Jump to content

Kladža pt2


Recommended Posts

Prodje samo Feiev tiket. MLB na kraju ode u over. KHL tiket pao golom datim sa izvucenim golmanom.NHLFlorida-Boston w2Buffalo-Vancouver w2Philadelphia-Pittsburgh 5+Toronto-Carolina 5+NY Islanders-Edmonton 5+Tampa-Minnesota 4+Montreal-Columbus 0-6Chicago-St.Louis 0-6Dallas-San Jose w2Colorado-Detroit X2Bruinsi kao jedna od najboljih ekipa lige, gostuju prosecnoj Floridi.Sabresi prekinuli seriju poraza, no dolazi im sjajni Vancouver. Fila neefikasna do sada. Ocekujem bolje izdanje u derbiju, dok napad Pittsburgha drzi ritam. Toronto klasika, kao i Edmonton. Columbus mi je jedan od under timova. Blues dosta cesto isli u over do sada. Protiv Chicaga ocekujem tvrd mec, poput onog prethodnog, koji je zavrsen rezultatom 3-2. Zavrsni dabl za oprezan ulog. Sharksi igraju fino, no ovo je neprijatno gostovanje. Detroit ide u goste neocekivano dobrom Coloradu. Domaci nisu porazeni u novoj sezoni, pa bi mozda veliki rival mogao prekinuti seriju pobeda.MLBDetroit-Boston <7.5Sanchez-Lester kao starteri. Odlicna forma oba picera, navodi me da probam jos jedan minus.NFLArizona-Seattle <20.5Seattle deluje kao ozbiljna ekipa. Odlicna odbrana i sasvim pristojan napad. Arizona ofanzivno ne tako ubedljiva, dok odbrana ume da odigra sasvim korektno.KosarkaZvezda-Kuban H2(+0.5)Barcelona-Partizan doh1(-11.5)Nanterre-CSKA doh2(-8.5)Malo sam modifikovao vase predloge, no sustina je ostala ista.

Edited by Miljenko
Link to comment

Poslusacu sve price o tvrdim obrucevima u Areni i odigrati under 152.5 @ 1.85.Vazno je da (koliko ja znam) na netu samo Sportingbet ne racuna produzetke tako da tamo treba igrati undere.Dakle, remize™:Budivelnik over 153.5Dubl Kuban + Barca -15Zvezda under 152.5 (40')

Link to comment

Imate sad zanimljiv mec za uzivo kladjenje, Lisicki - Smitkova. Ova klinka mnogo dobro servira a bice u pocetku jake kvote da uzima svoj servis, posle ce vec da padaju ako krene da melje. Ja sam krenuo da je pratim pa cemo videti :D

Edited by Zli Gli
Link to comment

I ja očekujem minus u Areni, što zbog tvrdih koševa, što zbog nervoze oba tima zbog pune hale. Mislim da će biti jako malo poena, bar u prvoj četvrtini, što će biti dovoljno da na kraju dođe under. Ipak, i pored svega toga, unutrašnji glasovi mi govore da preskočim tu utakmicu, tako da još ništa nisam odigrao... bar za sada.

Link to comment

Bravo Glinticu.Uzeo ovaj treci njen tj peti na utakmici™ @ 1.80 za 30 ojra i to mi je 6. vezani pogodak na bet365. Jebi!Sledeci je @ 1.61, to odbijam da igram.

Link to comment

Pa da joj jebem mater od 40-15 izgubi koza.Vratio im ona 24 i prekinuo seriju :frust:A sta tek reci za tvrde obruce :isuse:200 poena ce biti.

Edited by Feindouno
Link to comment

Obruci su omeksali ali je ipak nekako dosla Lokomotiva, mada je bilo gusto. Hteo sam da vezem da ce Partizan da pokrije hendikep ali ipak nisam. Ko zna zasto je to dobro.

Link to comment

Ja stvarno ne znam zasto sam igrao Barsu -15, valjda inat neki posto Partizan stalno pokriva te vece hendikepe.Jos jednom :isuse: za tvrde obruce. Kakav je to glupi mit a nema ko nije pisao o tome sirom njnjnj™-a

Link to comment

Zamalo i ja da odigram to za koseve ali sam ipak skupio muda™ i stavio dvojku sa onim poklon hendikepom. Mislim da je Arena, navijaci, tim koji nema zvucno ime uticali na to da bude kvota 2. Da su igrali u Pioniru verovatno bi bila manja kvota a mislim da bi Zvezda imala vece sanse da pobedi.

Link to comment

Arena sigurno nije uticala ni na sta. Radi se o nezvucnosti™ imena Lokomotiv Kuban.Da smo igrali protiv Himkija koji je juce pukao od Rumuna bila bi kvota 1.6 na njih.

Link to comment

Kako za koga. Kod mene je doslo glupavo, kao i obicno. -_-Ja inace izbegavam EL, no rekoh da probam, nista novo.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...