Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Prodje jedva ovaj od juce pre svega zahvaljujuci Feneru u zavrsnici, mada je i hokej isao u OT. Bet365 je kladionica. Da li je moguce da ti ne prepoznajes? :) Hvala za tip, odigrao sam ovaj treble jutros, sad je vec 1,80.

Link to comment
Prodje jedva ovaj od juce pre svega zahvaljujuci Feneru u zavrsnici, mada je i hokej isao u OT. Bet365 je kladionica. Da li je moguce da ti ne prepoznajes? :) Hvala za tip, odigrao sam ovaj treble jutros, sad je vec 1,80.
Ne bi trebalo da je moguce, to sam prvo pomislio al nesto mi cudna bila slika.Sinoc u NBA masio sve, bolje nego da masim sve veceras kad ima sta da se igra.
Link to comment

FudbalGreece-Romania 1XPortugal-Sweden w1NHLPittsburgh-Nashville w1Minnesota-Florida w1Ottawa-Boston X2Edmonton-San Jose X2New Jersey-Los Angeles 0-6Detroit-Washington 5+Pingvini vezali tri poraza u regularnom toku, mislim da je vreme za prekid lose serije. Minnesota ima samo jedan poraz u regularnom toku, na prethodnih 10 meceva(vezala tri produzetka). Florida prekinula ocajnu seriju protiv Ducksa, vreme je za novu. :lolol: Bruinsi tradicionalno dobro igraju u Ottawi. Sharksi su u mnogo boljoj formi od Oilersa, koji i dalje stagniraju. Devils-Kings, tvrd mec u najavi, dok bi u Detroitu trebalo biti golova.Individualni tiket: Kessel, Eller, Kunitz, Crosby i Ovechkin daju golove.NBAIndiana-Milwaukee H1(-9.5)Cleveland-Charlotte >185.5Denver-Minnesota H2(+2.5)Utah-San Antonio H2(-4.5)Indiana protiv desetkovanih gostiju. Bobcatsi igraju solidno, granica nije prevelika. Minnesota odlicna do sada, ocekujem ok nastup i protiv Denvera. Utah zabelezila prvu pobedu, dosta im je za ovaj mesec. Spursi dominantni, trebalo bi da nastave trend dobrih nastupa.NCAAF, samo jedan mec veceras, UCLA-Washington. Razmisljao sam o vineru na domacina. UCLA ima puno problema sa povredama, a Washington mozda nije tako dobar u gostima, ali mislim da nije bez sanse. Bio mi je u startu cudan mali hendikep, sada znam i zasto.

Link to comment

Meni danasnji zreb smrdi na malo golova i ikseve. Sumnjam u pobedu CRO u Islandu, a gledajuci Ukrajnu protiv Engleske dojma sam da nece izgubiti ni od Francuske. Grcka 0-2 uzasna kvota @1.45, a Portugal moze biti GG @ 1.95.

Link to comment

Ozbiljno razmisljam da stavim 100e na Zvezdu i Srbiju mlade 1x, kvote 1.35 i 1.42 sto je zajedno 1.92. Sad trazim eventualno neki treci par ali mislim da cu zakuvati nesto na ovaj fazon, trebalo bi proci.

Link to comment

Odigrao Cesku da dobija s nulom @ 1.83Igraju protiv usrane Kanade koja je gubila od Mauritanije. Solidan sastav Ceske, mislim da to dolazi lagano.Od basketa probao CSKA by 21+ @ 3.25, ako pokriju osnovni hendikep mislim da ide i preko 20 razlike.

Link to comment
Sutra se igraju kvalifikacije za azijski kup 2015.Parovi su isti kao u proslom kolu samo obrnuta domacinstva naravno. Odigrao sam jedan treble @ 2.18 ali su pale malo kvote, sad je oko 2 cini mi se.UAE 1/1 igraju protiv Hong Konga koji su odrali 4-0 u gostima.Bahrein 1 protiv Malezije, u gostima 1-1 iako je Bahrein bio bolji, Bahrein ce se juriti sa Katarom za prvo mjesto i ne smije da kiksne ovde a Malezijci su zahvaljujuci pobjedi protiv Jemena odmah iza.Kina 1 protiv Indonezije. U sumnjivom mecu na koji su kvote padale jedno 2 dana su odigrali 1-1 u gostima. Zaostaju cak 5 bodova za S.Arabijom a Irak im dise za vratom sa jednim bodom manje tako da bi neki kiks ovde znacajno ugrozio sanse za prolaz.Siriju su mnogi igrali, ja nisam jos ali moze i to da se ubaci na neki kombo. Po kvalitetu nikako ne zasluzuju da budu posljednji u grupi i vjerujem da sutra dobijaju lagano.
Odigrao Cesku da dobija s nulom @ 1.83Igraju protiv usrane Kanade koja je gubila od Mauritanije. Solidan sastav Ceske, mislim da to dolazi lagano.Od basketa probao CSKA by 21+ @ 3.25, ako pokriju osnovni hendikep mislim da ide i preko 20 razlike.
UAE 4-0 (2-0)Bahrein 1-0Kina 1-0Sirija 4-0Ceska 2-0CSKA by 21+21 :Hail:Nadam se da je Zizou zadovoljan :cool:
Link to comment

Nadam se da se neko ovajdio od bezobrazno bolesno velike kvote na Galatu protiv ovog Bajerna koji je kao nesto preko noci postao neka sila. Ja se uplasio kvote 2.20 a ceo dan kenjam kako cu zakuvati, ali bar sam odigrao ono sto sam napisao u proslom postu (ipak za 50 a ne 100e) pa sad cekam Zvezdu da dupliram pare.

Link to comment

Zasto je jebeno porasla kvota na Bruklin dvojku? Jesu govna i igraju mnogo lose ali kontam da su ipak bolji od Sansa i da je red da pobede nekog i na strani, cisto radi reda...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...