Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Da iskoristim priliku da oteram Ajincu, a i sudijski trio iz MIlana u pizdu materinu za ona bacanja u zadnjoj sekundi. Srusise mi sjajan tiket, sa sve smesnom ponudom za over na LeBrona

Link to comment

Osim Bruinsa, ostalo korektno. NHL strelci 25. To je taman za pokriće.Fudbal Airdrie-Dunfermline 2+Brechin-Ayr 2+Peterhead-East Stirling 2+Livingston-Dumbarton 2+Brentford-Crewe 2+Alfreton-Braintree 2+Forest Green-Lincoln 2+NHLToronto-Buffalo w1St.Louis-Carolina w1New Jersey-Pittsburgh w2Nashville-Chicago w2Montreal-NY Rangers 0-6NY Islanders-Detroit 5+Toronto bi trebao da uzvrati večeras istom merom. St.Louis u odličnoj formi. Ovi moji sumnjivi, no da probam. U Montrealu očekujem tvrd meč, odnosno golove tamo gde igra Detroit.Tiket strelaca: Crosby, Kessel, Toews, Doan, Steen.Probah Kovalchuk daje gol, za manji ulog.NBA i NCAAF kasnije.

Link to comment

Kovalchuk pogodio coveka u glavu, u EN situaciji. :lolol: :isuse:NCAAFAuburn-Georgia w1Texas-Oklahoma State >61.5Baylor-Texas Tech H1(-27.5)Louisville-Houston >56.5Mississippi State-Alabama H2(-23.5)Colorado-California >65.5Hawaii-San Diego State >59.5Wisconsin-Indiana >68.5Illinois-Ohio State >65.5Blizi se kraj sezone, pa da ne preterujem sa uplatom. Hendikepi su sve veci, kao i granice. Verovatnije stvari odigrah u singlu, ostalo ukopih u ova dva dabla.NBACharlotte-Miami H2(-4.5)Houston-Denver >205.5Milwaukee-Oklahoma H2(-5.5)Orlando-Dallas w2Minnesota-Boston w1Golden State-Utah H1(-11.5)LA Clippers-Brooklyn w1Miami i Oklahoma su valjda ziceri. Rocketsi na poene, kao i obicno. Dva opreznija dabla od ostalog.

Link to comment

Odigrao ranije NBA treble @ 2.258 na MarathonuMinnesota - Boston, iako je Minesota B2B mnogo su bolji i dublji™ od ovih mucenika. Boston je solidan protiv Orlanda, Cavsa, Majamija i ostalih mediokritetskih ekipa ali ipak ne vjerujem da mogu da dobijaju ozbiljne ekipe sa zapada u gostima.New Orleans - Philadelphia, isto i ovde. Duel dva mlada tima, bice dosta jurnjave i gluposti ali kvalitet je svakako na strani domacih.Clippers - Brooklyn, isto i ovde. Deron rovit, Garnet mozda nece igrati, matora ekipa, sinoc igrali produzetak, Pirs jos nije nasao™ sut...U singlu opet protiv Sikagoua, Indiana @ 2.1 Ne znam da li ce Ruzica™ aka Picka™ igrati, nadam se da hoce posto su gori kad on igra. Pacersi su putujuca skola kosarke, dobili svih 9 utakmica ove sezone i to bez vecih poteskoca. Sa Sikagouom su vec igrali kod kuce, odrali ih 17 razlike. U tom mecu Hill nije igrao a veceras hoce a Rose je bio najbolji strijelac svog tima sa 17 poena.Ako imate igrace u ponudi Pierce je dobar za under (15-16-17) od pocetka sezone, ja ga igram kad god se sjetim. Sinoc je imao 9 u prvoj cetvrtini, 12 na poluvremenu i ipak zavrsio na samo 14.

Link to comment

Ja odigrao jedan skroman tiket za hiljadu, Mocina dva Rumuna i jos neke kao sigurice.Krajova - Timba H1 -20 1.50 bilo -21.5 pa podigli na -23.5 a to mi je ipak bilo previse pa spustio, imam kvotu 1 ako bude tacno 20Rovinari 1 1.45Klipersi 1 1.22 ocekujem stoka razliku, dzabe sto gotivim Netse kad su matoriOklahoma 2 1.20 Milvoki mi je mozda i najslabija ekipa u ligiZebaljos - Bagnis 1 1.30 za klasu je bolji, dobice rutinski ako nije prodao za kladioniceSarlot - Majami 2 1.25 da pojacam kvotuUlog hiljadu dindzi, kvota 5.17

Link to comment
NHLToronto-Buffalo w1St.Louis-Carolina w1New Jersey-Pittsburgh w2Nashville-Chicago w2Montreal-NY Rangers 0-6NY Islanders-Detroit 5+Toronto bi trebao da uzvrati večeras istom merom. St.Louis u odličnoj formi. Ovi moji sumnjivi, no da probam. U Montrealu očekujem tvrd meč, odnosno golove tamo gde igra Detroit.
Ja rekoh da batalim NHL za neko vreme nece me nikako. Ali nikako ne bi igrao Pitsburg 2 tu mi je mozda najsigurnije 0-5 gola, Montreal bi mogo da bude 1, Nashvile-Chicago ovde isto valja probati 1 ili 1x za svaki slucaj. St-Louis bi mogo da dobije i sa hendicepom.
Link to comment
Ja odigrao jedan skroman tiket za hiljadu, Mocina dva Rumuna i jos neke kao sigurice.Krajova - Timba H1 -20 1.50 bilo -21.5 pa podigli na -23.5 a to mi je ipak bilo previse pa spustio, imam kvotu 1 ako bude tacno 20Rovinari 1 1.45Klipersi 1 1.22 ocekujem stoka razliku, dzabe sto gotivim Netse kad su matoriOklahoma 2 1.20 Milvoki mi je mozda i najslabija ekipa u ligiZebaljos - Bagnis 1 1.30 za klasu je bolji, dobice rutinski ako nije prodao za kladioniceSarlot - Majami 2 1.25 da pojacam kvotuUlog hiljadu dindzi, kvota 5.17
Kad igra ovaj Zebaljos da uplatim dok nije kasno :D . Jao sto si igro Miami govna su to, izgubice bas od takvih ekipa kao sto su Charlotte. :D
Link to comment

Meni NHL ide sasvim korektno. NBA ne mogu da uklopim najcesce, Ipak mi je MLB glavna stvar za igru.Jeste tradicija protiv Devilsa kilava, no razlika u kvalitetu je prilicna. Isto vazi i za Blackhawkse. Predatorsi su prosecan tim, Chicago retko gubi u regularnom toku.Ja retko igram na autsajdere, ako mi je mec sumnjiv preskacem(eventualno odigram sa hendikepom, NBA ili NFL; sutra cu probati Baltimore sa hendikepom, na primer). Ne mogu na ove moje under da odigram, nema sanse. Jeste da igraju protiv ovih stetocina, koje se ogranicavaju na kvarenje igre, no ne moze ni to uvek da prodje.

Edited by Miljenko
Link to comment

kako javlja harper, Leo ne igra protiv KKCZ, kvota na bet365 pala na egal. ja sam juče maksimalno (po mojim merilima) odigrao na zvezdu po 2,25, zvezda-zveda 3,25 i one veće razlike.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...