Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Moram da probam na Pistonse veceras, rano pocinje utakmica, u 7.Bruklin igra ko kurac i dalje, veceras su bez Derona, Lopeza, Terija i Kirilenka. Tanki pod kosem, mislim da ce Monroe i Drummond da ih unakaze. Kvota 2.62 za -2.5. Pipnucu i -7.5 @ 4.4 zbog kvote al ne ocekujem bas da pisaju po njima.

Link to comment
ma samo je zlo kad se navuces, inace je sasvim ok... :)
Ja sad pogledam Werder, kontam igra se otvoreno na 0-3, 75' u kornerima 6-4 a over 11.5 @ 2 wtf.... krenem sitno i malo po malo dodjem do nekih 400e profita i to sam igrao prilicno glupo i propustio sve velike kvote. Zavrsilo se 8-8 :Hail:
Link to comment

Prodjose oba fudbalska, mada su ovi moji malo smanjili dobitak na drugom(trebas stvarno biti talentovan i primiti 2 gola protiv Cardiffa).Odigrah nesto za vecernju zanimaciju:Bologna-Inter X2Sevilla-Betis 3+Cobresal-A. Italiano 3+U. de Chile-Huachipato 3+Cileanci takodje, 5+, 7+, sistem, ako se raspucaju.

Link to comment
Moram da probam na Pistonse veceras, rano pocinje utakmica, u 7.Bruklin igra ko kurac i dalje, veceras su bez Derona, Lopeza, Terija i Kirilenka. Tanki pod kosem, mislim da ce Monroe i Drummond da ih unakaze. Kvota 2.62 za -2.5. Pipnucu i -7.5 @ 4.4 zbog kvote al ne ocekujem bas da pisaju po njima.
Popisali se ipak, 12 razlike na kraju :wub:
Link to comment

Prijatno iznenadjenje juce. Fudbal 4/5(jedino U. de Chile nije dosao 3+, nakon gomile promasenih sansi). NHL 1/1, NFL 3/4, NBA 3/4. Krivo mi je samo za Lionse, koji su mi oborili kombo tiket, a to je trebao biti najsigurniji NFL par.FudbalArbroarth-Rangers bk2Roma-Cagliari 2+Malaga-A. Bilbao 2+Malaga je sumnjiva za golove, no kvota je fina. Roma valjda nece igrati onako sibicarski, posle onog gola u nadoknadi.NHLEdmonton-Chicago w2Boston-Pittsburgh 0-6Toronto-Columbus w1New Jersey-Winnipeg 0-6Tampa-NY Rangers 0-6St.Louis-Minnesota w1Protiv Blackhawksa mogu da odigraju dobro samo timovi koji imaju dobru odbranu ili golmana, ili oba. Edmonton ima samo napad, te bi ovo trebao biti najsigurniji fiks za veceras. Zanimljiv mec u Bostonu u najavi, Toronto bi trebao da ima prednost protiv Blue Jacketsa. Devilsi imaju dugu seriju 0-6 meceva. Tampa nije tako efikasna bez Stamkosa(ocekivano). Derbi, Blues-Wild. Timovi u formi, dajem prednost domacinu.Tiket strelaca: Kadri, Doan, P. Kane.NBAIndiana-Minnesota w1Portland-New York w1Miami-Phoenix >196.5San Antonio-New Orleans H1(-7.5)Memphis-Houston H2(+1.5)Indiana i Portland, kao legitimni fiksevi. Spursi standardno. Pitanje je uvek, kakav ce pristup mecu, imati Miami, zato i over. Memphis bez Gasola, sto je po meni veci nedostatak od neigranja Hardena za Rocketse.NFLWashington-San Francisco w2Ovo sam najpre hteo da preskocim, ali se predomislih, jer je Washington skoro bez ikakve sanse za playoff.

Link to comment

Denga treba igrati overe u ovim prvim mecevima bez Rouza. Isto na Randolpha dok se Marc Gasol ne oporavi.Sad sam se sjetio da ni Harden ne igra, mozda bi se moglo i na Lina ili Howarda probati neki over.Odigrao sam Romu & 0-2 @ 4.05Tiket: Zvezda, Portland, Detroit @ 1.907 Marathonbet kao i ovo iznad.Sva 3 tima kod kuce, Zvezda ce se mozda i pomuciti al dobice. Portland vezao 10 pobjeda, NY 5 poraza, razlika u svemu prevelika. Detroit solidno igra protiv ovih smrdljivaca sa istoka, dobili oba tima iz Njujorka, Boston, Uosington. Prejaki su pod kosem a Miluoki dosta tanak, mislim da to ide lagano.

Edited by Feindouno
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...