Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 2/3 (2.87 i 1.57 dobitne kvote). MLB 1/3 (2.28 kvota). U MLS delu naravno nadjoh jedan par koji je dosao 0-1 (Philadelphia 0-0). Cini se da ce isti ici samo na neki siri tiket; ne kapiram da jedna u sustini rekreativna liga, dolazi ovako neefikasno. CL ocekivano; Adana i Bayern II tesno, ali uspesno. MLB moze bolje, jedna kombinacija prolazi. Kombo tiketi me i dalje zaobilaze.

Minimalni ulozi.

 

Fudbal

 

Newcastle-Brighton 2+

Sheffield Wed-Peterborough 2+

AZ-West Ham 2+

 

Basel-Fiorentina 3+

 

Kvote 1.92 i 1.66.

Danas samo ocigledne stvari ispratih, taman da ustedim sebi nerviranje poput onog nocas za MLS.

 

Prateci tiket, Fylkir 2+, Vikingur 4+, Kopavogur 2+, Throttur 4+, Stjarnan 3+. Kvota 5.43.

 

MLB

 

Baltimore-LA Angels >7.5 (Wells-Tyler Anderson)

NY Mets-Tampa >7.5 (Megill-Bradley)

 

Toronto-NY Yankees >7.5 (Berrios-Nestor Cortes Jr.)

St. Louis-LA Dodgers tim2 >3.5 (Wainwright-Urias)

 

Kvote 2,42 i 2.31.

Malo meceva se igra danas (6), taman da nema razloga da se izletim vecim brojem tiketa.

 

Siri MLB tiket, sve pob, LA Dodgers, Chicago White Sox, Tampa, Baltimore. Kvota 8.73.

 

NHL tiket, Carolina 7+ (OT). Kvota 2.19.

 

Siri hokejaski tiket, Czech Republic 5+ (OT&SO), Sweden 6+, Germany 4+. Kvota 2.31.

 

 

Link to comment

Fudbal 1/2 (1.66 izlazna kvota), Newcastle je dosao 5+ (3+ kvota). Prosao je prateci hokejaski tiket (2+ kvota). Ni ova majusna kombo kvota nije mogla proci na fudbalu, mada me to i ne cudi vise. Fiorentina taman do 3+, dok je West Ham odigrao neocekivano tvrdo. Newcastle raspucan, uz spektakularan mec Hillsborough Stadiumu. MLB je bilo tesko uklopiti; eventualno da sam sve odigrao u singlu na maksimalnim granicama. Prijatno iznenadjenje na WC hokejaskom turniru; prolazi tiket sa 3 para. Metiljav dan.

Minimalni ulozi.

 

Fudbal

 

Heracles-Ajax II 4+

Helmond-Zwolle 4+

 

Almere-MVV 3+

De Graafschap-Den Bosch 3+

AZ II-Den Haag 3+

Lyon-Monaco 3+

 

Holstein Kiel-St. Pauli 2+

Darmstadt-Magdeburg 2+

Derry-UCD 2+

Shamrock Rovers-Drogheda 2+

Aarau-Schaffhausen 2+

 

Kvote 2.94, 3.66 i 2.06.

Dosta zanimljivih parova danas. Holandija 2 igra zavrsno kolo, te ocekujem niz efikasnih utakmica.

 

MLB

 

San Diego-Boston >9.5 (Snell-Paxton)

 

Atlanta-Seattle >9.5 (Elder-Miller)

 

Houston-Oakland tim1 >4.5 (Bielak-Waldichuk)

Pittsburgh-Arizona tim2 >3.5 (Oviedo-Gallen)

 

Toronto-Baltimore >8.5 (Kikuchi-Gibson)

St. Louis-LA Dodgers tim2 >3.5 (Matz-Gonsolin)

 

LA Angels-Minnesota >7.5 (Detmers-Ryan)

Texas-Colorado >8.5 (Perez-Kauffmann)

 

Kvote 2.24, 2.28, 2.49, 2.46 i 2.67.

