Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

odigrao sad treble:Gasol over 13, Rose over 17.5, J.Johnson over 14.5Sva trojica igraju ko kurac u timovima sa puno povrijedjenih igraca pa ocekujem veliku minutazu i dosta poena.
I ovo proslo, Gasol 24, Rose 20, JJ 15.Na kraju dodao singl na Gasola, over 23.5 pts + rebs sto je prebacio samo poenaima i Lejkerse @ 2.9 kad sam vidio da ne igra Steph.Sjajno vece u NBA, bukvalno sve doslo.
Link to comment

NHLBoston-Carolina w1Toronto-Washington 5+Detroit-Ottawa w1Montreal-Pittsburgh X2Los Angeles-Colorado 0-6San Jose-New Jersey w1Boston kao dominantan domacin, uz 5+ na dve standardno efikasne ekipe. Red Wingsi konacno prekinuli losu seriju, vreme je za pobednicku. Moji Pingvini podizu formu. Ocekujem tvrd mec u Los Angelesu. Isto vazi i za Sharkse, no tu ipak probah na domacina.NBALA Clippers-Sacramento H1(-7.5)Denver-Dallas >209.5Miami-Orlando H1(-10.5)San Antonio-Cleveland H1(-8.5)U fiksu na dominantne ekipe, uz samo jedan over. Granice su sve vece, nije mi se dopalo nista drugo. Sa Rocketsima su bas preterali.NCAAFNorthwestern-Michigan State w2North Carolina State-East Carolina w2LSU-Texas A&M >69.5Kansas State-Oklahoma >52.5UCLA-Arizona State >59.5Houston-Cincinnati >56.5Oklahoma State-Baylor >75.5Minnesota-Wisconsin >49.5Stanford-California >54.5Louisville-Memphis >41.5Mississipi-Missouri w2Wake Forest-Duke w2Prvi dabl i singlovi su nesto verovatniji, te ih odigrah malo jace. Zavrsna 3 dabla, vise za pracenje, za oprezniji ulog.Dva dnevna kombinovana, te 5+, 7+ sistem, Barcelona, Dortmund, Real.

Edited by Miljenko
Link to comment
Sjajno vece u NBA, bukvalno sve doslo.
Meне усрао Далас. 20 и кусур разлике водили, на крају 10. Хендикеп био 11,5.
Link to comment

Ja igrao Kliperse na -10.5, zato sto pocinje u normalno vreme a i hocu da vidim dokle misle da me jebu.Inace, ovaj vikend pogibija na svim frontovima, sve me jebala po jedna za lepe dobitke. Imam jos jedan lep tiket ali cu ga samo postaviti ujutru ako prodje, inace padam ako napisem parove unapred :D

Link to comment

Moram da probam na Portland @ 2.5.Jos se ne zna da li ce Steph igrati, i ako bude igrao nece biti 100% spreman sigurno. Iguodala ne igra.Obe ekipe su B2B, igrali kasne meceve i jedni i drugi sinoc.Indianu takodje uplatio -19.5 @ 3.5, -24.5 @ 7.5 i -30.5 @ 19. Nece igrati Hawes, Young i Wroten, dvojica iz petorke i bekap plej. Uzasno su tanki pod kosem bez Hawesa, ocekujem da ih Hibbert pokida.Slican mec kao protiv Miluokija, tad su me ispostovali™ i dobili sa 27 pa moram da pokusam i danas.Hjuston bez Hardena, moze i na Minesotu neki dinar.

Edited by Feindouno
Link to comment

Los dan. NCAAF 4/8, no tu sam bio u plusu, jer sam dobro rasporedio uplatu. Fudbal 2/4, nije moglo bolje, sa par ovih glupavih rezultata. NHL 1/3. Golmani se razbranili u Torontu, nije bilo ni blizu overa(5+). Promasaje u fiksu sam bar vezao, jutarnji tiket prosao lagano. NBA ocekivano losije, nakon finog petka(dobro, mozda ne bas ovoliko ocekivano). U Denveru 36 poena u 4. cetvrtini. :isuse: Ni Indiana, koju sam preskocio, nije probila hendikep, te i nisam mogao ukombinovati bolje.

Edited by Miljenko
Link to comment

Portland dobio, carevi.Nisam bio dovoljno pametan da probam i hendikepe po sjajnim kvotama al sam zato sve to odigrao protiv Hjustona koji je sutirao trojke 17/31 :isuse:Jucerasnji mecevi bas idu u prilog mojoj teoriji o dvocifrenim hendikepima, od 4 takva meca samo je San Antonio pokrio (pokidali 30 razlike) a svi ostali su bukvalno jedva dobili, Klipersi pola kosa, Miami kosem pred kraj i Indiana se kao odvojila malo na 8 razlike ali ni blizu hendikepa.

Link to comment

Jos malo i stigli smo do kraja novembra. Uvek sam mrzeo taj mesec. :lolol:FudbalLivorno-Juventus bk2Vozdovac-Partizan bk2Man City-Tottenham w1Cardiff-Man Utd w2Werder-Mainz 2+NFLDetroit-Tampa w1Miami-Carolina w2New England-Denver >53.5Baltimore-NY Jets w1Cleveland-Pittsburgh w2Lionsi ce valjda lagano dobiti "probudjenu" Tampu. Carolinu sam izbegavao cele sezone, nadam se da nece zakazati danas, protiv mediokritetne ekipe. Igrao sam na New Orleans protiv Patriotsa i bio je corak. Fiks zato ne diram veceras, vreme je da Denver udje u novu seriju overa.Ravensi ne igraju nista specijalno, no protivnik su Jetsi. Moji Steelersi ako ne mogu da dobiju ove pacere, bolje da i ne igraju.NHLBuffalo-Detroit w2Detroit razocarao sinoc protiv Senatorsa. Vreme je za jedno solidno izdanje na gostujucem ledu, a Sabresi mi deluju kao zgodan protivnik.NBAOrlando-Phoenix >193.5LA Clippers-Chicago H1(-3.5)Oklahoma-Utah H1(-10.5)LA Lakers-Sacramento >197.5Zbog onakvih glupavih rezultata u fiksu kao sinoc, ja i preferiram poene(odnosno overe).Sinoc nisam smeo da odigram Rocketse, zbog velike granice i doslo je preko smanjene granice(211.5). :isuse:Phoenix do sada zahvalan za poene. Clippersi bi trebalo da odigraju jedan mec na nesto visem nivou, nakon onog kilavljenja sinoc. Oklahoma standardno. Lakersi protiv razigranog Sacramenta, takodje lice na over.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...