Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Dobro je onda sto se nisam zaleteo nego ih samo stavio na tiket od 4 para, mada sam hteo da opalim na njih svih 50 ojra sto sam danas zaradio. I dalje mislim da ce dobiti lagano ali videcemo.Finiks - Bruklin 2 1.95Lejkersi - Memfis 2 1.62 ovo mi je zicer veceriZebaljos - Alund 1 1.50Grot - Nevolo 1 1.37 pojacavanje kvote, lik nema pojma ali ima prosecno po 20+ asova po mecu kad igra protiv ovako nekih levih500 dindzi, cisto da se prati, kvota malo vise od 6 i po.

Link to comment

Ja mislim da Uesterman nece igrati u derbiju a ako on ne igra ova kvota od 2.25 na Zvezdu je jednostavno skandalozna, bez obzira na sve nesportske™ faktore, publiku, sudije, Dula™ i ostalo. Kad se ovo malo procuje ili kad mu se bude znao status to ce pasti na 1.8

Link to comment

Picka™ ce i veceras ostaviti drugove na cjedilu. I s njim Sikagou igra dosta lose tako da sam odigrao na Toronto @ 1.96.Od ostalih Milvoki under 84.5 mi djeluje odlicno protiv dobre odbrane Indiane. Sad su ostali i bez Butlera tako da je Mayo jedini kosarkas tamo. Opet ce igrati Raduljica, Adekumbo i ekipa.Ranije sam odigrao -17 na Indianu @ 2.96 ali je to palo.Na veselom tiketu igrao overe na Uejda, Lava, T.Janga, Sakramento keca i Portland dvojku.

Link to comment
Dobro je onda sto se nisam zaleteo nego ih samo stavio na tiket od 4 para, mada sam hteo da opalim na njih svih 50 ojra sto sam danas zaradio. I dalje mislim da ce dobiti lagano ali videcemo.Lejkersi - Memfis 2 1.62 ovo mi je zicer veceri
Ako ti kazes da je Memphis zicer onda cu i ja da ga odigram :lala:
Link to comment
UAE 4-0 (2-0)Bahrein 1-0Kina 1-0Sirija 4-0Ceska 2-0CSKA by 21+21 :Hail:Nadam se da je Zizou zadovoljan :cool:
Samo nastavi. Osim ovog sto sam prepisao jutros, vezao Glijev 1x na Srbiju sa tvojim Cesima i proslo i to. Svaka cast za CSKA, ubise ih duplo.
Link to comment
Ako ti kazes da je Memphis zicer onda cu i ja da ga odigram :lala:
Ma napisao sam da je meni zicer, daleko je to od sigurice :D Memfis bi trebalo da se trgne posle bruke kuci protiv Toronta a gde ces boljeg protivnika za prvu pobedu na strani od ovih raspalih Lejkersa.
Link to comment
Ja mislim da Uesterman nece igrati u derbiju a ako on ne igra ova kvota od 2.25 na Zvezdu je jednostavno skandalozna.
Ja nastavljam dobitnu seriju igranja na CZV i protiv Partizana: tiket1 l tiket 2Sa trenutnim momentumom koji ima CZV, Partizan ne bi bio favorit ni sa zdravim Vestermanom, tako da odmah stavljam 10K na CZV@2.25. S obzirom na to da sam vezao 7 dobitnih tiketa u nizu, ne bih se bunio da mi se baš sada prekine serija :lol:
Link to comment

U Mozzartu Srbija - Ceska tenis parovi 2.00 1.70. Nema imena, pa u kom god sastavu da izadju tip ce se vaziti. Ako nasi vec pucaju, mislim da vredi probati na 1.70 na nekom tiketicu za sitan ulog.A ako nasi iznenade i padnem, nece mi biti zao. :D

Link to comment

Mene jako ide u zadnje vreme, otplatio sam jutros veliki servis za kola koji me izasao 18 hiljada :DA ovo 1.02 je stvarno ludilo igrati u bilo kakvim kombinacijama. Juce je proslo na cistu srecu, nemoj nikad vise to stavljati da pojacas kvotu.

