Jump to content

Kladža pt2


Recommended Posts

Pogibija juce na Zvezdi, navijacki naravno :D Sinoc odigrao dubl Raonic manje od 23.5 (ne znam kojim trikovima je bila ta granica, igrao protiv onog Svedjanina sto se penzionisao pa vratio da odigra ovaj turnir samo) + San Migel dvojka. Sad cekam Filipince da izvadim skoro sve od Zvezde i mislim da ce to doci, proslu su odigrali ocajno i po nekoj logici ce sad da vaskrsnu kao ptica feniks.Danas mi je fiks dana Stosur protiv Ane i to cu da kombinujem sa svim i svacim, a ispostovacu i brata Khachanova protiv Karlovica po kvoti 3.40, iako je Ivo prvi ozbiljan server na kojeg malisa nailazi. Tu je realno da dodje vise gemova jer ne vidim kako ce neko nekome oduzeti servis, ali je i granica nezgodnih 24.5 pa moze da se omakne i manje ako neko izgubi koncentraciju.

Link to comment

Izgleda da startni plej Petrona Alex Cabagnot nece igrati danas, sjebao se na proslom mecu i pise da hoda na stakama tj. hodao je do jutros i valjda nece vaskrsnuti. Posto je u pitanju sasvim dobar levoruki plej, eto razlog vise da dodje dvojka a kvota porasla na 2.40.

Link to comment

Prijatno iznenadjenje nocas. NHL 5/6. MLB pogodjen, NFL promasen, ponovo.FudbalMons-Anderlecht 2+Hoffenheim-Leverkusen 2+Roma-Napoli 2+NHLAnaheim-Phoenix w1MLBSt.Louis-LA Dodgers 2Under mi je bio prva opcija, no granica je svuda 5.5. Wacha neocekivano dobar, mislim da je vreme za jedan losiji start. Kershaw standardan, Cardinalsi nece imati previse prostora za gresku. Domaci vode 3-2 u seriji, pa je za Dodgerse izbor, pobeda ili kraj sezone.

Link to comment

Taj lik prangija trojke mnogo dobro i ne masi bacanja na kraju meca kad je frka, moglo bi da bude kljucno ako bude egal mec. Mada kao pise da je day-to-day ali kontam da nece rizikovati da ga sjebu zestoko, posto je na proslom mecu izasao posle jednog pada.Stosur dosla prilicno rutinski, sad cekam mladog Rusa da napravi jos jedno iznenadjenje i eto lepih novaca. I samo da se pokenjam po nekoj nasoj Nataliji Kostic, izbila mi krava 1300 dindzi iz dzepa na glupost. Jebem ti zenske celendzere.

Link to comment

Igrao sam 700 dindzi na ovu Sloan Stivens kad je gubila 1:0 u setovima i pukla prvi servis gem u drugom setu, po kvoti 3.60. Najjaca kombinacija u tenisu, pogotovo kod zena, jer igrac(ica) ima ceo drugi set da vrati taj brejk i okrene mec, a kvote budu do jaja. Sad vodi 5:3 u drugom i servira ali nikako da prelomi, mamicu joj. Ide mi na kurac sa ovim imitiranjem Serene, stalno je kao nesto ozbiljna i nadrkana, ne pokazuje emocije...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...