Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Bas to, tesko je uklopiti, kako fiks, tako i golove. Ja sam probao sa igrom tim dobija bar jedno poluvreme, no onda je usledila serija 0-0 utakmica (i to sve timovi koji se bore za CL). Golovi su isto nepouzdani, no tu bar imam neki prostor za vadjenje, sa 5+, 6+ i 7+ igrama.

NHL i NBA playoff je ocekivano nepouzdan za golove/poene, pa tu i nema razloga za nerviranje.

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal 0/3, Chelsea U21 je dosao 5+ (3+ kvota), Breidablik je dosao 6+ i 7+ (5+ i 10+ kvote). MLB 1/3 (2.14 dobitna kvota, pri cemu se ceka odlozeni par Washington-Pittsburgh, na jednom tiketu). NHL 0/1. NBA 0/1. Fudbaleri kilavo. Mogu da razumem ove U21 lige i nepouzdane rezultate, ali Dortmund mi nikako nije jasan. MLB slabasno. Dosta neefikasnih meceva, no ako se posrece odlozene utakmice veceras, moze uci fin dobitak. NHL i NBA bez sanse. Jedan od onih dana gde nista ne dodje kako treba.

Minimalni ulozi.

 

Fudbal

 

Notts County-York City 3+

Chesterfield-Maidstone 3+

Torquay-Wrexham 3+

 

Dorking-Scunthorpe 2+

Barnet-Dag&Red 2+

Plymouth-Burton 2+

Mansfield-Harrogate 2+

 

Bodo/Glimt-Brann 3+

Gil Vicente-Benfica 2+

Hacken-Varnamo 2+

Real Madrid-Almeria 3+

 

Schalke-Werder 2+

Union Berlin-Leverkusen 2+

Leipzig-Hoffenheim 3+

Eintracht Frankfurt-Augsburg 2+

 

Kopavogur-Fylkir 3+

Vikingur-Akureyri 2+

Keflavik-Vestmannaeyjar 2+

Valur-Stjarnan 3+

 

Torino-Atalanta 2+

Willem II-De Graafschap 2+

Atletico San Luis-Atlas 2+

Monterrey-Pumas UNAM 2+

 

Toronto-NY City 2+

Austin-San Jose 2+

Sporting-Montreal 2+

Sivasspor-Fenerbahce 2+

 

Derby-Portsmouth 2+

Ipswich-Exeter 3+

Peterborough-Bristol Rovers 3+

Wycombe-Cheltenham 2+

 

Kvote 2.84, 2.14, 2.56, 2.98, 2.76, 2.66, 2.34 i 4.19.

Zakasnih sa prikazom danas, mada su rezultati u dnevnom terminu bili izuzetno losi, pa je i bolje sto se tako desilo. Kod Nemaca 2/3 meca nisu dosla, a ni treca liga kod Engleza se nije proslavila (Peterborough 0-0, kao jedan od verovatnijih meceva za golove; Ipswich 5-0 poluvreme i ne dolazi 7+). Odlucili su fudbaleri da me dekintiraju, nema sta.

 

MLB

 

Toronto-Seattle tim1 >4.5 (Gausman-Flexen)

San Diego-San Francisco tim1 >7.5 (Musgrove-Manaea)

 

Texas-NY Yankees >8.5 (Eovaldi-Brito)

LA Dodgers-St. Louis tim1 >3.5 (Kershaw-Montgomery)

 

Kvote 2.61 i 2.96.

Dosta lose vreme u USA, te sam preskocio par utakmica; tu su i dva para gde se igra dupli program, a ja to retko diram (osim ako se ne ceka nesto od prethodnog dana).

 

Prateci tiket, LA Dodgers 1, Tampa 5I H2(+0.5), Milwaukee 5I H1(+0.5), San Diego 1, Cleveland 5I H2(+1.5), Toronto 1. Kvota 11.81.

 

NHL

 

LA Kings-Edmonton 6+

Tampa-Toronto 6+

 

Kvota 2.25.

Zaredjali su neefikasni mecevi u NHL doigravanju, te dva prilicno verovatna para ispratih samo sa 6+.

