Jump to content

Kladža pt2


Recommended Posts

Au, pogledajte Nautico - Santos, pocinje za 20 minuta. Domaci ispali, gosti imaju jos neku klimavu nadu da udju medju 4, u kvalifikacije za Copa Libertarodes. Kvota 2.30, odigracu 20 evra bez da gledam da tradiciju i sva ostala sranja.

Link to comment

Ja sam danas ispucao oko 100e, pojebao me Mancester da budem u startu u plusu 50ak i onda bih posle samo odigrao dubl Luton i Brejntri i zavrsio dan, a posto su ga primili na kraju ja sam krenuo da se gubim nekim glupostima i raspao se. Na kraju sam vratio 30e na nekom glupom celendzeru u Britaniji, zadnji mec dana koji je bio u lajvu, igrao na mladjeg od dvojice klinaca (Harris protiv Krajiceka), i sad na Santosu koji vec vodi 0:4 a nije proslo ni pola sata. Dakle, "samo" 50e minusa :DSutra opet hrabro na San Migel, opet skocilo sa 2.2 na 2.4 a mozda ce i jace do ujutru ali to me nece pokolebati :D

Link to comment

Ja sam pao već oko 4 i 15 kad Kardif dao gol :D, ostatak tiketa bio: Njukasl GG, Arsenal gol u oba, Jedinstvo 2-3, Svonsi 1&t1 2+ Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2

Link to comment

Sve zivo popadah danas, 2 na Krku, QPR i 0-2 (prosla 2 kola dolazilo @ 4.5 a sve sem 2 pobjede su im 1-0 i 2-0), uzivo sam spasavao Dinamo i Barsu... uzasi i strave.Iz vecernjeg programa igram Chicago Fire & 3+ kao i -1.5 na njih a probacu i da daju 4+ gola @ 5.8.

Link to comment

LeBron ne igra, ko moze nek proba 2 na Spurse oko 2.50.Krenuli su svi da ruse kvote al recimo Betcity ima 2.6, Sportingbet 2.45, Nordic 2.42...Miami i tako igra govnavo, cuvaju Uejda, ima i par povreda... u najgorem slucaju bi bila egal utakmica da igra LBJ, ovako su Spursi favorit.

Link to comment

Au kako me nervira Miami.10/18 sutiraju trojke, 64% iz igre, dali 66 poena na poluvremenu :isuse:Pojacao @ 4.3 i 8.25 posto u ovoj predsezoni ima vise preokreta nego kod filipinaca.

Link to comment

Pojacali opet kvotu na San Migel, sad je 2.5 a kec 1.48. U duelu dve divlje ekipe izmedju kojih nema bitnije razlike (osim sto ovaj "nas" najbolji igrac crncuga sutira bacanja nekih 33%, u usta ga jebem), oni daju tako razlicite kvote. Moram uzeti neku lovu na tome danas, San Migel mora pojebati ove ruzno.Inace, sad u 11 igraju Halep i Stosur, finale Moskve. Kvota 2 na Stosur, i to mi je isto previse i odigracu sigurno neku lovu na to, a Tomi Has po 1.40 je zicer i to ne moze da ne dodje, jebem li ga. Iz ovih kvalfikacija za glavni zreb Bazela, opet cu podrzati Berankisa i Stahovskog, kvote 1.75 i 2. I sve se igra pre podne ili oko podne, idealno :D

Link to comment

Danas za veliki ulog:Sochaux - Monaco 2H.Dragovoljac - Hajduk X2za manje:Tottenham X2Rapid beč daje golRubin Kazan X2Sevilla daje golSassuolo - Bologna 2+Vezprem (rukomet) 2Legia 1Dinamo Kijev 2

Link to comment

Nisam ni ja bio sjajan, 3/9. Dva top 25 tima mi izgubila tako sto je protivnik pogodio FG na kraju. Fudbal 2/5, uz pokrivene Engleze. NHL 3/3, za koliko toliko saniran dan.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...