Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 3/8 (3.63, 1.96 i 2.18 dobitne kvote), Sporting je dosao 5+ (3+ kvota), Always Ready 5+ i 6+ (4+ i 8+ kvote), Throttur 6+ i 7+ (5+ i 10+ kvote), Newcastle 5+ i 6+ (5+ i 11+ kvote), Brighton 5+ (4+ kvota), Leverkusen 7+ (5+ kvota), Dortmund 7+ (2+ kvota). MLB 0/4. Fudbal nije odusevio. Naravno, tesko je da se uklopi ceo tiket, no PSG i Galata po 0-0, St. Gallen 1-1, PSV samo 2-0, su prilicno neverovatni rezultati (uz dva recimo regularna promasaja; Sturm mi je uvek baksuz). Bonusi su bili dosta dobri, mada ko Engleza nisam uzeo nista, no tek je pocetak sezone (3 pada na po jednom paru, dva na P1+ tiketima). MLB je ponovo razocarao. Nakon dosta poena u petak uvece, pomalo i ocekivano. Subote su kod mene tradicionalno lose, pa je i juce tako bilo.

Minimalni ulozi.

 

Fudbal

 

Keflavik-Valur 3+

KR Reykjavik-Fram 3+

Vikingur Reykjavik-Kopavogur 3+

 

Hafnarfjordur-Vestmannaeyjar 3+

Akureyri-Breidablik 3+

 

Rapid Wien-Hartberg 2+

Salzburg-Austria Wien 3+

Independiente del Valle-Cumbaya 2+

 

Brondby-Lyngby 3+

Hacken-Varbergs 3+

B36 Torshavn-Tvoeroyri 3+

 

The Strongest-Real Santa Cruz 3+

Fenerbahce-Gaziantep 3+

Adanaspor-Rizespor 3+

 

Brentford-Tottenham 2+

Chelsea-Liverpool 2+

Rennes-Metz 2+

Strasbourg-Lyon 2+

 

Basel-Lausanne 3+

Luzern-Young Boys 3+

Feyenoord-Fortuna Sittard 3+

 

AZ-Go Ahead Eagles 2+

Almere-Twente 2+

Valerenga-Haugesund 2+

Lillestrom-Viking 3+

 

Kristiansund-Jerv 3+

Start-Sogndal 3+

Sandnes-Moss 2+

Kongsvinger-Aasane 2+

Mjondalen-Ranheim 2+

 

Lokomotive Leipzig-Eintracht Frankfurt 3+

Koblenz-Kaiserslautern 3+

Astoria Walldorf-Union Berlin 3+

Makkabi Berlin-Wolfsburg 4+

Rot Weiss Essen-Hamburger 2+

 

Kvote 2.94, 2.39, 2.15, 2.99, 3.00, 2.27, 2.99, 2.66, 3.21 i 2.61. 

Zanimljivija ponuda u odnosu na juce, uz nadam se bolji bilans na glavnim tiketima. 

 

Prateci tiket, Celtic 3+, Hearts 1+, Hibernian 1+, Midtjylland 2+, Brest 1+, Monaco 2+, Celta 1+, Villarreal 2+, Barcelona 1+, Anderlecht 1+, Genk 2+, Club Brugge 2+, Gent 2+, Ludogorets 1+, Slavia Prague 2+. Kvota 8.40.

 

MLB

 

Washington-Oakland >8.5 (Williams-Waldichuk)

LA Dodgers-Colorado tim1 >4.5 (Urias-Freeland)

 

Philadelphia-Minnesota >7.5 (Suarez-Gray)

Houston-LA Angels >8.5 (Urquidy-Silseth)

 

San Francsico-Texas tim2 >2.5 (Webb-Dunning)

Arizona-San Diego >8.5 (Pfaadt-Lugo)

 

NY Mets-Atlanta tim2 >3.5 (Senga-Chirinos)

Miami-NY Yankees tim2 >2.5 (Perez-Cole)

 

Kvote 2.31, 2.57, 2.37, 2.04.

Nista, teramo i dalje sa istom igrom; bar je faktor pobednika iskljucen kod igranja na poene.

 

Siri MLB tiket, sve u fiksu, Boston, Tampa, NY Yankees, Houston, Milwaukee, San Diego, LA Dodgers, Atlanta. Kvota 50.41.

 

Link to comment

Koji su prevaranti ovi Svedjani. Hacken je kao neki top tim u njihovim okvirima, a jedva dobije mec sa 2-0; plus su gosti imali 3 suta vise. Ono zaleganje golmana i guzenje uz aut liniju, da ne komentarisem.

