Jump to content

Kladža pt2


Recommended Posts

FudbalStandard-Charleroi 2+Groningen-PSV 2+Jagodina-Partizan w2Sochaux-Monaco w2Hamburger-Stuttgart 2+Forentina-Juventus X2Danas samo ova 2, jer mi se ne svidjaju parovi.Napravicu neku NHL kombinaciju, mada su mecevi neprivlacni. NFL je takodje u igri, no tu bolje da budem oprezan. :lolol:

Edited by Miljenko
Link to comment
i ja jebi ga. onda sam se iznerviro pa zalego na St. Pauli na poluvremenu :)
2-2, spasavaj ih sadja necu, statistika me plasi a nesto mi Arene ne rade pa ne mogu da gledam sem na onom malom govnu na 365
Link to comment

ma taman posla, kad su ih vec ovi stigli mogli su samo da izgube... ali steta sto ne odigrah jako, branio bih kod 0:2 i kapiram da bih sigurno bio u dobrom plusu. mada ne zalim se, st. pauli po kvoti od 4,33 je sasvim dovoljno za danas :)

Link to comment

Ruski hokej lagano prosao, fudbal zato nije mogao gore doci. PSV 0-1 gola, Juve nece izgubiti nakon 2-0, narednih 5 godina. :isuse:NHLColumbus-Vancouver 0-6Winnipeg-Nashville 0-6NFLNY Jets-New England P2Green Bay-Cleveland H1(-9.5)Indianapolis-Denver >55.5Jacksonville-San Diego w2Indianapolis-Denver w2Miami-Buffalo P<21.5Tennessee-San Francisco P<20.5NFL dolazi lose vec par kola, pa sam odigrao malo opreznije. P< dabl za zanimaciju. New England klasika. Green Bay valjda nece imati problema protiv Brownsa. Ocekujem raspucavanje na mecu Indianapolis-Denver, posto odbrana Denvera ne deluje ubedljivo(danas im se vraca jedan igrac, ali...). Fiks sam vec morao spojiti, i odabrah San Diego, koji me je rusio milion puta. :whistle:

Link to comment
Od dosade: New England -1 HT, Carolina -7 dubl
NE prosao, Carolina vodi 12 i igra solidno.Imao sam i Buffalo over 18.5 tu i odustao nazalost somina. Ovako cu vjerovatno prebaciti sav dobitak na over na Denver ili neki teaser sa dvojkom i overom, tako nesto.Bet365 cak daje hendikep + over za isti mec, dakle kvota oko 3.5-4, to mi je odlicno.Pao gubi kod kuce gdje do sad imaju 3-1-0 a Panthrakikos u gostima 0-3-1. 5-1 je u kornerima, uzimam race to 9 sigurno u dublu sa Pao -0.5 AH sto je prakticno 1x za mec. Edited by Feindouno
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...