Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Pa i nisi previse propustio. Meni prodje samo najveca kvota, Detroit. :lolol:Videcu da li San Diego moze da realizuje jedan red zone posed. Uz jos jedan TD pre poluvremena, imao bih realnu sansu za prolaz.

Link to comment

Nisam se jos kladio na skokove pa cu pokusati veceras, takodje od dosade a granice su super: Ibaka over 9.5Davis over 10.5Love over 13.5kvota 5.57 na PediPauruObrva vec imao 11 protiv njih ove sezone, Ibaka ce igrati malo vise veceras posto nema Collisona, Love je love :)

Link to comment

Koliko li je bilo pred pocetak sezone? Ja sam prosle godine igrao @ 2.75, to je bila fina kvota a sad me mrzi da cekam toliko, vec imam opklade na Oladipa i MCW-a.Veceras poranio sa Oklahomom uzivo, igrao @ 3.35 a moglo je i @ 16 da se dobije. Posljednja live kvota je bila oko 6 ali nisam se usudio da forsiram. Ibaka 9 skokova, valjda ce uhvatiti jos jednu u produzetku. Davis namjerno promasuje i budzi statistiku :lol:

Link to comment
Nisam se jos kladio na skokove pa cu pokusati veceras, takodje od dosade a granice su super:Ibaka over 9.5Davis over 10.5Love over 13.5kvota 5.57 na PediPauruObrva vec imao 11 protiv njih ove sezone, Ibaka ce igrati malo vise veceras posto nema Collisona, Love je love :)
Love je govno. 8 je imao u prvoj cetvrtini, 11 na poluvremenu i odigrao cak 17 minuta u drugom poluvremenu za koje su mu Rubio i Pekovic pokupili sve lopte pa je zavrsio sa 13 :frust:Pogodio medjutim MIn -20.5 @ 3.3 na lajvu sto uz slicnu kvotu na OKC ipak popravlja utisak a i finansijsko stanje.NBA je napokon krenuo da dolazi kako treba vec jedno 3-4 dana.
Link to comment

Pa bas i ne dolazi kako treba. <_< Oklahoma nije mogla da dobije ni sa bednih 7. Over na Lakerse, pao za jedan poen i ovako smanjen. Jedino San Antonio, nisam mogao da promasim.NFL standardno lose(jedan pogodak), NHL 2/2, fudbal 2/3. Sve u svemu, bespotrebno maltretiranje(nerviranje).

Edited by Miljenko
Link to comment

FudbalAsteras-Xanthi 0-3Timisoara-Otelul 0-3Ajax 2-De Graafschap 2+PSV 2-MVV 2+Shortwood Utd-Port Vale 2+NHLBoston-Tampa w1Bruinsi su istog protivnika preslisali lagano u gostima, te ocekujem isto i veceras. Prednost Bostona sto se tice defanzive i golmana je primetna.NBAIndiana-Memphis w1Chicago-Cleveland w1Philadelphia-San Antonio H2(-3.5)Houston-Toronto >198.5Portland-Detroit >193.5LA Clippers-Minnesota >203.5Ako ni veceras NBA ne dodje makar ok(3/5), spusticu ga u grupu nizih uloga, kao i NFL.

Link to comment

Ne igra Duncan pa sam odigrao Parkera over 26 poena i asistencija. Ocekujem da samo poenima probije ovaj total. U dublu sa over 38.5 poena i skokova Kevina Lava zato sto volim da promasujem istog idiota 2 dana uzastopno.U Hjustonu su svi nesto metiljavi, bolesni, ispovredjivani. Odigrao Hardena under 24.5 i -2.5 na Toronto @ 4.75 sitno.Najozbiljnija opklada mi je Indiana + San Antonio @ 1.95I jedni i drugi igraju fenomenalnu kosarku, Spursi se nisu umorili juce + je utakmica bila dosta rano. Cijenim da je izostanak Duncana lako nadoknadiv. Indiana je prosto mnogo kvalitetnija od Memfisa trenutno.

Link to comment

Prokleti Toronto ne zna da izgubi normalno vec moraju da igraju 2 produzetka da bi jebeni Harden dao 8 poena u drugom da sve padne :frust: :frust:Spursi unakazili Philu tako da je Parker u drugom poluvremenu odigrao skroz nezainteresovanih 10-ak minuta pa je i to palo.Glavni dubl lagano...

Link to comment

Ovo je vec bilo bolje. NHL lagano, NBA 4/5. Ono juce je bilo razlog, zasto retko igram manje golova na fudbalu(padaju 4 gola na mecu gde je 3+, 2.45, glupi Grci naravno u pitanju).NHLBuffalo-Los Angeles w2Washington-Columbus w1Florida-Anaheim w2Detroit-Winnipeg w1Montreal-Tampa w1NY Islanders-Nashville 4+NY Rangers-New Jersey 0-6Calgary-San Jose 4+Kingsi gostuju Sabresima, koji su vec u fazi renoviranja. Capitalsi igraju sve bolje, uvek su bili dobri kod kuce. Columbus jos uvek trazi onu proslosezonsku formu. Anaheim u formi, protiv neubedljive Floride. Red Wingsi konstantno u vrhu. Tampa ostala bez Stamkosa, nakon preloma tibie;Salo takodje povredjen. Pitanje je kako ce tim reagovati veceras, te probah na domacina. Golovi standardno.NBADallas-Washington w1Golden State-Detroit w1Dallas-Washington >203.5Golden State-Detroit >197.5Probacu i neki oprezni fudbalski 2+, 3+, sa ovim nizim ligama.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...