Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

A ja sam sinoc nevidjeno nesrecno uklopio engleze. Na jednom Brejntri 1, na drugom imao njih tim1 2+ ali pao na Linkoln keca, a na trecem Luton 2. Naravno da sam Lutona imao tim2 2+ na jednom od tih tiketa, ali nisam imao srece da mi se poklopi bar jedan od ta tri.Jutarnji pojacan Zvezdom:Has - Brands 1 uzivo po 1.6, bila greska kladionice jer je na bet365 bilo 1.33 tad Raonic - Verdasko 1 1.42Suarez Navaro - Svitolina 1 1.37Igokea - Zvezda 2 1.65Dobitak skoro 13 na ulozenih 2500, red je da pogodim nesto posle jucerasnjeg zesceg sranja :D

Link to comment

Nocni deo bolje prosao. Detroit okrenuo. Prodje polovicni tiket NHL vinera. Golovi i dalje neuklopljivi.HokejLos Angeles-Ottawa w1Calgary-Montreal 5+St.Louis-Chicago 0-6Lokomotiv-Vladivostok 0-6Atlant Moscow-Metallurg Novokuznetsk 0-6SKA St.Petersburg- Sibir Novosibirsk 5+Kingsi bi mogli da dobiju jedan mec kod kuce. Golovi idu traljavo, no mozda nesto i prodje.KHL pogadjam u visokom procentu, sto ranijih sezona nije bio slucaj.

Edited by Miljenko
Link to comment

Hendikep na Mega Vizuru +14.5, mislim da bi trebalo probati.(što ću i učiniti, ali s obzirom kako mi ide u poslednje vreme, očekujte pobedu Partizana od 16 razlike)

Link to comment

St. Petersburg zakazao sa golovima, no prodje jedan teniski za pokrice. Izgledalo je da ce i to pasti, posto je Kerber pukla prvi set 6-0, ali je ipak zaigrala bolje u nastavku meca. :lolol:

Link to comment

Raonic malo jeo govna u drugom setu ali manje-vise sve je rutinski doslo. Brao Gli :Hail: Na jednom sitnom tiketu sam pao Almagra vise gemova za 3 i po jer se Sardi prilicno raspao, a na drugom za 5 i po na jebenog Martina Fisera koji je u Renu bio solidan favorit protiv nekog skroz prosecnog domaceg igraca ali je verovatno prodao mec i pojebao me ruzno, mada je dan generalno bio jako uspesan zbog tog najjaceg tiketa koji je prosao laganeze.Pravim tenis za sutra i mislim da cu igrati Federera, Del Potra i Raonica. Delpo i Raonic imaju jako zajebane protivnike ali Vavrinka me malo razocarao danas protiv Andersona, mislio sam da ce rutinski dobiti a on bio na ivici poraza u tajbrejku treceg i prvobitni over 24.5 menjam u njegov poraz, zbog dobre forme Raonica na ovim betonskim turnirima.

Link to comment

Lovim Federera live nakon što je pukao prvi set na 1,95Meni večeras u NFL TNF terminu over 45,5 deluje više nego verovatan. Giantsi su raspad u odbrani. Najmanji broj poena koji su primili ove sezone je 31, a ni odbrana Čikaga nije više tako moćna kao prošle sezone. Mislim da će Giantsi opet da popuše nekih između trideset i četrdeset poena a mlađi Mening bi onda trebao da baci neki TD pas što nije tako nerealno.

Link to comment

NHl, za promenu, dosao fino. Nisu morali Kingsi da odu u produzetak, no da ne zanovetam.NFLChicago-NY Giants >45.5Giantsi uzasni ove sezone. Odbrana cak ni protiv kilave Caroline, nije skoro nista odbranila. Medjedi iznenadjujuce dobri.MLBOakland-Detroit H2(+1.5)Ponovo Gray-Verlander, kao starteri. Odigrah hendikep, kada vec imam izbor, ocekujem tesan mec.NCAAFAir Force-San Diego State w2USC-Arizona w1Oprezan dabl fikseva, nista mi nije delovalo izgledno za poene.HokejBoston-Colorado w1Buffalo-Columbus 0-6Washington-Carolina w1Detroit-Phoenix 4+Edmonton-Montreal 5+Vancouver-San Jose 4+Blues-Jokerit 0-6Stjernen-Rosenborg 6+Storhamer-Tonsberg 6+Lulea-Farjestads 0-6Prvo sam hteo Boston u singlu, no videh losu tradiciju. Under bi trebao biti legitiman. Sabresi imaju mrtav napad, Columbus ce tesko odrzati kontinuitet efikasnosti.Capitalsi su uvek bili domacinska ekipa.Edmonton sve meceve isao u klasican over(6+). Cetiri gola su uvek verovatna.Evropski hokej standardno.

Link to comment

Evo jos 1 puta da postavim oglas™ i necu vise. Fali mi jos 1 covjek da bih mogao da podignem davno zaradjenje novce.Dakle potrebno mi je da neko ko nije registrovan na kladionici bet365 to uradi preko ovog linka i uplati neki depozit (minimum je 10e ja mislim).Biti cu vjecno zahvalan.

Link to comment

s obzirom da sam na nuli na bet365, da li znaš da li bi ti pomoglo ako bih zatvorio postojeći i otvorio novi račun (postojeći nije otvoren preko negko afilijeta) ?

Link to comment

NHL fiks dosao lose i sprecio izlazak kombo tiketa. Ukupno 5/7. NFL lagano, kao i MLB. NCAAF uz puno srece, no kod njih je ocigledno imam.FudbalSweden-Austria w1Portugal-Israel 1Spain-Belarus 2+Estonia-Turkey w2Holland-Hungary 2+Luxembourg-Russia 2+Germany-R. Ireland 1BIH-Liechtenstein 4+Andorra-Romania 3+Argentina-Peru 2+Mexico-Panama 1Armenia-Bulgaria X2Croatia-Belgium 2+MLBSt.Louis-LA Dodgers 2Kelly za Cardinalse, Greinke za Dodgerse. Kelly 1-1, 3.72 ERA protiv Dodgersa. Trenutna forma, 2-1, 1.56 ERA. Greinke 8-3, 3.10 ERA protiv Cardinalsa. Prethodna 3 starta, 1-1, 1.59 ERA. Gosti mi deluju kao ozbiljniji tim, iako je St.Louis uvek tezak protivnik. Verujem da ce se Greinke jos jednom pokazati u pravom izdanju.HokejCarolina-Los Angeles w2Florida-Pittsburgh w2Philadelphia-Phoenix 5+Chicago-NY Islanders 5+Innsbruck-Znojmo 5+Salzburg-KAC 5+JYP-Kalpa 0-6SKA St.Petersburg-Metallurg Novokuznetsk 5+Biel-Davos 5+Vreme je i da Kingsi pokazu kontinuitet igara. Pittsburgh za sada igra bez greske, te ocekujem nastavak serije i protiv nejake Floride.Flyersi bi mogli da daju neki gol vise. Imaju dobru ekipu, dosta je bilo ovih 2-1 meceva. Blackhawks-Islanders, duel odlicnih napada.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...