Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Lep pocetak. <_< Od ovih kilavaca, ni ovi moji ne bi izgubili.NCAAFVirginia-Clemson >56.5Arkansas-Auburn H2(-6.5)Missouri-Tennessee >54.5UCLA-Colorado >55.5Florida State-Miami >59.5Massachusetts-Northern Illinois H2(-23.5)Purdue-Ohio State >56.5Texas Tech-Oklahoma State >66.5Ovo su nabacani parovi. Najverovatniji su mi Clemson, Auburn, Florida State i Northern Illinois.

Edited by Miljenko
Link to comment
I da ima dali bi ti dvojku @ 1.01To je dno od kladionice, lokal sa onlajn kladjenjem.
Igrom slucaja bas sam zahvaljujuci tvom vauceru od EP u rukometu u CRO pre 4-5 godina krenuo da igram na bet-at-home. Inace Moca je pominjao H.
Link to comment
Igrom slucaja bas sam zahvaljujuci tvom vauceru od EP u rukometu u CRO pre 4-5 godina krenuo da igram na bet-at-home. Inace Moca je pominjao H.
Bas si razvukao tih 5e :lol:Htipo sam da kazem da oni i das imaju mec ne bi imali hendi
Link to comment

Losi fudbalski rezultati juce, tako da sam prezadovoljan sa 3/5, tu i uzeh nesto. NCAAF 5/8, takodje doneo manji plus. NHL 2/4, Kingsi uspeli da prime gol na kraju meca. NBA i dalje lose dolazi. Red bi bio da i Fila krene da gubi. <_<FudbalU. Catolica-Cobreloa 3+A. Madrid-A. Bilbao 2+Club Brugge-Lokeren 2+Torino-Roma X2Danas nema mnogo toga po mom ukusu, bar kada je o fudbalu rec. Probao egzibicioni, uz ova dva tiketa.NHLChicago-Calgary w1Minnesota-New Jersey w1NFLNew England-Pittsburgh P1Seattle-Tampa H1(-13.5)NY Jets-New Orleans H2(-5.5)Cleveland-Baltimore w2Washington-San Diego >49.5Dallas-Minnesota >47.5Patriots kao i obicno. Seattle bi trebalo da odigra bolje nego u proslom kolu i lagano dobije ovo. Saintsi podsecaju na onu staru ekipu. Ne vidim kako bi Jetsi mogli da pruze ozbiljniji otpor. Ravensi ne igraju nista specijalno, no Cleveland ima vise pobeda od onog sto sam ja ocekivao, napad im je uzasan, pa ocekujem dvojku. Na mecu u Washingtonu bi napadi trebalo da dodju do izrazaja. Vidim da se na stranim forumima dosta pise o overu u Dallasu, pa da probam i to oprezno.NBAMiami-Washington H1(-8.5)Orlando-Brooklyn H2(-3.5)New York-Minnesota >191.5Nakon dve lose tekme, ocekujem da Miami "opere" nekog. Brooklyn ima malo matoru, ali jaku ekipu. Vreme je da oni timovi koji treba da dobijaju, pocnu da ostvaruju pobede. Minnesota fino igra. Mogli bi ponovo biti efikasni, protiv ekipe koja je retko defanzivno orijentisana.

Link to comment

Moca Bog, cekao sam ove njegove kao zadnji par na dva tiketa i docekao, dobar oko 13 hiljada dindzi juce. Mada vise zahvaljujuci tenisu ali i njemu, svakako.Moca govnar, rekao mi danas da igram danas na domacine u ovom mecu sto je poceo u 7 i gube 3 razlike na pola zadnje cetvrtine :/ Vezao sam ih sa Jagodinom 1X i 0-2 gola, to dolazi rutinski ali me pojebase ovi njegovi klosari iako su imali +8 na poluvremenu. Jos jednom ponavljam, Moca govnar.

Link to comment

kakav kurac od sudije, ladno im nije svirao čist penal početkom drugog, mogli su da se vrate u meč. falkao samo zvekne pa kud ode, još se onaj crnac razbranio, tenisku lopticu mu đovak ne bi uvalio u gol.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...