Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Sta propustam pa je kvota na Lion protiv Rijeke 2.6?
došli bez maltene cele prve postave i dvojice prvih golmana. od najboljih, to jest poznatih, tu su samo gurkuf i brijan. Edited by Evropejac
Link to comment

Idemo dalje, u nove radne pobede.FudbalRubin-Wigan w1PSV-Dinamo Z. w1Standard-Salzburg 2+Lazio-Apollon 1Sevilla-Liberec 2+Da probam jedan tiket, mada ne ocekujem previse, nakon kilave LS.NBAMiami-LA Clippers H1(-2.5)218.5 na Houston-LA Lakers je vec previse. Imam bonus poene, 214.5, no ni to mi se ne dopada. Samo Miami danas.Krenuce valjda i NBA u fiksu da dolazi bolje, samo ne znam kada. :lolol:NHLBoston-Florida w1St.Louis-Calgary w1Washington-Minnesota 4+Tampa-Edmonton 5+San Jose-Vancouver 4+Detroit-Dallas w1Bruinsi i Blues bi trebali biti ziceri. Red Wingsi su sumnjivi, no da probam jer igraju kod kuce. Kombinacija sa golovima deluje kao laganica.Imam i 3 zanimljiva NCAAF para, no to jos razmatram.

Edited by Miljenko
Link to comment
Ok je treci gol, kreteni iz odbrane svi ispali misleci da je ofsajd a covjek utrcao iz drugog plana i spojio Higuaina sa golom.
Ovo je taj za iznenadjenje: https://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1710-4516030-1133a ovaj drugi je bio "verujuci" sa 1&3+ na Chelski, ali ne i na Napoli-tu sam isao GG.https://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1710-5408120-1133
Link to comment

zasto je ovoliko pala kvota na anzi? na tromso 1X daju za 1.7 - 1.8, koliko god da su losi ovi rusi su se skroz raspali.edit: ...

Međutim, oni uoči poslednjeg prvenstvenog kola zauzimaju poziciju koja vodi u niži rang rakmičenja. Za vikend ih očekuje neverovatno bitno i teško gostovanje Branu na kojem ih samo pobeda uz eventualni neuspeh ekipe Sarpsborga može odvesti u play-out. S tim u vezi, sasvim je normalna izjava njihovog tenera Berg-Johansena da će Anžiju suprotstaviti rezervni tim.
naravno, prvo sam zatego™ 1X pa trazio informacije. :D Edited by Psihodelija
Link to comment

NCAAFStanford-Oregon H2(-8.5)Baylor-Oklahoma >69.5UL Lafayette-Troy >66.5Vreme je da se Oregon pokaze i protiv neke solidnije ekipe. Malo sam skeptican, sto se poena tice, te odabrah hendikep. Baylor ekstremno efikasan do sada, 63.9 poena u proseku po mecu. Oklahoma ima ok odbranu, za razliku od domacina. Ocekujem jos jedan mec sa puno poena. Mozda Medvedi nece dati svoj prosek, no i gosti nisu za bacanje. Troy je jedan od timova, koje skoro uvek igram, te ih probah i veceras za manji ulog. Kvote su 1.7, 1.6, 1.8.

Link to comment

Kako lepo pojebah danas sa Zvezdom u raznim kombinacijama, sitno sam vec uzeo u singlu i nekim dublovima a cekam jos dva lepa tiketa gde imam Majami - Klipersi manje od 208.5 poena.Zvezda 2 @ 4.00Majami <208.5Ulog 500, dobitak 3 800I glavni danasnji:Zvezda H2+10.5, podigrao hendikep sa regularnih +8 koje sam igrao na nekim manjim tiketimaRapid - Genk tim2 1+ 1.35Majami <208.5Ulog 2 500, dobitak 10 250.Jesam vec u nekom plusu ali bi bilo jako lepo da Majami i ovi ne pojebu, pogotovo sto se kod ovih mojih racunaju i produzeci :D

Link to comment

Majami jebe, Glintic takodje :Hail: A ono, pogledao tradiciju i video da je jako retko islo preko te granice a i nije mi bilo logicno da Majami primi mnogo koseva u derbiju, iako je bio prilicno opusten mec.Kilav dan danas, odigrao sam neki tiket od mnogo parova svih sportova ali cu sad uplatiti singl na ovaj tenis, Smitkova - Sirotkina 1 po kvoti 2.15. Smitkova je mlada Cehinja ili sta vec koja u zadnje vreme igra ozbiljne WTA turnire i jako dobro servira, cesto i blizu 200km/h (osim toga i ne zna previse ali naucice vremenom), dok ova Sirotkina tavori po slabim turnirima vec godinama i to joj je plafon. Po meni, pogresno postavljene kvote i odigracu neki srednji singlic da imam da pratim u ovim ranim satima, pocinje u 14:30.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...