Par ekstra interesantnih serija se igra tokom vikenda, te uklopih nekoliko dablova, uz 2 singla.

 

Prateci tiket, Arizona 5I H2(+0.5), NY Yankees 2, Toronto 1, Atlanta 1, Texas 1, Houston 1, LA Dodgers 5I H2(+0.5), Minnesota 5I H2(+0.5), San Francisco 5I H1(+0.5). Kvota 50.51.

 

Hokej

 

Hungary-Finland 7+ (OT&SO)

 

Kvota 1.72.

Finci se  bas i nisu proslavili u pve dve trecine (2-1). na ovoliku razliku u kvalitetu, ocekivao sam bar 4-1.

 

NHL tiket, Vegas 7+ (OT). Kvota 2.45.

NHL playoff je bio prilicno nepozdan za neku siru igru do sada, a tesko da ce finala konferencija biti bolja.

 

Link to comment

Holandija 2 je odigrala verovatno najkilavije zadnje kolo, u istoriji zadnjih kola.:rolleyes: Od 5 najverovatnijih meceva, samo dva 3+, odnosno jedan 4+.

Da nije bilo ovog 7+ para iz Nemacke 2, ne bih nista ni uhvatio.

Link to comment

Fudbal 0/3, Holstein Kiel je dosao 5+, 6+ i 7+ (3+, 6+ i 13+ kvote), Derry City 5+ (3+ kvota). MLB 1/5 (2.67 kvota). Hokej 1/1 (1.72 kvota). Prosao je prateci NHL tiket (2.45 kvota). Glavni tiketi nisu mogli doci mnogo losije od ovoga, dobro je da sam pokrio vise od polovine uloga. MLB na stranu, nikako ne kapiram ovako neefikasne utakmice, u zavrsnim kolima fudbalskih liga.

Minimalni ulozi.

 

Fudbal

 

Galatasaray-Sivasspor 4+

Hamburger-Greuther Furth 4+

 

The Strongest-Vaca Diez 3+

Thor-Leiknir 3+

Celtic-St. Mirren 3+

Eichstatt-Heimstetten 3+

Wurzburger-Aubstadt 3+

Unterhaching-TSV Rain 3+

 

Bayern-Leipzig 2+

Werder-Koln 2+

Schalke-Eintracht Frankfurt 2+

Tottenham-Brentford 2+

Liverpool-Aston Villa 2+

Nottingham-Arsenal 2+

Lille-Marseille 2+

 

Kvote 4.35, 8.73 i 3.51.

Ocekivao sam dosta vise od zavrsnih kola vecine liga, no za sada corak. Ne da se ne igra efikasno, no povremeno izgleda kao da namerno ne koriste sanse.

 

Prateci tiket, St. Gallen 4+, Barcelona 2+, Villarreal 3+, Burghausen 3+, Atalanta 2+, Milan 2+, Kayserispor 3+, Columbus 2+, Philadelphia 2+, Toronto 2+, St. Louis 2+, LA FC 3+. Kvota 50.56.

 

MLB

 

Texas-Colorado >7.5

Toronto-Baltimore >8.5

 

St. Louis-LA Dodgers >8.5

Atlanta-Seattle >8.5

 

San Diego-Boston >6.5

LA Angels-Minnesota >7.5

 

Kvote 2.50, 2.67 i 2.29.

MLB se nije idealno uklopio nocas. Arizona neocekivano losa; Toronto i dalje nedovoljno efikasan (ocekujem da iz dana u dan idu u 10+); San Diego se i dalje bruka, u odnosu na ofanzivni potencijal (vazi kao za Toronto).

 

Siri MLB tiket, Chicago White Sox 1, Philadelphia 5I H1(+0.5), San Francisco 1, Pittsburgh 5I H1(+0.5), Tampa 5I H1(+0.5), Houston 1, NY Mets 5I H1(+0.5). Kvota 14.50.

