Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Saintsi nisu hteli da sutnu FG. :isuse: NHL 4/5, samo Toronto prodao. Konacno i Detroit zabelezio pobedu. Oklahoma-LA Clippers, neocekivani under. Nisu mi jasne ove zavrsne cetvrtine, sa malo poena.FudbalZenit-Rostov 1Eindhoven-Oss 2+PSV 2-Almere 2+Stuttgart-Monchengladbach 2+Doncaster-Yeovil 2+NHLPittsburgh-NY Islanders 5+Washington-Montreal 5+Anaheim-Tampa w1Vancouver-Columbus w1Anaheim i Vancouver, po 5 meceva bez pobede. Oba tima otisla na dva meca u OT, tokom lose serije. Golovi klasika.Strelci: Kunitz, Ovechkin, Eller, Kesler.NBACharlotte-Phoenix >186.5LA Lakers-Golden State >197.5Memphis-San Antonio H2(+2.5)Dallas-Utah H1(-8.5)Nije sigurno da li ce Golden State biti kompletan, no granica nije prevelika. San Antonio sa izmenjenim hendikepom. Dallas ne volim da igram cesto(osim na poene), no Utah mi deluje slabasno.

Link to comment

Umesto da su Klipersi dobili sinoc i da mi prodje sve i da budem dobar 120 evra za male uloge, jutros sam se navukao na sve moguce mine i u minusu sam 45 :D Zato cu lepo singl na Zvezdu za 20, kvota je 3.65, i sve ce biti zaboravljeno kad dobijemo rutinski.

Link to comment

Kod mojih otvoreno po kvoti 4 pa palo, ali makar mi se racunaju i eventualni produzeci. I na kraju sam stavio 3 310 din, tako mi se uklapalo u neku racunicu :D

Edited by Zli Gli
Link to comment

Jaci ulog na:Minnesota, Indiana, New Orleans @ 2.15.Bruklin je bez Derona, Terija i Lopeza, pola petorke i glavni igrac s klupe. Minesota odlicna ove sezone, rjesavaju ovo lagano kod kuce.Indiana najbolja ekipa na istoku ubjedljivo, ovakve jedu za dorucak. Svi zdravi i spremni.New Orleans kod kuce 4-2, Cavsi u gostima 1-6, dobili samo u Washingtonu kad ih je napalo™. Cleveland je najjaci na pleju ali nije ni Kyrie carobnjak + protiv sebe ima veoma solidnog Holidaya pa ce morati dobro da se oznoji. Ovo mi je najtezi mec na tiketu ali mislim da ima veoma dobre sanse za prolaz.

Link to comment

Ja danas bukvalno nista nisam pogodio, mislim da sam spickao jedno 10 hiljada :DImam vecernji tiket koji bi mogao to sve da mi vrati, naravno.Fila - Milvoki 1Boston - Indiana 2Dalas - Juta 1 kvota 1.11, prso samDetroit - Atlanta <200, malo sam podigao granicuPitsburg - Ajlendersi 1XGrot - Sugita 1Ebden - Rola 1Drugi je iz zajebancije, samo 4 para.Memfis - San Antonio 1Lejkersi - Golden Stejt 2Kemba Voker >15.5 Entoni Dejvis >19.5

Link to comment

Ja nisam nista pogodio citav dan tj ni danas ni juce, onda vezem neke kornere, uzmem jedno 500e i nakon toga masim 11! za redom i vratim skoro sve :isuse:I to tako sto Visla na kojoj mi fali 1 korner daje gol u 86', ekipa sa igracem vise prima gol i potpuno se raspada, drugi nakon protivnickog crvenog i sami dobiju crveni i sl... fujodigrao sad treble:Gasol over 13, Rose over 17.5, J.Johnson over 14.5Sva trojica igraju ko kurac u timovima sa puno povrijedjenih igraca pa ocekujem veliku minutazu i dosta poena.

Edited by Feindouno
Link to comment

Био да уплатим и кад сам се вратио видим да је Гасол ставио сома на сваки свој поен за унесрећене Филипинђане. Ето ти овер на њега.Ставио 6 играча на тикет, између осталог Ливингстона овер 12,5 и Тристана Томпсона мање од 13,5. Већ видим да ћу пасти на Калдерона, мислио сам да је грана 10,5 кадоно то Картер а овом 12,5.

Link to comment
Jaci ulog na:Minnesota, Indiana, New Orleans @ 2.15.Bruklin je bez Derona, Terija i Lopeza, pola petorke i glavni igrac s klupe. Minesota odlicna ove sezone, rjesavaju ovo lagano kod kuce.Indiana najbolja ekipa na istoku ubjedljivo, ovakve jedu za dorucak. Svi zdravi i spremni.New Orleans kod kuce 4-2, Cavsi u gostima 1-6, dobili samo u Washingtonu kad ih je napalo™. Cleveland je najjaci na pleju ali nije ni Kyrie carobnjak + protiv sebe ima veoma solidnog Holidaya pa ce morati dobro da se oznoji. Ovo mi je najtezi mec na tiketu ali mislim da ima veoma dobre sanse za prolaz.
Izvuci plus iz ovako usranog dana u kom sam promasio 90% opklada je jebena umjetnost.Prve 2 dosle rutinski, treca ocekivano jedva... vodili Cavsi 12 razlike na manje od 5' do kraja a onda krece ses™ i serija 7-23 :wub:.4:46 Earl Clark makes three point jumper (Jarrett Jack assists) 93-81 0:12 100-104 Jrue Holiday makes free throw 2 of 2
Link to comment

Izgledalo je da ce biti kilavo vece, no na kraju 4/6. Fudbal pao na jedinom fiksu koji odigrah. NHL ponovo odlican, 2/2, uz jednu kvotu 1 na drugom tiketu. NBA zamalo perfektan, no falio je jedan poen na Lakersima(ne znam kako su i toliko skupili). Prosle dve kvote preko 2, te je bilans pozitivan.FudbalEverton-Liverpool 2+Arsenal-Southampton bk1Barcelona-Granada bk1West Ham-Chelsea w2Reims-PSG bk2PSV-Heerenveen 2+Hertha-Leverkusen 2+Celtic-Aberdeen 2+Dunfermline-Brechin 2+Stranraer-Airdrie 2+Dortmund-Bayern 2+Almeria-Real Madrid bk2Napoli-Parma 2+Porto-Nacional bk1Ovo sam izmudrovao nocas. Sada treba razmotriti NHL, NBA i NCAAF.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...