Link to comment

Posto Fei redovno kuka (zato sto je picka) kako zaboravim da mu kazem za tekme rummunskog basketa evo sad da probam da odradim analizu danasnjih meceva.Energia Rovinari - BC TimisoaraEkipa Rovinara vazi za vrlo neugodnog domacina cak i ranije kada su imali slabiju ekipu mnogo favoriti su tamo polomili zube a ove sezone imaju sasvim finu ekipu. Glavna zvezda tima i moze se reci vec sad legenda kluba jeste Luis Darbi Amer sa visinom od 2m koji radi sve daje poene, asistira, skace i to radi jako dobro. Od ove sezone glvnu pomoc ima u plejmejkeru Votsonu i nasem prekaljenom internacionalcu Daliboru DJapi koji iako igra centra jako dobro sutira za tri poena. Sto se tice Temisvara alfa i omega tima je Zlatko Jovanovic plejmejker oko koga se sve vrti i koji je prvi strelac ekipe. Sa njim ove godine rame uz rame je jos jedan Srbin Vladimir Panic koji igra na poziciji 2. Centarska linija je ove godine slabija u odnosu na predhodne. Problem Temisvara je trener sa manjkom autoriteta i sto sve zavisi od dvojca Jovanovic - Panic ako oni budu zaustavljeni Temisvar gubi mec.Mislim da zadnjih pet sezona od kada je Ekipa Rovinara usla u prvu ligu Temisvar nema ni jednu ili mozda samo jednu pobedu tako da danas sa hendikepom +4.5 na Temisvar ja predlazem H1.SCM Craiova - Timba TimisoaraSto se tice ove utakmice pitanje je samo koji je hendikep na Timbu jer su ekipu napustila 4 stranca ostali su samo Tasic i Bridgewaters do su im Rumuni blago receno ocajni. Moram da napomenem da su pre pocetka sezone dve ekipe odustale od takmicenja tako da u rumuniji ove godine nema ispadanja tako da ce kako sezona odmice ekipe koje izgube sanse za plej of sigurno otpustati strance radi smanjenja troskova. Na sta ce liciti liga u drugom delu sezone videcemo. Dakle Krajova apsolutni favorit i u svojim redovima ima 8 stranaca od kojih 4 Srba, 2 Amera i 2 Estonca. Videcemo koga ce trener ostaviti van tima posto u timu moze biti 6 stranaca. Hendikep je 20 i po mom misljenju bice i veca razlika jer Krajova igra brzo i napadacki je raspolozena ekipa tako da je H1 vrlo izvestan.BCM Pitesti - U-Mobtelco ClujTeska utakmica. Pitesti je promenio trenera dosao je Spaera koji je odradio odlican posao u CSM Bukurestu a zamenio je Kosteskuo koji je otisao u Temisvar koji je bio hajde da kazemo polovicno uspesan jer je za tri godine jednom usao u plej of i osvojo jedan kup. U ovom mecu Kluz je favorit ako se to moze reci za gostovanje iskusnu ekipu imaju od nasih tamo je Branko Cuic koji je legenda rumunske kosarke covek statistika igra na poziciji 2 pored njega tu je i Miljan Medvedj na kecu i iskusni Ivan Kuburovic na trojci. Pitesti ove godine o stranaca ima Pankracija Baraca ex Cibona koji je glavni skorer ekipe ali mi se njihov odabir ostalih stranaca ne svidja nesto narocito. Tut na poziciji jedan solidno odradjuje svoj posao a na centru su Osman Baro fizikalac koji marljivo skuplja skokove i igra dobru odbranu i Ante Krapic koji igra 4-5 i ima solidan napadacki potencijal. Ja bih ovu tekmu izbegao ali ako bi morao da prognoziram prognozirao bih pobedu Kluza.CSM Steaua Eximbank - Concordia ChiajnaJos jedna utakmica gde je samo razlika bitna. Kjazna je pred pocetak sezone otpustila 4 stranca kad je saznala da nema ispadanja. Sada im je povredjen jedini Rumun koji je solidan a imaju dvojicu nasih koji su tamo bili i prosle godine u drugoj ligi. Hendikep od +25 je vrlo problematican tako da ovde stvarno ne znam sta da kazem mozda bi odigrao na Kjaznu kad je vec ovoliki hendikep jer Steaua ne igra bas sjajno ove sezone.Toliko od mene za danas.I da, Fei i Zli su picke ako niste znali!

Link to comment

To je samo zbog glupog sujeverja da ako igram tiket sa više parova, onda ih mora biti 5, a nisam pronašao nijedan normalan par. Znam da je glupo, ali jbg, odigram jedan takav tiket u 50, ostalo su uglavnom singl/dabl/trebl sa normalnijim kvotama. Juče čak nisam ni pratio tu utakmicu, tek sam kasnije video da je bilo jedva.edit: CZV je u Mocartu već pala na 2,00. Koliko videh od naših kladionica, najveća kvota je u Meridijanu 2,05.

Edited by radar
Link to comment

Moca uzvraca udarac :Hail: Ja nastavljam tvrdoglavo sa fudbalskom ponudom - pardon "ponudom". League One i League Two na meniju™. Wolves 2@1.8 i Wimbledon X @ 3.1

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...