Jump to content

Kladža pt2


Recommended Posts

Probao sam Tiema protiv Conge drugi set po 4.7, a danas odigrao i mec po 7.30 ali to samo za 250 dindzi, da ispostujem coveka jer mi je doneo dosta para do sad ove godine. Prvi je izgubio 4:6 iako je imao mnogo brejk sansi a Conga iskoristio prvu, a u drugom vodi 2:1 i nastavlja da melje na svoj servis. Idemo Dominice!

Link to comment

Imam neki jutarnji teniski tiket pojacan Mancesterom koji mi je, uz Real, najomrazenija ekipa, ali kontam da moraju dobiti nekad nekog a Sautempton im je stara musterija.Stosur - Kuznjecova 1 (vec vodi 1:0 a uzeo sam solidno i na prvi set uzivo po 2.75)Berankis - Rasel 1 (ovo je najveca mina na tiketu ali pocinje rano pa sam ga zato stavio)Stahovski - Dancevic 1 (trebalo bi rutinski da dodje, jednostavno je bolji igrac)Has - Rosol 1, zicer za pojacavanje kvoteMancester J. - Sautempton 1Kvota 7.3, ulog hiljaduIgracu i nize lige, za to sam postao zesci maher pa necu da ih mesam sa prvim.Temvort - Luton 2 ili tim2 2+, jos cu razmislitiBrejntri - Cester 1 , lepa kvota a moraju i kuci nekog dobitiKrouli - Bredford GG ili GG3+ a mislim da ce doci i kecIgracu ova tri para na tiket, samo jos da se skontam sta tacno. Mozda budu i dva tiketa sa istim parovima. Ostalo kad se vratim iz teretane, ako stignem.E da, moracu da probam i Karlovica za hiljadu protiv Gaskea, previse je 3.40. Gaske nije u formi i muci se posle Pekinga a Ivo je juce servirao kao zmaj, ako danas bude na tom nivou ima da dobije. Na betonu je 3.40 jednostavno previse za propustiti.

Edited by Zli Gli
Link to comment

Fudbal dodje nekako. Dodgersi zavrsili sezonu, Patke bar vratise pare.FudbalFalkirk-Dumbarton 2+East Stirling-Queens Park 2+Airdrie-Forfar 2+Brechin-Rangers 2+Bayern-Mainz 1Dortmund-Hannover 2+Real Madrid-Malaga 1Chelsea-Cardiff 1Man Utd-Southampton 2+Arsenal-Norwich 2+West Ham-Man City w2Osasuna-Barcelona 2+U. Catolica-S. Wanderers 3+Iquique-U. De Chile 2+Odigrao 5+, 7+ sistem sa cetiri tima, Bayern, Real, Airdrie, Chelsea.Kombinovao malo i Engleze, za manji ulog. Peterborough-Shrewsbury 3+ i Tamworth-Luton 3+, MK Dons-Rotherham 3+ i Braintree-Chester 3+, Wolves-Coventry 3+ i Grimsby-Forest Green 3+.NHLChicago-Toronto w1Pittsburgh-Vancouver 5+NY Islanders-Carolina 5+Montreal-Nashville 0-6San Jose-Calgary 4+Ottawa-Edmonton 4+Da bacim pogled jos malo na NCAAF parove.

Edited by Miljenko
Link to comment

NCAAFVanderbilt-Georgia >61.5Stanford-UCLA >53.5Clemson-Florida State >64.5Central Michigan-Northern Illinois >59.5Oregon-Washington State >71.5Oklahoma State-TCU w1Tennessee-South Carolina w2Michigan-Indiana w1Mississipi-LSU w2West Virginia-Texas Tech w2Wyoming-Colorado State w1Alabama-Arkansas H1(-27.5)Alabama, Northern Illinois i Oregon su po 1.7, ostali overi 1.80. Hendikep na Alabami je jutros bio 28.5-29, pa sam morao da zatrazim manju granicu, slicno i za Oregon.Fresno State sam razmatrao, ali kao i kod Baylora sam odustao zbog velike granice, sto ne znaci da nece pasti stotinak poena. :lolol:

Edited by Miljenko
Link to comment
Ja sam dobio™Boise State over 68.5Mississippi over 60Fresno State over 74
Uzeo Boise State over 67 @ 1.91Mississipi over 59.5 @ 1.88Fresno State ocer 74 @ 1.87Obicno ovi ogromni totali odu 20 poena preko.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...