 

Hokejaski tiket, sve 5+ (OT&SO), USA, Czech Republic, Finland, Canada, Sweden. Kvota 4.45.

Link to comment

Fudbal 0/3, Heimstetten je dosao 5+ (3+ kvota), Wurzburger 5+ i 6+ (3+ i 7+). MLB 2/3 (2.50 i 2.67 dobitne kvote). Fudbal se ponovo nije uklopio kako treba. Najpre treba reci da je broj bonus tiketa bio minimalan, dok se glavni nisu uklopili idealno. Arsenal obara 2+ kombinaciju, Islandjani srusise lep 3+ tiket (1-0 u desetom minutu i zatim nista), kod 4+ meceva oba promasaja. MLB je bio blizu kombo tiketa, ali su Padresi ponovo zakazali; dugo se cekao sedmi poen. Propala je 15+ kombo kvota.

Minimalni ulozi.

 

Fudbal

 

Augsburg-Dortmund 3+

Leverkusen-Mochengladbach 3+

 

West Ham-Leeds 2+

Brighton-Southampton 3+

Man City-Chelsea 2+

 

Adana-Besiktas 4+

 

Vestur-Klaksvik 4+

 

Ajax-Utrecht 3+

Emmen-Feyenoord 3+

NEC-AZ 2+

PSV-Geerenveen 4+

 

Breidablik-Akureyri 3+

Valur-Keflavik 3+

 

Kvote 1.93, 1.93, 2.08, 2.16, 4.88 i 2.17.

Tesko nalazim uspesan sistem na fudbalu, pa odvojih parove po ligama.

 

Prateci tiket, sve P1+, Ajax Feyenoord, AZ, Cambuur, Vitesse, PSV, Twente, West Ham, Brigjton, Man City, Dortmund, Leverkusen, Vestur, Adana, PSG, Hacken, Young Boys. Kvota 67.88.

 

MLB

 

LA Angels-Minnesota >6.5

San Diego-Boston >7.5.

 

Texas-Colorado >8.5

Atlanta-Seattle > 8.5

 

Toronto-Baltimore >7.5

Tampa-Milwaikee tim1 >2.5

 

Cincinnati-NY Yankees tim2 >3.5

St.Louis-LA Dodgers tim2 >3.5

 

Kvote 2.17, 2.76, 2.11 i 2.12.

MLB dolazi bolje od fudbala, mada je to i dalje nefovoljno dobro.

 

Siri MLB tiket, NY Yankees 2, Chicago Cubs 5I H2(+1.5), Arizona 5I H2(+0.5), Seattle 5I H2(+1.5), Toronto 1, NY Mets 5I H1(+0.5)-oba meca, Chicago White Sox 1, Houston 1, LA Dodgers 2, Texas 1, San Francisco 5I H1(+0.5), LA Angels 5I H1(+0.5), Kvota 332.60.

 

Hokejaski tiket, Germany 6+, USA 6+. Kvota 2.61.

 

 

Link to comment

Fudbal 3/6 (1.93, 2.08 i 4.88 izlazne kvote), Adana je dosla 5+ (3+ kvota), PSV 5+ i 6+ (3+ i 5+ kvote). MLB 2/4 (2.11 i 2.12 kvote). Prosao je prateci hokejaski tiket (2+ kvota, 2 para). Ponovo nije bilo mnogo dobitnih bonus tiketa, no glavne kombinacije dodjose sasvim pristojno. Bilo je tu i glupih padova (Man City 2+, Klaksvik 4+), gde je zafalio po gol, te Kombinacije sa Islandjanima, gde nisam imao bilo kakve sanse. MLB i dalje polovicno, tesko je odvojiti manje i vise sigurno. Tu je i dobitna kombinacija sa WC u hokeju. Korektan dan, mada sam na fudbalu ocekivao bar jos dva prolaza, kako su se utakmice odvijale.

