Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

U Mozzartu odigrah jutros.Dallas >208.5-1.85, >203.5-1.60Golden State >201.5-1.85, >197.5-1.60To su oni dodatni poeni. Prvo su smanjivali za po 3 poena, sada za 4 ili 5.U Meridianu mogu da biram granicu, no ne mogu dobiti ovako dobru kvotu za istu.Vidim da je sada granica za Dallas, manja za 2 poena, a za Golden State poen visa. To vec zavisi od razvoja situacije i toga sta se igra preko dana. Za poene retko cekam vece.

Edited by Miljenko
Link to comment

Mrzim u/o u kosarci zbog tih penal zavrsnica, tako me Krka zajebala za vikend.NBA tanka ponuda veceras, odigrao iz zezanja Davis over 11.5 reb, Steph over 21.5 pts, Wade over 20.5 pts.Nisam nesto raspolozen za jace uloge a prilicno sam siguran da ce NO da pregazi Lejkerse.Gledacu Miami pa sam uzeo sve kontra trenda™, +13.5 i over 195.5 cisto da zacinim malo.

Edited by Feindouno
Link to comment

Apsolutno svaki put kad sam krenuo da odigram jedno a iz ovog ili onog razloga ipak odigrao drugo ispao sam magarac.Ideja je bila da odigram over na LeBrona i Miami by 21+.Na ovo drugo bila kvota samo 2.9 sto je bezobrazluk pa nisam dirao. LeBrona uopste nisu imali u ponudi govnari.edit:Uejdu prekidam seriju od 67 uzastopnih utakmica sa 10+ poena :0.6:

Edited by Feindouno
Link to comment

Čudno NHL veče. 12, uz tri tiketa sa kvotom 1. Četiri meča otišla u OT, u završnih 5 minuta. NBA 23, retardi u Dalasu, dali samo 33 poena u 4. četvrtini.FudbalJordan-Uruguay 2Mexico-New Zealand 1HokejMagnitogorsk-Dinamo Minsk 5+Salavat-Spartak Moscow 5+Pittsburgh-Philadelphia w1Edmonton-Dallas 4+Pingvini bi trebali da imaju prednost protiv velikog rivala. Dallas retko igram na goloveg, no 4+ protiv Oilersa mi deluje verovatno.NCAAFNorthern Illinois-Ball State H1(-6.5)Divizijski derbi. Neporaženi domaćini, protiv gostiju, koji su u seriji od 7 pobeda. Northern Illinois nije poražen kod kuće, u poslednje 4 godine. Gosti imaju dominantan napad pasom. Potencijalno jak vetar im večeras može napraviti probleme. Napad domaćeg tima je balansiran, te i trčanje može biti efektivno, ako bude neophodno.NBAMemphis-Toronto w1San Antonio-Washington w1Sacramento-Brooklyn w2Philadelphia-Houston >202.5Minnesota-Cleveland >197.5Portland-Phoenix >197.5Memphis baš i nije pouzdan, no trebao bi da dobije ovo. San Antonio standardno. Vreme je Brooklyn zaigra bolje, kvaliteta sigurno ima. Očekujem bolje šutersko izdanje Rocketsa. Minnesota često igra efikasne mečeve, a i zakazali su sa overom, na gostovanju protiv večerašnjeg protivnika, pre par dana. Mislim da će u Portlandu probiti granicu od 200 poena, no da probam ovu smanjenu.Hteo sam i Oklahomu, no granica mi izgleda prevelika, dok mi je Denver nepouzdan.

Edited by Miljenko
Link to comment

Denver, Minesota, San Antonio @ 1.85 mi djeluje skroz solidno.Ibaka over 9.5 skokova, Howard over 18.5 poena (nema ko da ga cuva + ne igra Harden), Melo over 26.5 sve singlovi jer niko nema svu trojicu sa ovim totalima.Mislim i da Charlotte moze da dobije Boston, pipnucu to sitno @ 3.1

Link to comment

@ MiljenkoPao sam Pitsburg :( U nedostatku ponude prepisao sam njih i SAntonio 1doH@1.65, Filadelfija +202.5 @ 1.6 Minesota +197.5 @1.6, zacinio sa Mexico 1&3+ @1.92 i po ko zna koji put BRA ligom (zadnje kolo) koju redovno padam Botafogo 1@1.7 0:0 kraj.

Link to comment

Fino proslo sinoc, masio samo Ibaku koji je izbacen jos u prvom poluvremenu :isuse: i Mela koji valjda treba 40 suteva da bi dao 27 poena posto 25 nije bilo dovoljno sinoc. U posljednjih 6-7 minuta nije ubacio nista.Vidjecu kasnije da izmislim nesto za EL.

