Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Igrao dvojku na nase U19, gube na poluvremenu 3:1, ja digo ruke, okrenem posle ihaha vremena, a oni vode sa 4:3. Ali ne lezi vraze, primaju gol u 90+ za 4:4 i tropa tiket. Dakle, stanje redovno. :thumbd:

Link to comment

Tek što stavih na Belgiju kod 1:0 za solidnih 1,55 onaj dade i 2. Dvoumio se između njih i Armenije. Ali Štimčeva škvadra mi se učinila zrelijom. Sad kad preokrenu.

Link to comment

Florida mi deluje nejako. Na sledecem mecu, protiv Tampe, necu dirati fiks. Vezacu 5+, sa jos necim. Odbrana je do sada bila prilicno sigurna, bez glupih iskljucenja, videcemo veceras.

Link to comment
Florida mi deluje nejako. Na sledecem mecu, protiv Tampe, necu dirati fiks. Vezacu 5+, sa jos necim. Odbrana je do sada bila prilicno sigurna, bez glupih iskljucenja, videcemo veceras.
Sad mu pogledao statistiku, on u stvari i nije ruki, odavno je draftovan ali je sve vreme u AHL-u i sličnim ligama.. Još je B2B za Pitsburg, biće tu over :fantom: :DПослато са GT-I9001 користећи Тапаток 2
Link to comment

Skroz zaboravio da su danas kvalifikacije pa na brzinu odradio ovajhttps://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1322-7459821-1126Za sada zajebava Ibra i kompanija, a da stvar bude ludja tekst o njihovom mecu me je i podsetio da treba nesto da odigram.Oh well...

Link to comment
Ispadoh majmun s ovim underom na Holandiju :isuse:Procitao da RVP nece igrati :frust:
Previše je bitna ova utakmica Holanđanima da bi taktizirali. Ja sam ih vezao sa Turcima za jači ulog jer je i jednima i drugima neophodna pobeda, a osim toga su i značajno jači od svojih protivnika. Izi mani, kako sada stvari stoje.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...