Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ja generalno izbjegavam prematch kornere ali to mi djeluje dosta realno. Danas Senegal jurio rezultat, u 70' bilo 5-3 pa sam zategao™ race to 9 @ 11.00 i doslo naravno, u 93' al korneri tada i dolaze.NBA za sad fino, LeBrona igrao over, nisam stigao da pisem o tome ovde nazalost. Pelikani masakriraju, Minesota isto vodi a Klipersi ce da pregaze one jadnike jer ne igraju Deron, Pirs, Lopez a mozda ni Garnet.Naravno mora se nesto i pasti pa ce to veceras biti Indiana no nema veze, dali su sinoc dosta vise.

Link to comment

Joj koliko malera i nesrece i promasenih zicera, alley-oopova, slobodnih bacanja u zadnja 2 minuta 2/4 u Milvokiju :isuse:Bila kvota 2 da ce OKC voditi na poluvremenu. 38-35 su vodili na minut i sitno do kraja i konjina Perkins imao 2 bacanja, naravno zavrsi se 40-40

Link to comment

Na kraju bi trebalo da sam zadovoljan. NBA 5/5. :huh: Fudbal 2/2, NHL 2/3, NCAAF 2/7. Na NBA mi nije delovalo kao over vece i dobro je ispalo. Moji opet odigrali kilavo protiv Devilsa. Ovo sto je Chicago odigrao, ne razumem. Predatorsi su bez Rinnea ispodprosecan tim, no valjda se svakom desi lose vece(3. poraz Blackhawksa u regularnom toku, na 20 meceva). Jedino mi je zao spojenog tiketa, sa 12 parova, koji je zveknuo bas na viner na Blackhawkse, no ja tikete ne umem da sastavljam, pa je to normalna stvar. Kod strelaca opet 2/5. Moracu krenuti sa singlovima, makar za sicu, jer bih opet uzeo nesto. NCAAF sam odigrao opreznije, pokazalo se kao dobro resenje, jer se tu nisam proslavio. Alabama razocarala, nije bilo overa, gde sam ih ocekivao.Sve u svemu, uspesna subota. Danas NBA, NHL i NFL. Od fudbala samo neki egzibicioni.Ocekujem da Cash krene sa prozivanjem za Pittsburgh i Chicago. :lolol:

Edited by Miljenko
Link to comment

Odigrao prolaz Kameruna u dublu sa 2+ na Egipat - Gana @ 2.02Kamerun je bolji od Tunisa i imaju 0-0 iz prvog meca, mislim da dobijaju rutinski danas. Na Egipat - Gana je sve rijeseno, Egipcani moraju da napadnu ne bi li popravili utisak nakon blamaze u prvom mecu, Gana opasna iz kontri... ide to i u 3+ sto cu sutra odigrati u singlu ali ovde nisam htio da forsiram.

Link to comment

NFLDenver-Kansas H1(-6.5)Cincinnati-Cleveland w1Seattle-Minnesota w1Jacksonville-Arizona w2New Orleans-San Francisco w1Chicago-Baltimore H2(+2.5)Pittsburgh-Detroit >46.5Vreme je i za prvi poraz Kansasa. Jeste njihova odbrana dobra, no ne verujem da imaju sanse protiv Peytona. Cincinnati i Seattle su valjda laganice. Cardinalsi i Saintsi su sumnjivi, pa to ide za manji ulog. Isto vazi i za preostala dva para. Chicago bez Cutlera, protiv nepredvidljivih Ravensa. Gosti su mi medju najomrazenijim timovima, ali mislim da nisu bez sansi veceras. Odbrana Steelersa igra bolje, u odnosu na start sezone, no na noge im dolazi mocni napad Lionsa.Kvote su od 1.6 do 2.NHLWashington-St.Louis 5+NY Rangers-Los Angeles 0-6Minnesota-Winnipeg w1Vancouver-Dallas 4+Wild sam morao da uparim, te stavih 4+ na mec u Vancouveru(Starsi imaju solidnu ofanzivnu seriju). Dabl golova je mozda i verovatniji. Blues efikasni i ove sezone, Capitalsi standardno. Rangers-Kings, 0-3 u najavi, no sigurnije je ovako.Strelci: Ovechkin, Steen, Kesler, Seguin. Kvota 38.NBAToronto-Portland H2(+6.5)Sacramento-Memphis w2Ovo bas i nisu parovi po mom ukusu. Nemam nista za over, te odigrah ovaj oprezni dabl, kvota 2.43.

Edited by Miljenko
Link to comment

Jutros Deportivo bio lep 1@ 1.9 ja mislio igraju kasnije :( . Islo je iz 1-1 i 1&3+ i 2+pp, jebo ih termin u podne :isuse: . Majorka fasovala crveni u prvom, a u drugom sam video takav start sa ledja da je coveku ispao kostobran iz stucne-klasicno izuvanje.

Link to comment
1456903_10151701332112714_1948805548_n.jpg?oh=1539f8a825c98f774cd1de9f0e51451d&oe=528AC5F1&__gda__=1384855363_249cd4797f90edfee31edfde76a43429Neko će danas dobiti otkaz na poslu :)Tiket je prošao kroz sistem, posle 15ak minuta su skapirali i vratili odnos na 1.87... Jedino sad da mi ne dođu svi sa isto poena...
Link to comment

Da sumiram jucerasnji i danasnji kladionicarski dan, ukratko.Juce - slusao Mocu olosa i napusio se 40ak evra jer su njegovi amateri zavrsili mec serijom 0:11, dzabe sto sam spustio hendikep na -20 kad je doslo 14Danas - nisam slusao Mocu olosa i u plusu sam 35e i imam singl od 10e na Zvezdu odigran po kvoti 2,05, nakon cega je palo na 1.65 pa vraceno na 1.75Zakljucak - Moca je olos i nema pojma, a mislim i da radi za rumunske kladionice.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...