Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

NCAAFTexas-Oklahoma >56.5Purdue-Nebraska >56.5Arkansas-South Carolina >51.5Georgia State-Troy >61.5Kansas State-Baylor >72.5Utah State-Boise State >50.5Washington State-Oregon State >62.5LSU-Florida w1Maryland-Virginia w1Wyoming-New Mexico H1(-13.5)Washington-Oregon H2(+13.5)Mississipi-Texas A+M w2Utah-Stanford w2Kvote za poene su po 1.80, osim na mecu Kansas State-Baylor gde je 1.70. Hendikepi su dati na domacina.

Link to comment

Ja igram HT overe na Clemson, Mississippi, Washington State i Wyoming.edit: Washington State ipak over 62.0 za mec.

Edited by Feindouno
Link to comment

Delpo doneo par hiljada plusa, a bilo bi jos mnogo vise da se Navaro nije raspala protiv Kerberove najstrasnije. Ubila me kao zeca, glupaca.Sad sam odigrao 750 dindzi na Londera protiv Svarcmana, sinoc sam ga pogodio po kvoti 4.7 pa sto da ne dodje veceras po 3.85. Vec je izbacio Kuznjecova i Bagnisa koji su treci i peti nosilac, ne vidim razlog da ne otrese i prvog :D Igrali su vec dva puta, obojica imaju po jednu pobedu sa 2:1 u setovima, znaci egal mec u najavi.

Edited by Zli Gli
Link to comment

Slozio danas jedan odlican tiket, za sad prosli dinamo moskva(hokej), brazil, luton town, zagreb(rukomet), trenutno čekam basket albu i partizan, ostaje zvezda i fudbal eupen :)

Link to comment

Ovi iz Oklahome nisu hteli da sutiraju i tu padoh za jedan poen. Arkansas dodje, Nebraska nije dala protivniku sansu, te nije bilo sanse ni za over. Popravicu prosek valjda u nastavku veceri. Fudbal je bio korektan.

Link to comment

Moji ocajni. Clemson gubi :o 0-7 nakon 20-ak minuta, to je vec palo.New Mexico 2 puta famblovao ukljucujuci jedan u RZ, tamo mi jos 2 TD trebaju, vremena ima al' ne djeluje mi da ce proci.

Link to comment

Odigrah Stosur (prosla), Del Potra i San Migel. Danas je drugi mec finala i Cofee Mixersi ( :Hail: za ova imena) moraju dobiti jer nece okrenuti 0:2 u seriji, iako se igra na 4 pobede. Proslu su uglavnom gubili pa onda poveli 61:59, i onda raspad na pocetku zadnje koji nisu uspeli da poniste do kraja. Ocekujem da Blejkli zabode jedno 39 poena uz 15 skokova i 8 blokada, sto bi trebalo da bude dovoljno bar za tesnu pobedu. Naravno, bilo bi idealno da opet gube 10 razlike u prvoj pa da kvota bude 4 i jace i onda cu da pojacam i sa singlom.

Link to comment

Ne znam da li cu se usuditi da igram NFL nakon sto je baksuz gadjao 1/4 sinoc. Mozda prepisem od nekog drugog.Igrao keca na Megu protiv Igokee dok je kvota bila oko 2.5, sad je pala prenisko.

Link to comment

Kod mene NCAAF 6/11. Moglo je bolje, ali i gore. Oklahomu baksuzno pao over, kao i Wyoming u hendikepu. Stanford neocekivano porazen. Maryland dobio nakon sto su gosti promasili FG za pobedu. Troy oterao mec u plus, u samoj zavrnici, kao i Utah State. Bar je NHL bio 3/3. MLB playoff nepredvidljiv, kao i obicno.Bilo je lose vece, za top 25 timove. Oklahoma, Stanford, Michigan porazeni, kao i Georgia i Northwestern, mada potonji i nisu toliko iznenadjenje.Alabama i Oregon najsigurniji i dalje.

Edited by Miljenko
Link to comment
Igrao keca na Megu protiv Igokee dok je kvota bila oko 2.5, sad je pala prenisko.
Klasican cripple fight, ili po nasem - udario sakat na bogalja. Dve uzasne ekipe, igracu manje poena.San Migel rutinski dolazi, pokrio sam sve uloge za juce i danas. Ako Delpo nekim cudom dobije, eto plusa 140 ojra.
Link to comment

HokejCarolina-Phoenix 4+Florida-Los Angeles 0-6Tonsberg-Lillehammer 5+SKA St.Petersburg-Vladivostok 4+KAC-Salzburg 5+Graz-Innsbruck 5+Teska 4 NHL meca za prognozu, te samo ovaj oprezni dabl.NFLHouston-St.Louis H1(-6.5)Denver-Jacksonville PH1(-12.5)New England-New Orleans H2(+2.5)Baltimore-Green Bay w2Cleveland-Detroit w2Texansi igraju promenljivo, no cini mi se da im Ramsi dolaze u pravo vreme. Denver protiv beznadeznih Jaguarsa. Egal mec u Bostonu. Bila je dilema H2 ili over. New Orleans par puta neocekivano otisao u minus, kada je ocekivan siguran plus, pa da probam hendikep varijantu(mada sam baksuz kada igram NFL u kontra hendikep). Dabl za simbolicnu uplatu. Navijacki na Green Bay, posto mrzim Ravense. Vreme je i da ovaj smesni Cleveland izgubi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...