Dosta glupih rezultata dnas generalno; Feyenoord 0-0, oba para iz Austrije padaju, Young Boys samo 1-1 (najverovatniji mec iz lige, za golove danas), Norveska 2 je vec wild card.

Nemacki kup tiket prosao, uz dosta bonusa (na njima imam 7 uloga ukupno, a vec je doslo preko 5). Rennes je recimo doneo dva lepa bonusa.

Link to comment

Munuce ga nekako valjda.:huh:

Meni udjose 3 glavna, prodjose nekako Turci na 3+, pa se ceka The Strongest isto 3+, za jos jednu 3 kvotu. 

Ako Bolivijci udju, bicu tu negde oko pokrica, eventualno mali plus. Previse promasaja, cak 9, ako dobro videh.

Link to comment

Branio sa 10.000 na 1.50, dakle 5.000 u džepu svakako. Igram jedan tiket mesečno za 100 dinara, ako i toliko, meni dosta. :D

 

 

Edited by napadaj
  • +1 1
Link to comment

Fudbal 4/10 (3.00, 2.27, 2.66 i 2.61 izlazne kvote), Vikingur Reykjavik je dosao 6+ i 7+ (6+ i 12+ kvote), Fram 5+ (3+ kvota), Rennes 5+ i 6+ (5+ i 12+ kvote), Twente 5+ (4+ kvota), Hamburger 6+ (5+ kvota), Eintracht Frankfurt 6+ i 7+ (4+ i 9+ kvote), AZ 5+ i 6+ (4+ i 9+ kvote). MLB 2/4 (2.31 i 2.04 kvote). Na fudbalu jedva navukoh pokrice na glavnim tiketima (0.4 uloga u plusu), a slicno vazi i za bonus tikete. Par glupih rezultata (da ne kazem cudnih); Feyenoord 0-0, Young Boys 1-1, Austrijanci generalno, Islandjani i Norvezani su mogli bolje. MLB polovicno, mada je i to bolje, u odnosu na start meseca. Traljav vikend; puno nerviranja, bez razloga.

Minimalni ulozi.

 

Fudbal

 

Homburg-Darmstadt 3+

Lubeck-Hoffenheim 3+

Osnabruck-Koln 3+

 

Fylkir-Stjarnan 3+

Karagumruk-Besiktas 2+

Moreirense-Porto 2+

Boavista-Benfica 2+

 

AZ II-Utrecht II 2+

PSV II-Telstar 2+

Crewe U21-Bristol City U21 3+

Birmingham U21-Watford U21 3+

 

Sunderland U21-Norwich U21 3+

Leicester U21-Derby U21 3+

Nottingham U21-Middlesbrough U21 3+

 

Crystal Palace U21-Man Utd U21 3+

Liverpool U21-Everton U21 3+

Stoke U21-Reading U21 3+

 

Kvote 3.06, 2.31, 2.92, 2.37 i 2.67.

Cak i danas nadjoh dosta toga za igru.

 

Prateci tiket, sve P1+, Crewe U21, Birmingham U21, Man Utd U21, Liverpool U21, Norwich U21, Derby U21, Stoke U21, Nottingham U21, Fylkir U21, AZ II U21, PSV II U21, Darmstadt, Hoffenheim, Koln. Kvota 16.04.

 

MLB

 

Miami-Houston tim2 >3.5 (Garrett-Valdez)

Kansas-Seattle tim2 >3.5 (Singer-Gilbert)

 

Atlanta-NY Yankees >7.5 (Fried-Schmidt)

St. Louis-Oakland >7.5 (Mikolas-Sears)

 

Texas-LA Angels tim1 >3.5 (Scherzer-Sandoval)

San Diego-Baltimore tim1 >3.5 (Darvish-Rodriguez)

 

Kvote 2.46, 2.37 i 2.37.

Nesto manji broj meceva danas, pa su i 3 kombinacije sasvim dovoljne.

 

Siri MLB tiket, sve u fiksu, Houston, Atlanta, St. Louis,Texas, Seattle, San Diego, Tampa. Kvota 28.29.

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal 0/5, Benfica je dosla 5+ (4+ kvota), Man Utd U21 5+ (3+ kvota). MLB 2/4 (1.44 i 2.37 dobitne kvote; ovde racunamo i tiket sa odlozenim parom). Fudbal tragikomicno lose; 8 promasaja na 17 odigranih utakmica je skoro neverovatan bilans (1-2 promasaja i to max, posto ja nemam kvote preko 1.6 u 90% slucajeva, je neko optimalno stanje). Koln se obrukao (ili namestio) i dobio tek u produzetku; U21 Englezi su sigurno mogli bolje; sta tek reci za Besiktas i kilavih 1-0. MLB da kazem korektno, mada je to i dalje nezadovoljavajuce. Lose je kada par top napada trokira iz nedelje u nedelju (NY Yankees, San Diego najpre). Premalo pada i dalje. Jedan od onih dana kada je minus neizbezan (dobro, mogao sam fudbal odigrati uze, ali...).