Minimalni ulozi.

 

Fudbal

 

Newcastle-Leicester 3+

 

Nordsjaelland-Randers 3+

 

Stjarnan-Fylkir 4+

Fram-KR Reykjavik 3+

 

Kvote 1.45, 1.57 i 3.30.

Smanjuje se broj zanimljivih utakmica za igru. Na kraju ce ostati samo lige sa severa Evrope, te JA.

 

Prateci tiket, Grindavik 4+, Afturelding 3+, Deportivo Binacional 3+, Trabzon 3+, Eindhoven 2+, Roma 2+, Juventus 2+. Kvota 15.39.

 

MLB

 

Seattle-Oakland tim1 >3.5 (Castillo-Muller)

LA Angels-Boston >8.5 (Barria-Houck)

 

Pittsburgh-Texas >7.5 (Ortiz-Dunning)

Philadelphia-Arizona >7.5 (Wheeler-Henry)

 

Atlanta-LA Dodgers >8.5 (Morton-Stone)

Tampa-Toronto >7.5 (Kelley-Bassitt)

 

Kvote 2.15, 2.40 i 2.69.

MLB dolazi solidno, no ja se ipak nadam da se moze uklapati bolje od ovoga; za povremeni kombo tiket.

 

Siri MLB tiket, Texas 2, Philadelphia 1, Atlanta 5I H1(+0.5), Minnesota 5I H1(+0.5), Seattle 1, Toronto 5I H2(+1.5). Kvota 10.21.

 

Hokejaski tiket, Sweden 5+ (OT&SO), Canada 6+. Kvota 2.44.

Link to comment

Fudbal 2/3 (1.57 i 3.30 dobitne kvote). MLB 2/3 (2.40 i 2.69). Na fudbalu pada za mene najsigurniji par (Newcastle), pomalo neverovatnih 0-0. Islandjani su zato dosli uz dosta srece, u zavrsnih 15 minuta. MLB je ponovo bio blizu kombo tiketa, no Angelsi i Red Soxi zakazase u ofanzivi. Fin dan na kraju, mada bi bilo jos lepse, da je usao bar jedan kombo tiket.

Minimalni ulozi.

 

MLB

 

Atlanta-LA Dodgers >7.5 (Strider-Miller)

NY Yankees-Baltimore tim1 >3.5 (Cole-Bradish)

 

Seattle-Oakland tim1 >3.5 (Gonzales-Medina)

LA Angels-Boston >8.5 (Canning-Bello)

 

Washington-San Diego tim2 >3.5 (Gore-Darvish)

Tampa-Toronto >7.5 (Bradley-Berrios)

 

Kvote 2.70, 2.19 i 2.50.

Odigrah slicno kao i sinoc, videcemo uz kakav ishod.

 

Prateci tiket, Texas 5I H2(+0.5), Philadelphia 1, NY Yankees 1, Atlanta 5I H1(+0.5), San diego 2, Miami 5I H2(+0.5), Seattle 1. Kvota 21.24.

 

Fudbalski tiketi, Xamax 2+, Aarau 3+, Wil 2+, Real Sociedad 2+, Barcelona 2+, Argentina U20 3+ i Atletico Mineiro MG 2+, Bolivar 3+, Penarol 2+, Sao Paulo 2+. Kvote 4.29 i 4.32.

 

Hokejaski tiket, sve 5+ (OT&SO), Canada, USA, Finland, Switzerland. 4.08.

Link to comment

MLB 2/3 (2.70 i 2.50 dobitne kvote). Ovo vec lici na standardnu letnju ponudu. Malo fudbala i MLB kao glavna igra. Bejzbol uhvatih korektno, tim pre sto sam promasio 2 para. Angelsi i Boston ponovo postizu malo poena, a ni Marinersi se nisu proslavili u ofanzivi. Toronto sokantno raspucan protiv Tampe. Na fudbalu ne bih bolje prosao sa jacim tiketima, te sam lepo ustedeo novac. Korektan dan, mada pomalo nerviraju tesni padovi kombo tiketa.

