Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Da ne gresim dusu, meni je rekao da je Kluz (tj. Mobitelco) kec i to je doslo 9 razlike, ali mu zameram za cutanje u vezi Timbe koja je rutinski izgubila od ovih nekih po jakoj kvoti.Ja isto odigrao Kliperse po 2.05 ali mali ulog, uplasili me jakom kvotom pa sam mislio da ne igra neki bitan igrac. Hjuston je kesa od ekipe.

Link to comment

Hjustonu treba trener, koji ce da zauzda gluposti. Lepo je gledati efikasan mec, no za nesto ozbiljnije, moras ponekad odigrati i odbranu. Jedino ako se nadaju da ce da ih kenja sut, iz dana u dan. <_<

Link to comment

@zli Timba je izgubila od Kjazne koja se isto raspada da ne objasnjavam sta i kako tako da je njihova pobeda iznenadjenje. Mec je jednostavno bio no bet.Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link to comment

Fudbal 2/3, NHL 2/4, NBA 1/4, NCAAF 8/12(mogao sam malo bolje da rasporedim uplatu, no to sam ja). U NBA bilo overa, ali uglavnom gde se ne ocekuju. U NBA bilo overa, ali ne gde treba.Prosao jedan egzibicioni fudbalski:https://www.mozzartb...91-2322669-1134FudbalBreda-PSV 2+NEC-Ajax 2+Roma-Sassuolo 2+Colo Colo-U. de Chile 2+Man Utd-Arsenal 2+Mainz-Eintracht Frankfurt 2+Admira-Salzburg 2+Fiorentina-Sampdoria bk1Betis-Barcelona bk2Juventus-Napoli 2+NBA, NHL i NFL jos biram. NFL vec probrah nocas, no da vidim, da li nema nekih novosti.

Edited by Miljenko
Link to comment

Igracu keca na Dodiga i Mela protiv Verdaska i ovog nekog Marera, iako Spanci jako dobro peglaju. Ipak, ovi su uigrani do jaja i vec duze vreme su sami vrh kad je dubl u pitanju, obojica jako dobro serviraju i mislim da je ovih 1.62 koliko imam skoro pa poklon. I moram probati hendikep na Federera +3.5, i neki osrednji singl cistu pobedu po 3.30. U solidnoj je formi, mozda je vreme da napravi nesto ozbiljnije.

Link to comment

Kada je rec o nefudbalskim stvarima:NFLSan Diego-Denver >57.5Indianapolis-St.Louis w1New Orleans-Dallas w1Tennessee-Jacksonville H1(-10.5)Chicago-Detroit w2Denver standardno, protiv solidnog San Diega. Indianapolis bi trebao biti laganica, a Dallas ce vec naci nacina da izgubi. Titansi protiv nesrecnih "macana". Ne verujem da Medjede moze ponovo da ukenja bez Cutlera.NHLChicago-Edmonton w1Winnipeg-San Jose w2Montreal-NY Islanders 4+Anaheim-Vancouver 4+Colorado-Washington 4+Sharksi su obicno dobri protiv Jetsa. Chicago zna da udje u probleme sa Edmontonom, viner je ipak viner, produzetak se moze desiti bilo gde. Oprezan tiket sa golovima, jer se veceras igraju mecevi, koji mogu lako otici u oba pravca.NBAOklahoma-Washington H1(-6.5)New York-San Antonio >191.5LA Lakers-Minnesota >203.5Oklahoma igra sve bolje, te ocekujem jos jedan dominantan nastup kod kuce. Ne verujem da Spursi mogu ponoviti onako lose sutersko izdanje. Nakon dva minusa Lakersa, mislim da je vreme za jedan plus, protiv dobre Minnesote.

Link to comment

odlučih da danas igram protiv juventusa i na napoli (to jest napoli daje dva i više), kad ono ovog puta pirlo bije iz slobodnjaka, pogba puca voleje, ljorente uvaljuje iz prve šanse, bufon sve hvata na liniji, a iznad svega odbrana ne pravi nijedan kardinalni kiks. da stvar bude još bolja, ogbona će pre na 3-0 da dobije crveni karton nego dozvoli da protivnik možda postigne počasni pogodak. nabijem vam sve žabarsko lopovsko na kurac.usput sam danas igrao i na arsenal, tako da sam proveo četiri sata gledajući kako ekipa na koju sam igrao ne uspeva da probije katanaćo iz udžbenika i postigne makar jedan jedini gol. retko frustrirajući dan, jest da su pare svejedno otišle, ali onako frustrirajuće.

Link to comment
odlučih da danas igram protiv juventusa i na napoli (to jest napoli daje dva i više), kad ono ovog puta pirlo bije iz slobodnjaka, pogba puca voleje, ljorente uvaljuje iz prve šanse, bufon sve hvata na liniji, a iznad svega odbrana ne pravi nijedan kardinalni kiks. da stvar bude još bolja, ogbona će pre na 3-0 da dobije crveni karton nego dozvoli da protivnik možda postigne počasni pogodak. nabijem vam sve žabarsko lopovsko na kurac.usput sam danas igrao i na arsenal, tako da sam proveo četiri sata gledajući kako ekipa na koju sam igrao ne uspeva da probije katanaćo iz udžbenika i postigne makar jedan jedini gol. retko frustrirajući dan, jest da su pare svejedno otišle, ali onako frustrirajuće.
Ja igrao over na SF - Carolina, sve me glava boli od ove odvratne igre i jedva 9 poena u prvih 25 minuta
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...