Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Holandjanima nisu trebali bodovi, no izgleda da su hteli da se pokazu,nakon par kilavih meceva. :huh:
Holanđanima je bila neophodna pobeda večeras, ali i u poslednjem kolu protiv Turske da bi bili nosioci na SP. Mislim da čak i uz tih 6 bodova treba da im se poklope još neki rezultati, ali će oni svakako i u Turskoj ići po svaku cenu na pobedu.
Link to comment
Svaka cast, najbolje je odigrati jednostavno.
Hvala, mada gledam sad sve rezultate i osim Bugara i donekle Italijana celo kolo je proslo bez nekih vecih iznenadjenja.Doduse Portugal jos uvek igra ali na njih se ne bih kladio ni za tudje pare.Edit: i Spanija. Edited by pavllle
Link to comment
Svaka cast, najbolje je odigrati jednostavno.
Otvorio oko 20h online bet i krenuo: Holandija 1-1. Svajcarska 2, Svedska 1, Slovenija 1, Grcka 1, Engleska 1. Pogledao malo ... "ma jeeeeste, najbolje da ce sve da dodje ovako realno" ... i odigram Grcka - Slovacka 2 i Svedska - Austrija X. Zbirna kvota ista kao na ovih 6 utakmica, ali kitnjak.
Link to comment

Napokon prošla dva tiketa, na prvom uz jaco ulog uhvatio:Belgija x2, Ukrajina 1X, Rusija H2, Turska, Češka, Engleska, GrčkaDrugi:Engleska H1, Ukrajina, Belgija, Švedska, Meksiko :D

Link to comment

Na fudbalu se bar pokrih sa 3/5. Bugari su bili sumnjivi, za Portugal, bez komentara. NHL lose. Fila ide na crnu listu. Oni jednostavno ne znaju da daju gol. Moji izgubise, mozda sam previse ocekivao od debitanta na golu. MLB. Cardinalse kenja kao i obicno.FudbalDumbarton-Dundee 2+Stenhousemuir-Brechin 2+Arbroath-Airdrie 2+Leyton-MK Dons 3+Port Vale-Peterborough UTD 3+Luton-Hyde FC 3+Nuneaton-Braintree 3+Plis jedan sistemski tiket sa ova 4 singl para, 5+, 7+.NHLColumbus-Boston 0-6Chicago-Buffalo w1Toronto-Edmonton 5+Tampa-Pittsburgh 5+Washington-Colorado 4+San Jose-Ottawa 4+Vancouver-Montreal 5+Ponekad je fiks tesko uhvatiti i sa vinerima. Valjda su me ohrabrili tokom prosle, skracene, sezone, kada je vecina stvari dolazila kako treba. Da se vratim golovima, kada vec mogu da biram granicu.MLBSt.Louis-LA Dodgers 2Kershaw veceras startuje za Dodgerse, pa da probam ponovo. Sinoc su se domaci izvukli u 10. iningu, nece valjda uvek imati srece.Najtezi deo posla bice odabir NCAAF meceva. Izabrao sam ih ja vec, no ostalo je dosta i nakon eliminacije.

Edited by Miljenko
Link to comment

Mene ubio Donald Jang protiv Smiceka za nepunih 11 hiljada, na ulog hiljadu. Smrad bio u strasnoj formi i puko 2:1 u setovima, mada sam ispao glup jer je tu bilo vidjeno vise gemova.Danas su dali jako bezobraznu kvotu na Suarez Navaro protiv Kerber, 3.30 ili tako nesto. Dve podjednake igracice, obe u formi (zadnja dva poraza Spanjolke su 2 x 6:0, od Serene i Jelene, dok je ostalo dobijala), a imamo na jednu kvotu 1.32 sto nema veze s mozgom. I ovde se ocekuje vise gemova i dosta brejkova tokom meca jer nijedna nema neki posebno dobar servis ali ja cu probati na spanskog deckica zbog masne kvote. Naravno, isto cu i na Del Potra ali tu spremam jedno 50 evra pa kud puklo, mnogo mi je 3.3 na njega jer nije sisa kao Stanislav.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...