Jump to content

Kladža pt2


Recommended Posts

danas jedan narodni:čerepovec - novokuznjeck 1Xkarvina - football trinec 1bradford - tranmere 1mordovia - torpedo 1eisbaren - straubing 1Xbarcelona - valencia 1cantu - pistoia 1cibona - szolnoki 1palermo - pescara 1X

Link to comment

NFL mi ne ide od ruke. Dosla najsumnjivija stvar, dva ziher para pala. <_<NHL ok, sa ovom opreznom varijantom na golove.NHLBoston-Detroit 4+Washington-Edmonton 5+NFLSan Diego-Indianapolis >49.5

Link to comment

Novi pokusaj jake kvote. Turnir u Moskvi, tvrda podloga, Spanac Ramos protiv ruskog klinca Khachanova ('96 godiste) koji je tek poceo da igra ATP turnire i to samo ove u Rusiji jer dobila wild cardove. Igracu dvojku jer je Spanac sasvim prosecan igrac kad ne igra na sljaci a mladi Rus, koji je visok 198cm, je igrao dva egal meca sa Rosolom i Haneskuom. Od Rosola je izgubio 4:6 oba seta a Haneskua dobio u dva tajbrejka i to sam gledao u prenosu, malisa je prilicno psihicki stabilan za svoje godine. Ramos nije u formi i ovih 3.40 mi se cini kao malo previse pa cu probati za 10e.

Link to comment

Ovo je jedan od onih dana, pojebah ruzno. Osim Kachanova, proslo mi i ovo dole i dubl Paire + Pavljucenkova prvi set i jos neke gluposti na sitno, a Berankis olos me sjebao za 9 i po hiljada na hiljadu, prvi jutarnji tiket sto sam odigrao. Jebo mu ja pas mater.

20131014185142.jpgPratio duel titana, Crnogorka Danka Kovinic protiv Hrvatice Tereze Mrdeze, igrao u trecem setu na ovu sto je po statistici imala bolji procenat uzetih poena na prvi servis (Hrvatica ispod 50% kad sam igrao), i doslo lagano. A Sisling je bio fiks dana od tenisa, iako je bilo malo mucenja u prvom setu.

Imam jos jedan tiket gde su mi prosli Sisling i Cornetova, cekam Dodiga i Karlovica jer je bilo stavljeno da igraju danas a ono sutra. Mislim da ce i to doci, Verdasko ce tesko uzeti Dodigu dva seta na betonu a Karlovic igra protiv klinca i trebao bi rutinski da ga resi.

Link to comment

Chile - Ecuador. Iks 1.65. I jednima i drugima dovoljan bod (u stvari, Ekvador je bolji u medjusobnim susretima sa Urugvajem, pa njemu verovatno ne treba ni bod). Ja odigrao u Maxbetu X-X, kvota 3.20. Nema nista od toga, al ajd da ne bude da nisam probao.Naravno, dodao sam i sledece laganice : Gana - Egipat X 3.30Rusija 21 - Danska 21 1&GG 3.50Litvanija - BIH 2&2-3 2.60Ukupna kvota u Maxbetu 96.10.Mada, lomio sam se da li da odigram HX na Bosnu (da pobede sa jednim golom razlike) uz kvoticu od 3.70. Verovatno cu i to negde da probam.Imam blagi osecaj da necu pogoditi ni vazduh. :(

Link to comment

NHL lagano. NFL regularno nepogodljiv. Uhvatih bar i under na Dodgerse, pa se ne bunim.FudbalLithuania-BIH 2Romania-Estonia 1England-Poland 1San Marino-Ukraine H2(-3)Turkey-Netherlands 2+Sweden-Germany 2+Belgium-Wales 2+Portugal-Luxembourg 3+Greece-Liechtenstein 3+Hungary-Andorra 3+Denmark-Malta 3+Serbia-Macedonia 1Italy-Armenia 1NHLCarolina-Chicago w2Pittsburgh-Edmonton 5+Winnipeg-Montreal 5+Toronto-Minnesota 4+Detroit-Columbus 4+St.Louis-San Jose 4+Chicago igra cvrsto, kao i prosle sezone, te ocekujem njihovo dobro izdanje i protiv Caroline. Za ove moje sam se dvoumio, no Oilersi deluju nesigurno u odbrani, golmani im nisu u formi, pa sam odabrao golove.MLBDetroit-Boston 1Verlander za Tigerse, Lackey za Red Soxe. Verlander odlican u doigravanju, do sada. Lackey primio 4 poena, na mecu protiv Tampe, ali zabelezio pobedu. Imao je seriju nesigurnih nastupa nakon All-Star pauze. U nedelju je Ortiz oterao mec u over, mada ja i ne volim da cackam minus, kada igraju dve ofanzivno mocne ekipe. Detroit bi trebao da ima prednost, zbog Verlandera. Jedino me plasi bullpen, koji je bio upitan cele sezone.

Edited by Miljenko
Link to comment

Imao sam lep tenis, dvojka na Tiema protiv Himeno Travera, ali je kvota sa jucerasnjih 2.10 pala na 1.86 i jako sam se smorio, a sad i ne verujem da ce doci pa sam igrao samo na tiketima. Hteo sam srednji singl ali karina, idu mi na kurac ovih padovi kvota i ta sranja.Himen Travar - Tiem 2 PAOK - Buducnost <143.5Nesto sam vec i pogodio, pobedu Bemelmansa i vise gemova na Gulbis - Sardi.

Link to comment

Ma tako je, padni samo na PAOK - Buducnost manje od 143.5. Jebem se u usta glupava, igram manje na jebeni Eurokup, skrnavo raspalo takmicenje koje sluzi za zajebanciju...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...