Minimalni ulozi.

 

Fudbal

 

Brighton-Man City 3+

 

Kvota 1.56.

Bayern nisam docekao da odigram (izbacise skoro sve igre iz ponude), a Farani, Libertadores i Sudamericana imaju dosta teske parove (egal mecevi su retko moja stvar). Na kraju ostaje ne bas sigurni City, nakon proslave titule, tja.

 

Prateci tiketi, Rangers 3+, Celtic 2+, Hacken 2+, Fenerbahce 3+, Raufoss 3+, Sandefjord 3+, Skeid 3+, Aasane 3+, Bryne 3+, Viking 4+, Lillestrom 4+. Kvota 10.98.

 

MLB

 

Seattle-Oakland tim1 >3.5 (Miller-Waldichuk)

LA Angels-Boston >8.5 (Tyler Anderson-Paxton)

 

Cincinnati-St. Louis >9.5 (Lively-Matz)

Washington-San Diego tim2 >4.5 (Williams-Weathers)

 

Tampa-Toronto tim1 >3.5 (McClanahan-Kikuchi)

NY Yankees-Baltimore >7.5 (Nestor Cortes Jr.-Wells)

 

Kvote 2.28, 2.76 i 2.40.

Imam tendenciju da forsiram slicne kombinacije, na osnovu trenda odredjene serije, pa od toga nisam odstupio ni danas. Duel u Los Angelesu je poprilicno razocarao do sada, te jedino moze da ih opravda jedna utakmica sa 15+ poena (nisam singlirao ni veceras, nakon 7 poena ukupno, na prva dva meca serije).

 

Siri MLB tiket, Pittsburgh >8.5, Arizona 5I H2(+0.5), Milwaukee 5I <6.5, Minnesota 5I <5.5, Atlanta 5I <6.5, Colorado >9.5. Kvota 12.57.

 

 

Link to comment

Glupe sudije.:isuse: Tri ponistena gola i to jedan zbog faula, na mecu PL. Izgleda da su sudije igrale 0-2 gola, nema drugog objasnjenja.

 

Link to comment

Fudbal 0/1. MLB 2/3 (2.28 i 2.40 dobitne kvote). Na fudbalu bezveze preskocih Skote, dok je par iz PL doneo vise ponistenih nego datih golova. MLB je ponovo bio blizu kombo tiketa, no San Diego postize samo 3 poena. I ovo se moze podvesti pod korektan dan.

Minimalni ulozi.

 

Fudbal

 

Akureyri-Vikingur Reykjavik 3+

Breidablik-Valur 4+

 

Grasshopper-St. Gallen 4+

 

Zvezda-Cukaricki 3+

 

Kvote 3.41, 2.09 i 1.65.

Par zanimljivih meceva za igru i danas, mada prolaznost nije sjajna.

 

Prateci tiket, River Plate 2+, The Strongest 3+, Palestino 2+, Oriente Petrolero 3+. Kvota 5.34.

 

MLB

 

Seattle-Oakland tim1 >3.5 (Gilbert-Sears)

Atlanta-Philadelphia >7.5 (Dodd-Nola)

 

NY Yankees-Baltimore >9.5 (Schmidt-Gibson)

 

Kvote 2.22 i 2.02.

U cilju neponavljanja iste igre, preskocih par utakmica danas (bar za jacu igru).

 

Siri MLB tiket, St. Louis >9.5, Toronto >7.5, Colorado >9.5, San Diego >8.5. Kvota 6.91.

 

Hokej

 

Switzerland-Germany 5+ (OT&SO)

USA-Czech Republic 5+ (OT&SO)

 

Canada-Finland 5+ (OT&SO)

Sweden-Latvia 5+ (OT&SO)

 

Kvote 2.12 i 2.34.