Link to comment

Jebes ga. Kilav mec, protiv glupe File. :isuse:Hokej nisam mogao provuci nikako, Dallas ne diram na golove vise(bar nije palo samo to). NCAAF na misice. Fudbal lagano. NBA overi korektno, fiks propast. Da mi je neko rekao da ce Memphis i Brooklyn igrati ovako kilavo, ne bih verovao(bar da su bili neki protivnici).NCAAFClemson-Georgia Tech H1(-9.5)Clemson je nastavio gde je stao, nakon sto ih je Florida State pocistio. Dve ubedljive pobede, ne verujem da i Georgia Tech, moze da ih isprati(bar kada je rec o napadu).NHLBoston-Columbus w1Chicago-Phoenix 1XNY Islanders-Los Angeles 0-6Vancouver-San Jose 5+Tampa-Anaheim 0-6St.Louis-Colorado 0-6Boston bi trebao da dominira protiv Blue Jacketsa. Chicago nema sjajnu tradiciju protiv Coyotesa, no retko gube u regularnom toku protiv njih. Kingsi minus standardno, kao i San Jose over. Sumnjivi underi u Tampi i St.Louisu. Tampa nece biti tako efikasna bez Stamkosa, dok su Blues-Avalanche dueli obicno tvrdi.NBANew York-Houston >202.5Golden State-Oklahoma >202.5Fiks, pfff. Odigram overe i ne nerviram se. Jedino su San Antonio i Indiana pouzdani, cak i za hendikep. Nekada je NBA bio predvidljiviji.

Link to comment

Jbg, gadjas pogresne. Bruklin u gostima nije ekipa kojoj se moze vjerovati a Memfis je ove godine bas raspad.Onaj moj treble je prosao bas lagano, svi dobili dvocifrenom razlikom.

Link to comment

Evo jedan olimpijski za danas. Ovo prvo je GSW-OKC. Fei, aj pisi redovnije malo predloge da se prepise nesto. I pridruzujem se apelu upucenom Moci, velikom znalcu rumunske kosarke.

Link to comment

Koja ti je to kladionica? Ne prepoznajem :oPisem kad stignem ili kad se sjetim. Po danu uglavnom stizem u zadnji cas ili jurim po lajvu a NBA se takodje kasno sjetim jbg.Za veceras WH ima zanimljivu ponudu "Durant to score 30 or more and OKC to win" a kvota je umobolnih @ 4.50Ocekujem da kockasti opet ide preko posto ce biti prangijanje a nema ko da ga cuva, odigrao njega over 19.5 i isto to na Westbrooka za kog nema idealnije igre od GSW-ove jurnjave i prangijanja + ce ga cuvati Steph kog odbrana ne interesuje mnogo. Dubl @ 3.05 posto su smanjene kvote.Sutra se igraju kvalifikacije za azijski kup 2015.Parovi su isti kao u proslom kolu samo obrnuta domacinstva naravno. Odigrao sam jedan treble @ 2.18 ali su pale malo kvote, sad je oko 2 cini mi se.UAE 1/1 igraju protiv Hong Konga koji su odrali 4-0 u gostima.Bahrein 1 protiv Malezije, u gostima 1-1 iako je Bahrein bio bolji, Bahrein ce se juriti sa Katarom za prvo mjesto i ne smije da kiksne ovde a Malezijci su zahvaljujuci pobjedi protiv Jemena odmah iza.Kina 1 protiv Indonezije. U sumnjivom mecu na koji su kvote padale jedno 2 dana su odigrali 1-1 u gostima. Zaostaju cak 5 bodova za S.Arabijom a Irak im dise za vratom sa jednim bodom manje tako da bi neki kiks ovde znacajno ugrozio sanse za prolaz.Siriju su mnogi igrali, ja nisam jos ali moze i to da se ubaci na neki kombo. Po kvalitetu nikako ne zasluzuju da budu posljednji u grupi i vjerujem da sutra dobijaju lagano.

Link to comment

Doslo lagano, za promenu. Ne slusaju me bas golovi na hokeju, no nije ispalo lose. Clemson rano probio hendikep,te tu nije bilo brige, Blackhawksi otisli u OT.Probao u Meridianu tiket sa NHL strelcima. Martin St.Louis i Hertl prosli, Henrik Sedin i Toews nisu. Par etabliranih napadaca se takodje upisalo. Mozda bi ovo moglo da se proba u singlu. Kvote su bile od 2.7 do 3.7.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...