvom mecu.
ma ja sam pocetnik u tom kladionicarskom svetu, ucim se i igram se za bas sitne, sitne novce. to sa kornerima, kada resim, ne izaberem utakmicu nego krenem nasumice i nestrpljiv sam pa krenem rano. tako da sam na romu krenuo jos u prvom poluvremenu i uzeo sam fino. generalno sam u minusu sa kornerima, ali sam sve bolji i srecan ko malo dete kada uzmem nesto sa visokom kvotom. mada, moram da priznam da je tek kada sam postao disciplinovaniji i probirljiviji.
Link to comment
Denga treba igrati overe u ovim prvim mecevima bez Rouza. Isto na Randolpha dok se Marc Gasol ne oporavi.Sad sam se sjetio da ni Harden ne igra, mozda bi se moglo i na Lina ili Howarda probati neki over.Odigrao sam Romu & 0-2 @ 4.05Tiket: Zvezda, Portland, Detroit @ 1.907 Marathonbet kao i ovo iznad.Sva 3 tima kod kuce, Zvezda ce se mozda i pomuciti al dobice. Portland vezao 10 pobjeda, NY 5 poraza, razlika u svemu prevelika. Detroit solidno igra protiv ovih smrdljivaca sa istoka, dobili oba tima iz Njujorka, Boston, Uosington. Prejaki su pod kosem a Miluoki dosta tanak, mislim da to ide lagano.
Dobar.Deng prosao, Randolph pao, bas je lose odigrao sto je dobro jer ce pasti totali za sledeci mec :lol:Sto se tice kornera meni je pocetna ideja bila da se jure samo kasni korneri jer su vece kvote pred kraj meca a ponudjeni totali tokom utakmice vrlo cesto budu previsoki i nemoguci pa to onda pada pred kraj. Nekad se medjutim isplati igrati od pocetka, kao tu Romu recimo.
Link to comment

To je jedina anomalija od prosle noci. Fudbal 0/1, NHL 2/3, NBA 4/4, NFL 1/1. Kombo, naravno pao, na Toronto(ne umem da sastavim, eventualno ako bas sve pogodim :lolol: ).Danas slab izbor, bar za ovo sto ja igram. Jedan NCAAF mec, za koji jos cekam granicu za poene. Jedna NHL tekma, koja nije za igru, uz par kilavih NBA parova.Hokej je sasvim pristojan za igru, bar ovaj NHL deo. Tu retko imas male kvote, kao u evropskim ligama. Ne moze ni sve da prodje, no u duzem vremeskom periodu se moze biti u plusu.

Edited by Miljenko
Link to comment

Zenit singl @ 2.2 i Zenit & under @ 4.70 za pocetakAtletico je bez dosta vaznih igraca, mrzi me sad da pisem imena, sigurno su prvi u grupi i Simeone nece nista da rizikuje.Zenitom nisam odusevljen, uglavnom igraju ko zadnja govna ove sezone ali vjerujem da ce iskoristiti priliku i dobiti ovo nekako.Sto se vremena tice temperatura je oko nule a teren izgleda skroz ok.

Link to comment
Zenit singl @ 2.2 i Zenit & under @ 4.70 za pocetakAtletico je bez dosta vaznih igraca, mrzi me sad da pisem imena, sigurno su prvi u grupi i Simeone nece nista da rizikuje..
Da pomognem Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 7025X using Tapatalk
Link to comment

FudbalBasel-Chelsea bk2Ajax-Barcelona 2+Arsenal-Marseille bk1Dortmund-Napoli 2+Porto-Austria bk1NCAAFNorthern Illinois-Western Michigan >63.5Northern Illinois do sada neporazen(11-0), i tako ce verovatno ostati i nakon vecerasnjeg meca. Hendikep je veliki(oko 35), pa sam odabrao poene, jer mislim da ce i gosti dati nesto, 1.7 kvota.NBAWashington-LA Lakers >194.5Nezgodni parovi veceras. Par timova sa povredjenim igracima, koji su teski za procenu, pa i nisu za cackanje. Ovaj over mi deluje kao jedini logican izbor. Smanjena granica naravno, kvota 1.6.NHL odmor veceras. Samo Dallas-Anaheim igraju, a to je idealan mec za izbegavanje.

Link to comment

@ Fei Gde nadje 2.2 na Zenit? Ovde retko gde kvota prelazi 2 (1.95 mozzart, 1.97 milenium 2.0 u meridianu, 2.0 u tasu)Meni ocajni parovi veceras u LS. Kao namece se Shalke i Chelsi, mozda BVB. Na Barsu je 1.55 sasvim solidno bez obzira na njihove izostanke ili da li im treba. Celtic GG mi je zanimljiva kvota 1.8

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...