Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Neobicno uspesna nedelja, 7/8. NFL 5/5, najbolje ove sezone. NHL 1/2, uz pogodjen NBA. Prosao i kombinovani tiket. Izasao bi i preostali dabl, da sudije nisu ponistile onaj gol Canucksa.NFLCarolina-New England PH2(+1.5)Carolina igra solidno, no opet, ne razumem to da su oni favoriti ovde. Brady je i dalje "tata", za vecinu ekipa. Patriotsi igraju nesto losije u gostima, ali ocekujem egal mec, u krajnjem slucaju.NBAChicago-Charlotte H1(-8.5)Utah-Golden State H2(-6.5)Oklahoma-Denver >205.5Dallas-Philadelphia >209.5Bobcatsi nisu losi, kao sto je to bio slucaj prethodnih godina. Ipak, dolaze na noge odlicnoj defanzivnoj ekipi, te im ne dajem vece sanse. Golden State obicno igram over. Igraju protiv neefikasne ekipe, pa se odlucih za hendikep, kao i pre par dana. Oklahoma-Denver, klasican mec za over. Kod Mavericksa sam dugo razmisljao, no setih se da je Philadelphia, primila 135 poena protiv Pelicansa. :lolol:HokejCarolina-Boston 0-6Winnipeg-Calgary 5+Teski mecevi veceras. Bruinsi i dalje neubedljivi. Uglavnom dobijaju, no vecinom "na misice".Moji igraju protiv Ducksa, bolje da ne diram. Calgary i prima i daje, mada u poslednje vreme uglavnom prima. Winnipeg bi trebao da pokaze bolje ofanzivno izdanje, posto su Flamesi losi u defanzivi.Od strelaca: Kovalchuk(St.Petersburg), Crosby(Pittsburgh), Little(Winnipeg).

Edited by Miljenko
Link to comment

Fala Zvezdi i kladionici sto racuna produzetke za jucerasnjih +50 ojra :D Kasnije odigrao jedan rekreativni nocni za 50 dindzi, skinuo dva tenisa i dva hokeja i skoro komplet NBA, ali me pojebao Golden Stejt koji je dobio 11 razlike a igrao sam H1 +8.5, mislio da ce Juta pruziti jaci otpor ali kurac.

Link to comment

NBA je mogao bolje. U Dallasu neocekivani under, mada mora negde da se desi da ih ne ide sut. Chicago mi vec nije jasan, sa ovom tesnom pobedom. Golden State lagano, kao i over na Oklahomu. New England neprijatno iznenadio. Od dobrih stvari, prosao vec prezaljeni NHL dabl. Crosby konacno dao gol, kao i Little 6 sekundi pre produzetka. Little mi je i doneo mali plus, posto je kvota da on daje gol bila 3.2.

Link to comment

FudbalEgypt-Ghana 2+South Africa-Spain 2Netherlands-Colombia 2+England-Germany X2NBAMiami-Atlanta H1(-6.5)Washington-Minnesota w2Houston-Boston w1Nadam se da ce Miami biti dovoljno motivisan, da probije hendikep(makar ovaj smanjeni). Nisam bio ubedjen u overe veceras, te odigrah i dabl vinera.NHLBuffalo-St.Louis w2Toronto-NY Islanders 5+NY Rangers-Boston 0-6Detroit-Nashville 1XVancouver-Florida w1St.Louis je prilicno verovatan. Over na standardno efikasne timove i obrnuto za Rangers-Bruins. Detroit nema pobedu sest meceva unazad. Pet puta uzastopno su otisli u OT i corak. Canucksi takodje u losoj seriji. Vreme je da im proradi napad.Strelci bez singla, samo tiket: Steen, Backes, Zetterberg, Van Riemsdyk, Kesler.

Link to comment
Malo jača uplata na:Francuska -4.5 hendikep korneriZvezda 2Zvezda >139.5sistem 2/3, 3/3
Ulog je vraćen, čekam Francuze i dodajem uplatu na kornere, race to 7, race to 9, >8.5 Francuska, korneri u I x korneri u II >27.5 itd itd. Možda ja imam loš osećaj ali prosto ne mogu da zamislim da debelo ne probiju ove granice, čak bih probao i 12+ da postoji ta igra. Ova utakmica praktično počinje sa 0-2 a ne sa 0-0 s toga je logično očekivati potpunu ofanzivu.
Link to comment

Mazic kurton, mogao da sudi penal al nece, zna da sam ja igrao.Zato je tu dosao rejs do 9 u 94' a u Francuskoj kisa golova u prvom. Valjda nece Ukrajinci prvi stici do 9 komada mada sam i u tom slucaju ok jer imam over.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...