Dosli smo do cetvrtfinala na WC u hokeju, te ipak probah nesto veci broj parova (tesko je oceniti gde ce uslediti neka gomila golova; 6+ ili 7+).

 

 

Link to comment

Fudbal 2/3 (2.09 i 1.65). MLB 0/2. Hokej 0/2. Na fudbalu je kombo tiket bio blizu, no Breidablik je odigrao sokantno kilav mec. Ako uzmem u obzir da su Svajcarci dosli tesno, a i Zvezda nije bila preterano efikasna, ucinak i nije los. MLB bez vece sanse. Hokej je razocarao skroz; 4 eliminaciona meca, a ovako malo golova, neverovatno. Slab bilans. Bilo bi lakse da se kombo tiketi laganije uklapaju, no to nije slucaj.

Minimalni ulozi.

 

MLB

 

Arizona-Boston >8.5 (Pfaadt-Sale)

 

Minnesota-Toronto >8.5 (Varland-Gausman)

 

Atlanta-Philadelphia >9.5 (Shuster-Walker)

 

NY Yankees-San Diego >9.5 (Vasquez-Musgrove)

 

Baltimore-Texas >9.5 (Grayson Rodriguez-Jon Gray)

 

LA Angels-Miami tim1 >3.5 (Detmers-Luzardo)

Tampa-LA Dodgers >8.5 (Beeks-Syndergaard)

 

Oakland-Houston tim2 >4.5 (Kaprielian-Brown)

Colorado-NY Mets tim2 >5.5 (Seabold-Scherzer)

 

Kvote 1.83, 2.05, 1.83, 2.01, 2.23, 2.50 i 2.46.

Dosta toga odigrah u singlu danas, na standardnim ili visim granicama, posto se suceljavaju timovi sa dobrim ofanzivnim potencijalom.

 

Prateci tiket, Pittsburgh 5I H2(+1.5), Houston 2, NY Mets 2, Atlanta 5I H1(+0.5), Cleveland 5I H1(+0.5), Texas 5I H2(+1.5), NY Yankees 5I H1(+1.5). Kvota 16.37.

 

Fudbalski tiket, Schweinfurt 3+, Grotta 4+, Vestri 2+, Thor 4+, Leiknir 2+, Throttur 3+, Galway 2+, Kerry 2+. Kvota 16.50.

Edited by Miljenko
Link to comment

MLB 3/7 (1.83, 1.83 i 2.23 dobitne kvote). Na fudbalu imam jedan odlozen par na tiketu, te je isti na cekanju. MLB je mogao i morao bolje; Angelsi, a donekle i Metsi se nisu proslavili u ofanzivi. Ako dodje siri fudbalski tiket, bice ovo sasvim pristojan dan.

Minimalni ulozi.

 

Fudbal

 

Eintracht Frankfurt-Freiburg 2+

Monchengladbach-Augsburg 3+

Stuttgart-Hoffenheim 3+

Dortmund-Mainz 4+

Leipzig-Schalke 4+

Koln-Bayern 3+

Wolfsburg-Hertha 3+

 

Porto-Vitoria Guimaraes 3+

Benfica-Santa Clara 4+

Braga-Pacos Ferreira 3+

 

Kvote 11.89 i 3.23.

Odabrah samo 2 lige za danas, mada mi je tajming obicno los.

 

Prateci tiket, Celtic 4+, Rangers 2+, San Jose 2+, LA Galaxy 3+, St. Louis 2+, Altach 2+, Wolfsberger 2+, PSG 2+, Lyon 3+, Marseille 2+, Monaco 2+, Wurzburger 4+, Augsburg II 3+, Nurnberg II 3+.

Kvota 51.34.

 

MLB

 

Atlanta-Philadelphia >7.5

Arizona-Boston >8.5

 

Baltimore-Texas >9.5

 

LA Angels-Miami tim1>3.5

Colorado-NY Mets tim2 >5.5

 

Kvote 2.45, 2.16 i 2.54.