Minimalni ulozi.

 

Fudbal

 

Aris Limassol-Rakow 2+

Maccabi Haifa-Slovan Bratislava 2+

Backa Topola-Braga 2+

Marseille-Panathinaikos 2+

 

Molde-Klaksvik 3+

Galatasaray-Olimpija 3+

Servette-Rangers 3+

 

Kvote 2.55 i 3.94.

Na kraju Engleze ipak odigrah samo u vidu sirih tiketa (2 uloga ukupno, umesto 7+ uloga da sam ih igrao u vidu glavnih tiketa).

 

Jedan od pratecih tiketa, Dorking 3+, Dag&Red 2+, Barnet 2+, Wealdstone 2+, Hartlepool 3+, Aldershot 3+. Kvota 10.52.

 

MLB

 

LA Dodgers-Milwaukee tim1 >3.5 (Miller-Houser)

Atlanta-NY Yankees >9.5 (Elder-Severino)

 

Kansas-Seattle tim2 >3.5 (Lyles-Hancock)

Minnesota-Detroit tim1 >3.5 (Ober-Faedo)

 

Texas-LA Angels >7.5 (Montgomery-Giolito)

Toronto-Philadelphia >6.5 (Kikuchi-Wheeler)

 

Miami-Houston tim2 >3.5 (Cueto-Javier)

Washington-Boston >8.5 (Gray-Pivetta)

 

Kvote 2.22, 2.00, 2.25 i 2.54.

Blizi se kraj sezone, a rezultati su sve konfuzniji. Fiks je skroz nemoguce predvideti, a ni poeni ne zaostaju previse. Igramo naravno i dalje. Nadam se i nekoj dobroj (realnoj) seriji, do kraja meseca.

 

Siri MLB tiket, sve u fiksu, Cleveland, Houston, Boston, Atlanta, Minnesota, St. Louis, Chicago Cubs, Texas, Seattle, San Diego, LA Dodgers. Kvota 172.25.

 

Link to comment

Fudbal 0/2, Braga je dosla 5+ (3+ kvota). MLB 2/4 (2.00 i 2.54 dobitne kvote). Fudbal nije mogao losije od ovoga. Na 3+ tiketu nijedan pogodak, dok je 2+ kombinacija pala na Kipru. Ocekivao sam efikasnije meceve, nakon ukidanja gola u gostima kao kriterijuma, no ovo je ispod svakog nivoa. Molde se zestoko obrukao, odigravsi skroz egal duel, a ni Galatasaray nije bio mnogo bolji. Kod Engleza su 3 tiketa pala na po jednom paru (dva sa P1+ i jedan standardni). MLB polovicno. Fiks tiket je bio blizu (170+ kvota), no Cubsi gube, protiv rivala koji nema realne sanse za doigravanje. Nakon odlicnog otvaranja meseca na fudbalu, bilans se brzo priblizava nuli.

Minimalni ulozi.

 

Fudbal

 

Thor-Throttur 3+

Selfoss-Njardvik 3+

Akranes-Aegir 3+

 

Grotta-Fjolnir 3+

Vestri-Afturelding 3+

Man City-Sevilla 3+

 

2.18 i 3.50.

Skromna ponuda na fudbalu danas, te nije bilo mnogo dileme sta odigrati.

 

MLB

 

Washington-Boston tim2 >4.5 (Gore-Paxton)

Texas-LA Angels tim1 >3.5 (Gray-Detmers)

 

Minnesota-Detroit tim1 >3.5 (Maeda-Olson)

Miami-Houston tim2 >2.5 (Luzardo-Verlander)

 

San Diego-Baltimore tim1 >3.5 (Snell-Kremer)

LA Dodgers-Milwaukee tim1 >3.5 (Kershaw-Miley)

 

Kvote 2.29, 2.03 i 2.23.

Nekih meceva nije bilo u ponudi, pa su 3 glavna tiketa prava mera.

 

Siri MLB tiket, sve u fiksu, Minnesota, Boston, Texas, LA Dodgers, San Diego 5I H1(+0.5), Houston 5I H2(+0.5), Cincinnati 5I H1(+0.5). Kvota 18.91.

 

NPB

 

Tokyo Yakult Swallows-Yokohama DENA Baystars tim2 >3.5

Orix Buffaloes-Fukuoka Softbank Hawks tim1 >1.5

 

Kvota 2.15.

Vracamo se Japancima, uz timske poene.

