Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Traljavo za sada. Belgijanci nisu mogli da uteraju drugi, ni na prazan gol. San Diegu ponistavaju TD i onda ne uspevaju da ga daju sa jednog jarda iz 4 pokusaja. :frust:Nekako dodje over u Dallasu. New England bi trebao da prodje. Seattle igra sumnjiv mec(teoreticar zavere on).Mogao bi NBA da prijatno iznenadi, za promenu.

Link to comment

Jos jedno lose NFL kolo. Ostalo ok. Fudbal polovicno, NBA 2/3, mada je fiks i dalje cudan.NFLGreen Bay-Chicago H1(-8.5)Chicago bez Cutlera ide na noge velikom rivalu. Mogao bi jedan favorit da probije hendikep ovog vikenda. Glupava sezona. <_<NHLNY Rangers-Anaheim 0-6Winnipeg-Detroit X2Rangersi igraju sve bolje. Ocekujem tvrd mec, protv jakih Ducksa. Detroit je znao da trokira protiv Winnipega, no tim igra sve sigurnije, nakon prekida lose serije protiv Canucksa.NBACleveland-Minnesota >191.5LA Clippers-Houston >201.5Philadelphia-Golden State w2Memphis-Boston 1Cleveland i nije bio preterano efikasan dosada, no u goste im dolazi raspolozena Minnesota. Zanimljiv mec u Los Angelesu. Clippersi sva tri meca isli u over, Rocketsi 2/3(sa dodatnom granicom). Vreme je vise i da ova Philadelphia izgubi, dok bi Memphis trebao biti zicer.Od tenisa, Berdych 10+ 1. set i Delpo 1.

Link to comment

NBA 2/3, ostalo mrka kapa. Red Wingsi neocekivano porazeni u regularnom toku. Minnesota lose sutirala, pa nije dosao ni over. Baksuzni NFL. Rodgers povredjen, par puta sudije presudile u korist Medjeda.FudbalJuventus-Real Madrid 2+Man City-CSKA 2+Plzen-Bayern 2PSG-Anderlecht 1Ovo je jedino pametno sto smislih. Dva egzibiciona, sa svim parovima(jedan moj, jedan caletov, da vidimo ko je uspesniji :lolol: ).NBAToronto-Miami H2(-2.5)Portland-Houston >200.5Brooklyn-Utah w1New York-Charlotte w1Dallas-LA Lakers w1Vreme je Heat zabelezi neku pobedu u gostima. Imaju finu tradiciju protiv Toronta, pa da probam sa smanjenim hendikepom. Over na Rocketse, standardno. Tri meca na pobednika sa produzetkom. Sinoc sam do kraja strepeo za Memphis, bolje je ovako.NHLBoston-Dallas w1Washington-NY Islanders 5+Montreal-St.Louis 0-6Minnesota-Calgary w1San Jose-Buffalo w1Vreme je Bruinsi krenu uzlaznom putanjom. Nemaju pobedu u regularnom toku vec cetiri utakmice. Nije jos uvek sigurno, da li ce Ovechkin igrati veceras, no Capitalsi su prilicno efikasni i bez njega. Ocekujem tvrdu tekmu u Montrealu, mada Blues malcice odstupaju od defanzivne rutine ove sezone. Wild igraju fino, Sharksi protiv uzasnih Sabresa(mada imaju losu tradiciju protiv njih).

Edited by Miljenko
Link to comment

Nisam jos nista gledao za danas pa nemam neki predlog nego sam hteo da kacim brdo svojih dobitnih tiketa u zadnjih par dana, ali sam onda skontao da je bolje da okacim tiket jednog majstora sto je zabo pre neki dan a i pre toga je imao jedan slican sa duplo manjim dobitkom...http://www.dodaj.rs/f/3j/93/Byd79W2/majstorcina.jpg:Hail:

Link to comment

Sutra mi nekako deluje slabasno ponuda, jedino sto mi je primamljivo je dazategnem X2 na Arsenal za 2.11 vazda su se dobro snalazili na gostovanjima.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...