Smanjih broj parova na kombo tiketu danas. Cekaju se zavrsni termini serija (ako potencijalna over serija donosi minuse, zavrsni mec jurim na najvisoj granici).

 

Siri MLB tiket, NY Yankees 1, LA Dodgers 5I H2(+1.5), Atlanta 1, Seattle 5I H1(+0.5), NY Mets 2, LA Angels 1. Kvota 11.80.

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal 0/2, Leipzig je dosao 6+ (4+ kvota). Prosao je prateci fudbalski tiket od petka (16+ kvota, 8 parova). MLB 1/3 (2.54 dobitna kvota). Fudbal sam mozda mogao odigrati bolje; Nemci presiroko, dok sam kod Portugalaca bio  pohlepan. Srecom te se uklopio siri tiket od petka, mada se i tu dugo cekao drugi gol. MLB nije bio sjajan i dalje se ceka neka serija kombo tiketa. Metiljav dan.

Minimalni ulozi.

 

Fudbal

 

Paderborn-Nurnberg 3+

Hannover-Holstein Kiel 4+

Sandhausen-Hamburger 4+

Greuther Furth-Darmstadt 2+

Magdeburg-Arminia Bielefeld 2+

St. Pauli-Karlsruher 3+

 

Twente-Ajax 3+

Feyenoord-Vitesse 4+

AZ-PSV 3+

Volendam-Excelsior 3+

Cambuur-RKC 3+

Utrecht-Emmen 3+

 

Leeds-Tottenham 3+

Arsenal-Wolves 3+

Brentford-Man City 3+

Southampton-Liverpool 3+

 

Kvote 9.92, 9.37 i 4.44.

Mozda malcice siroko odigrano i danas, mada su zavrsna kola u pitanju, pa i ocekujem vise golova.

 

Prateci tiket, Betis 2+, A. Madrid 2+, Barcelona 2+, Villarreal 2+, A. Bilbao 2+, Zvezda 3+, Salzburg 3+, LASK 2+, Sturm 2+, Fylkir 2+, Stjarnan 3+. Kvota 12.27.

 

MLB

 

Atlanta-Philadelphia >7.5 (Strider-Covey)

Arizona-Boston >7.5 (Kelly-Houck)

 

LA Angels-Miami tim1 >3.5 (Sandoval-Perez)

Colorado-NY Mets tim2 >5.5 (Gomber-Megill)

 

Minnesota-Toronto >8.5 (Ober-Berrios)

 

Baltimore-Texas >9.5 (Bradish-Bradford)

 

Kvote 2.48, 2.36, 1.88 i 2.07.

Na kraju ipak odabrah 6 parova za glavne tikete; Yankees i Padres jednostavno nisu na ocekivanom ofanzivnom nivou (posebno gosti), pa sam ih ponovo preskocio.

 

Siri MLB tiket, NY Yankees 5I <5.5, St. Louis tim >3.5, Chicago Cubs tim >3.5, Houston tim >4.5. Kvota 5.89.

 

Link to comment

Feyenoord mi obara skoro 10 kvotu. Kako su uopste uzeli titulu, ako ne mogu da rutiniraju protivnika u zavrsnom kolu (3-1 je neki minimum, recimo). Svi sumnjivi parovi su dosli lagano. Takodje, ocekivao sam bar 2 7+ meca, kad ono ni 6+.

Previse ponistenih golova. Neefikasan fudbal za moj ukus.

Link to comment

Nemacka 2 razocaravajuce. Ni PL me nije odusevila. Kao i u Holandiji, najbolji tim lige se nije pojavio.

Siri tiket je krenuo ok, no u Spaniji ubedljivo poslednji igra egal na jednom od najtezih gostovanja (a ni Zvezda se nije proslavila).

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...