 

KBO

 

NC Dinos-Hanhwa Eagles 5I <6.5

Doosan Bears-KT Wiz >6.5

 

Kia Tigers-Kiwoom Heroes >8.5

Samsung Lions-LG Twins tim2 >3.5

 

Kvote 2.19 i 2.40.

Nakon perioda loseg vremena u JK, probah par tiketa danas.

Link to comment

Koliko mrzim ovu Sevilju. Ne moze doci 3+ na njihovom mecu, pa ni protiv dosta jace ekipe. Bolje da sam samo ovih 5 Islandjana odigrao.:isuse:

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal 1/2 (2.18 dobitna kvota), Fjolnir je dosao 6+ (5+ kvota). MLB 2/3 (2.03 i 2.23 kvote). NPB 1/1 (2.15 kvota). KBO 2/2 (2.19 i 2.40 kvote), a prosao je i kombo tiket (5+ kvota). Na fudbalu sam mantao da li City odigrati 2+ ili 3+ i naravno odabrah pogresno. Uvek sam mrzeo te taktizerske ekipe kao sto je Sevilla. MLB ok. 4 pogotka i 2 tiketa, su dobar bilans. NPB i KBO odlicno. Tiketi se nekako uklapaju; da li je sreca u pitanju, ni ja vise nisam siguran. Veoma dobar dan.

Minimalni ulozi.

 

Fudbal

 

AZ Alkmaar-Santa Coloma 3+

Rijeka-B36 Torshavn 3+

 

Ludogorets-Astana 2+

Debreceni-Rapid Wien 2+

 

Breidablik-Zrinjski 3+

Hacken-Zalgiris 3+

 

Lincoln Red Imps-Ballkani 2+

Pyunik-Bodo/Glimt 2+

 

APOEL-Dila Gori 2+

Spartak Trnava-Lech Poznan 2+

 

Partizan-Sabah 2+

Maccabi Tel Aviv-AEK Larnaca 2+

 

Luzern-Hibernian 2+

Hearts-Rosenborg 2+

 

Besiktas-Neftchi Baku 3+

Maribor-Fenerbahce 3+

 

KA Akureyri-Club Brugge 3+

Midtjylland-Omonia 2+

 

Austria Wien-Legia 2+

Ferencvaros-Hamrun 2+

 

Kvote 1.83, 1.68, 2.58, 1.59, 1.73, 1.69, 1.57, 2.51, 1.77 i 1.43.

Danas probah tikete sa po dva para, nevezano koja je igra u pitanju.

 

Prateci tiket, sve P1+, Hacken, Breidablik, Ludogorets, Gent, Ballkani, Bodo/Glimt, Maccabi Tel Aviv, Plzen, APOEL, Austria Wien, Ferencvaros, Twente, Midtjylland, Club Brugge, Adanaspor, partizani, Besiktas, Fenerbahce, Rijeka, AZ, Rosenborg, Luzern. Kvota 797.33.

 

MLB

 

San Diego-Arizona >7.5 (Hill-Gallen)

LA Dodgers-Milwaukee tim1 >3.5 (Lynn-Burnes)

 

Kansas-Seattle tim2 >4.5 (Zerpa-Kirby)

Washington-Boston tim2 >4.5 (Corbin-Sale)

 

Kvote 2.61 i 2.42.

Samo 6 parova danas, pa nije bilo lako sastaviti i ove dve kombinacije.

 

Siri MLB tiket, sve u fiksu, Seattle 2, Boston 2, Cleveland 5I H1(+1.5), San Diego 5I H1(+1.5), LA Dodgers 1. Kvota 6.96.

 

Za jutarnji bejzbol sam zakasnio sa pisanjem zbog tehnickih problema.

NPB je prosao sa nesto manjom kvotom (1.68; Orix >1.5 i Hiroshima >1.5). KBO 1/2 (2.75 prolazi, Dinos >8.5 i SSG Landers >9.5); LG Twins obaraju drugi tiket (timski poeni >4.5).

 

 

 

Link to comment

Bejzbol ponovo dobro (bar ovaj dnevni deo). Fudbal traljavo poceo. Dva tima sa Kipra odigrase 0-1. Breidablik takodje tesno. Na fiks tiketu se za 60+ kvotu cekaju Ludogorets 1 i Besiktas da dobije bar drugo poluvreme (mogu samo u X da uteraju).

Link to comment

Ja sam na bonusima vec uzeo nesto, posto su Midtjylland, Ludogorets, Legia, doneli po dva prolaza, dok na Club Brugge za sada imam samo 6+. Na glavnim tiketima se cini da ce biti samo 5 prolaza, sto je dosta slabo. Srecom te ce uci pomenuta 60 kvota u fiksu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...