Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal nisam mogao provuci. PSG oborio tiket, da sam igrao golove, ne bih bio ni blizu. NHL sa vinerima ispao ok. NBA sve bolje dolazi. Sada znam da je New York "golo govno" i da idu na crnu listu, eventualno over.FudbalChelsea-Schalke 2+Dortmund-Arsenal 2+A. Madrid-Austria 1Barcelona-Milan 2+NHLNY Rangers-Pittsburgh w2Chicago-Winnipeg w1Anaheim-Phoenix 1XRangersi igraju bolje, nego na startu sezone, no moji su ipak tim koji se bori za sam vrh. Blackhawksi bi trebalo da dominiraju kod kuce. Anaheim retko gubi u regularnom toku, na domacem ledu, protiv Coyotesa.NBAMinnesota-Golden State >203.5Oklahoma-Dallas >203.5Orlando-LA Clippers w2Memphis-New Orleans w1San Antonio-Phoenix w1Golden State i Dallas, pratim i dalje sa overima. Nadam se da tri vrhunska tima mogu da dobiju, kada mi vec hendikep nije bitan. Granice za dodatne poene su iz Mozzarta, kvote 1.6.

Link to comment

Na prvi pogled Napoli i Chelsi deluju kao 1 ili cak 1&3+, ali posle sam malo ronjao po statistici i rezultatima u ovoj sezoni-ni Chelski ni Shalke nemaju X od 28.9. ne bi me cudilo da posle dojenja u Nemackoj padne neki X (kao sinoc PSG-Anderleht).A i sa druge strane OM je igrao solidno u Italiji cak 4 puta X, ne znam mozda preterujem ali mislim da ce pasti bar 1 X od te dve tekme, mora se negde veceras "pasti" na favoritima.

Link to comment

I ja nesto mislim da ce CFC grozno da fejluje posto sam odigrao da dobijaju i da gol daju Surle, Uilijan, Oskar, Ramires (singlovi sve naravno, najvise na posljednju dvojicu, najmanje na prvu dvojicu, kvote 4.2-6.5)

Link to comment

Sta su uzeli Hulk i Persica vratio je Venger.https://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1058-1816068-1133Nisam imao dovoljno ludila da zategnem cistu dvojku mada je i ovako sa 3.5 bilo sasvim dobro uz malo jaci ulog.

Link to comment

Novembar mi je stvarno baksuzan mesec. Prvo najverovatniji mec za golove, dolazi 0-1, a onda nocas NBA nije mogao losije. Prosao samo oprezniji NHL tiket. :lolol::frust:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...