Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Meni odlican baraz. U Africi pogodio sve sem posljednje opklade koja je bila vise navijacka nego zdravorazumska™.Egipat fenomenalno dosao danas sa fenomenalnim kvotama, overi i kornera i golova.U Evropi nista posebno, HR, Rumuni i Francuzi svi dosli do 9 kornera al niko nije morao da juri gol u posljednjih 10-15 min tako da nije bilo nekih epskih totala.U preostalim mecevima mislim da se isplati odigrati 4+ u Urugvaju ako ce igrati Suki i Cavani. Meksiko me iznenadio u prvoj utakmici ali sutra ocekujem da odigraju kilavo, probacu under 1.5 @ 4.4

Link to comment

Fudbal ocekivano glupavo.NHL 2/3, NBA 1/2. Minnesota gubi onoliku prednost, protiv mediokritetne ekipe. :isuse:Dobar predosecaj za strelce, te preskocih singlove.NCAAFToledo-Northern Illinois >69.5Northern Illinois deluje kao ozbiljan tim. Ni napad Toleda nije za bacanje. Hendikep nije veliki, no ja ipak biram poene, sa smanjenom granicom, jer verujem da domaca ekipa, nece pasti bez borbe.NHLWashington-Pittsburgh 5+Anaheim-New Jersey 0-6Duel u Washingtonu je nekada bio sinonim za over. Tokom poslednje dve sezone, se i nisu proslavili efikasnoscu. Capitalsi odlicni u napadu, skupljaju bodove u seriji. Pingvini probudjeni protiv Ducksa(cetiri gola pala u zavrsnom periodu). Kada Devilsi igraju, under uvek deluje kao ok opcija.Probao opet da Kovalchuk da gol, plus nocni tiket: Ovechkin, Kunitz, Crosby.NBANew York-Indiana w2Orlando-Miami w2Minnesota-LA Clippers >208.5Dallas-Houston >209.5Phoenix-Sacramento >190.5Samo Indiana i Miami u fiksu. Na San Antonio preveliki hendikep i u smanjenoj varijanti, Golden State dobije Memphis, svake prestupne godine, te i njih preskocih.Prva dva overa standardno. Na Phoenix-Sacramento granica deluje nisko, pa da probam i to.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ujutru ima jedan meni zanimljiv teniski mec, pocinje u 10 ili 11. U pitanju je italijanska Andria, turnir u dvorani na brzoj podlozi, igraju Yann Marti i Stefano Travaglia. Posto mi je na poslu povremeno dosadno, gledam tako cesto i neke leve meceve pa sam juce gledao obojicu. Marti je posle mnogo muke dobio Kleca, nemackog igraca koji je poreklom verovatno Hrvat ili Slovenac (Ivo se zove), dok je zabar opeglao prvog nosioca Paola Lorenzija koji je prilicno ozbiljan igrac i to je bilo veliko iznenadjenje. Tu sam uzivo bio dobar 20ak evrica pa moram da ispostujem decaka i sutra, mnogo je dobro servirao i odigrao odlican mec pa ocekujem nesto slicno i sutra a kvota na njega je uglavnom preko 2 (kod mene bilo 2.15 a ja odigrao po 2, kad je vec palo). Imace i podrsku publike sto je i razlog i motiv vise da opegla prosecnog Svajcarca.Marti - Travaglia 2 10 ojra, cisto da se prati ujutru.

Link to comment

joj tugo, pred posljednji napad na -3 gledam Indiana ML @ 10.25, gleda ona mene... i naravno ne odigram somsto ne znaci da ce dobiti u produzetku ali sad je @ 1.64 :)

Link to comment

NBA 3/4, Indiana se provukla. Capitalsi nisu dali gol, te nije bilo sanse ni za over, kada je o NHL dablu rec. Neocekivani under, na Toledo-Northern Illinois.NFLAtlanta-New Orleans H2(-6.5)Atlanta ocajna ove sezone. Imaju jedan od najlosijih napada trcanjem, te je protivnickim odbranama lakse da ih zaustave. Povrede im ne idu na ruku, narocito u defanzivnom delu ekipe. Saintsi sa svojim dominantnim pas napadom, ne bi trebali da imaju previse problema.Granica za poene od 52.5-53.5, deluje previsoko. U Areni kvota 1.8.NBAOklahoma-LA Clippers >205.5Razmisljao sam o mecu Denver-Chicago, no nisam mogao da se odlucim, sta da odigram, pa je ostao samo ovaj over, timova koje standardno igram .NHLWinnipeg-Chicago w2Detroit-Carolina w1Toronto-Nashville w1Phoenix-Colorado 1XSan Jose-Tampa w1Edmonton-Florida 5+Los Angeles-New Jersey 0-6Ne verujem da Chicago moze vezati 2 poraza. Ocekujem njihovo vrhunsko izdanje veceras. Detroit za prekid lose serije(7 meceva bez pobede u regularnom toku). Kadri se vratio u tim Toronta, nakon suspenzije, te ocekujem njihovu sigurniju igru. Coyotes odlicni kod kuce, kao i Sharksi. Potencijalno efikasan mec u Edmontonu, suprotna situacija u Los Angelesu.Tiket strelaca: Steen, Kadri, Zetterberg, P. Kane, Doan.

Edited by Miljenko
Link to comment

Bilo 3.30 na PAO protiv Ritasa pri rezultatu 25:38 na poluvremenu i imam singl, imam pre toga po kvoti 2 vezano sa Barsom i Makabijem koji me malo jebe, imam isto po 3.30 sa Klipersima 2 protiv Oklahome, imam po 1.70 sa Klipersima H2+5.5 i Denverom... imam sto nekih kombinacija i dobro je sto su okrenuli i vode 3 razlike pocetkom zadnje, valjda nece pojebati sad :DA ne mogu da prezalim sto sam ceo dan merkao ovu Zelenu goru protiv precenjenog Bajerna i nisam iskoristio kvotu 7.3 pre meca niti posle tokom meca uzivo, jednostavno sam sve preskocio :isuse:

Link to comment

Ja prvo odigrao Makabi da ce voditi na poluvremenu i zbog gledanja tog sranja ni ne skontam da Pao gubi. Kad sam se opasuljio™ vec je bilo @ 1.8 na Grke sto sam odigrao ali sam im sve vratio spasavajuci mrtvi Makabi jebo im pas mater kako su se raspali.

Link to comment

Tu ne znam da li sam vise popizdeo zbog toga sto su mi srusili lep tiket ili zato sto Zvezdi nikako ne ide na ruku pobeda Laborala. Govna su Izraelci a i pojma nemaju, igraju im basketasi divljaci i nemam pojma kako uspevaju ovako dugo da se drze u samom vrhu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...