Jump to content

Kladža pt2


Recommended Posts

Chile - Ecuador. Iks 1.65. I jednima i drugima dovoljan bod (u stvari, Ekvador je bolji u medjusobnim susretima sa Urugvajem, pa njemu verovatno ne treba ni bod). Ja odigrao u Maxbetu X-X, kvota 3.20. Nema nista od toga, al ajd da ne bude da nisam probao.
Citavo vece skace X a pada kec. Trenutno je X @ 2.16, kec @ 2.25 kec.Zanimljivo mi je ovo posto od pocetka vjerujem da od dogovora nema nista.
Link to comment

San Migel 2.20 x Khachanov 5.60, oba i u singlu, naravno jace na Filipince jer je ipak realno da Tipsa oplete ovog klinca. Cekam Dodiga na nekom tiketu od pre 2-3 dana, igra tek danas u pola 2 i valjda ce sjebati uvek augodnog Verdaska.

Link to comment

Pinar -10 posto mislim da Igokea ne moze da igra kvalitetno na 2 fronta™.Dubl sa nekakvim Bizonima iz Finske za koje igra nekoliko reprezentativaca a imaju i neke Amere zajebane.Singl na Galatu u Sieni i over 153.5 na Budivelnik-Fener.

Link to comment

Fudbal korektno. Nocni deo nije mogao mnogo losije. <_<HokejWashington-NY Rangers 4+Anaheim-Calgary w1Magnitogorsk-Atlant 0-6Traktor-SKA St.Petersburg 5+MLBLA Dodgers-St.Louis <7.5Greinke za Dodgerse, koji gube 3-1 u seriji. Kelly za Cardinalse, cija rotacija funkcionise savrseno i tokom doigravanja. Greinke nece pustiti puno poena. Prva cetiri meca su isla u minus, te isto ocekujem i veceras.

Link to comment

Digli San Migel na 2.45, sad samo da gube bar 5-6 u prvoj i da lepo zamastim 50+ ojra. Jeste da se ovo namesta da ide u 7 meceva ali moram da igram na kvalitetniju ekipu sa jakom kvotom.

Link to comment
Pinar -10 posto mislim da Igokea ne moze da igra kvalitetno na 2 fronta™.Dubl sa nekakvim Bizonima iz Finske za koje igra nekoliko reprezentativaca a imaju i neke Amere zajebane.
Igokea finih 90-60, Bizoni dobili 1 razlike al rezultat moze da zavara™, primili su nebitnu trojku sa istekom vremena, sve je bilo pod kontrolom.
Link to comment
Deda zaradio 125.000£ na unukuIZVOR. B92 | AKJedan deda iz Velsa uložio je 50£ da će njegov tada 18-mesečni unuk biti reprezentativac i 15 godina kasnije zaradio 125.000 funti.Heri Vilson debitovao je za Vels u utorak kao rezerva u 87. minutu protiv Belgije i sa 16 godina i 207 dana starosti postao najmlađi reprezentativac u istoriji Velsa.Deda Piter Edvards (62) je uložio novac na kvoru 1:2,500 kod kladioničra u Reksamu. Zahvaljujući ovom dobitku penzionisaće se godinu dana pre nego što je planirao.
"Kada je imao 18 meseci jurio je loptu po tepihu iako nije mogao da hoda. Otišao sam u Viljem Hil u Vrekšamu i pitao mogu li da se kladim na to, nisam znao da li mogu. Oni su me povezali sa Londonom", rekao je 125.000 funti bogatiji Velšanin koji je pokušao da uloži još jednu opkladu na unuka. "Kada je imao 12 godina priključio se Liverpulovoj akademiji i počeo brzo da se razvija. Otišao sam ponovo u Viljem Hil nadajući se novoj opkladi. Ali odbili su me jer sam već imao aktivnu opkladu kod njih".
:)
Link to comment

Puko sam jedno 40 evra na San Migelu, pojebase me ruzno, ali sam igrao i singl 1500 dindzi na mladog Rusa, svetskog megacara, a i ovo me usralo onako usput kad je Andrea carica gubila 1:0 u setovima i pukla svoj servis na pocetku drugog...20131016215502.jpgJebi Glinticu :Hail:

Link to comment

Mislim da cu teska srca da odigram na Lokomotivu Kuban, u Mozzartu je kvota 2.05 i to definitivno ima value. Rasko Katic je povredjen i pitanje je da li ce igrati, pa ce nasa centarska linija da spadne na Marjanovica i Radenovica, Rusi su tu mnogo jaci. Bice puna Arena, ali to moze da bude opterecenje za nas, mogao bi da se ponovi Galatasaraj iz prosle sezone. Sve u svemu, dvojka je realna, a sto je najbolje nece mi biti preterano zao ni ako dodje kec.

Link to comment

Bice mi zao ako ne odigram a zao mi je i sto igram po 1.75 ko kreten. Zato sam uzeo antisrpski dubl sa Barcom -15 za manji ulog pa ako prodje prodje, ako ne bar mi je savjest mirna.Danas fino, doslo sve sto sam napisao ovde, za divno cudo posto obicno izaberem najgore meceve :/

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...