 

Link to comment

Fudbal 1/8 (2.56 dobitna kvota), Ipswich je dosao 5+ i 6+ (3+ i 6+ kvote), Real Madrid 6+ (3+ kvota), Valur 5+ (3+ kvota), Villem II 5+ (5+ kvota), Monterrey 5+ (3+ kvota). MLB 0/2. NHL 0/1. Fudbal je dosao tragicno lose. Prevarih se sto odigrah nize lige kod Engleza ozbiljnije. Ne kapiram petu ligu, koja je igrala zavrsno kolo, i na 3 najverovatnija meca donela jedan jedini 3+. Islandjani su takodje sokantno neefikasni (2+ ne bi trebao biti neki problem). U Meksiku nadjoh 0-0 mec, a ni MLS se nije proslavio (1-0 u Torontu). I taj jedan glavni tiket je usao jedva (Benfica 2-0, na samom kraju). MLB bez vece sanse, kao i NHL. Utesno je sto su odlozeni MLB mecevi od petka prosli, pa se tu samo ceka knjizenje. Fudbal sam mogao odigrati dosta bolje (manji broj glavnih tiketa, cime bih ustedeo novac). Jos jedan nepogodljiv dan.

Minimalni ulozi.

 

Fudbal

 

Bayern-Hertha 3+

Napoli-Salernitana 2+

Young Boys-Luzern 3+

Porto-Boavista 2+

 

Marseille-Auxerre 2+

PSG-Lorient 3+

Monaco-Montpellier 3+

Molde-Stabaek 2+

 

Fulham-Man City 3+

Newcastle-Southampton 3+

Liverpool-Tottenham 3+

 

Kvote 2.31, 3.02 i 3.29.

Smanjih solidno broj planirah parova za igru, da se ne izletim kao juce.

 

Prateci tiket, Viking 2+, Rosenborg 2+, Genk P1+, LASK P1+, Bolivar 2+, Copenhagen 2+, Man Utd 2+, Leeds 2+, Wolfsburg P1+, Holstein Kiel 2P1+, Zvezda P1+, Ajax P1+. Kvota 15.92.

 

MLB

 

San Diego-San Francisco >19.5 (Darvish-Cobb)

Milwaukee-LA Angels >8.5 (Rea-Suarez)

 

LA Dodgers-St. Louis >8.5 (Syndegaard-Woodford)

Oakland-Cincinnati >6.5 (Waldichuk-Lodolo)

 

Kvote 2.61 i 2.16.

I dalje imamo prilicno lose vreme u USA, te sam morao preskociti veliki broj meceva.

 

Siri tiket, Chicago Cubs 5I H2(+0.5), Boston 1, Pittsburgh 2, Toronto 1, Baltimore 5I H2(+0.5), Tampa 2, Minnesota 1, NY Yankees 5I H2(+0.5), Arizona 5I H2(+0.5), San diego 5I H1(+0.5), Houston 5I H1(+0.5). Kvota 146.19.

 

NHL tiket, Boston 6+, Seattle 6+. Kvota 2.87.

Poduza neefikasna serija u NHL doigravanju, pa probah jednu kombinaciju, ali za sitniji ulog.

Link to comment

Nesto bolji rezultati danas, no nista od kombo tiketa naravno. Razumem da ekipa udje u krizu, no da Bayern ne moze da nakanta pokojnu Hertu, to mi nikako nije jasno. Tu sam ocekivao minimum 3-0, vec do poluvremena, a ovih 2-0 je bas sramotno.

Neka se zavrse sezone sto pre, kada su rezultati ovako losi. Mozda cu bolje uklapati, kada ostanu samo lige iz JA i MLS.

Link to comment

Fudbal 2/3 (3.02 i 3.29 dobitne kvote), Young Boys je dosao 5+ i 6+ (3+ i 5+ kvote), Molde 5+ (3+ kvota), Liverpool 5+, 6+ i 7+ (3+, 5+ i 11+ kvote). MLB 2/3 (2.16 i 1.73 kvote; proknjizeni su konacno tiketi od petka, sa odlozenim parovima), a prosao je i siri fiks tiket (53+ kvota, 9 parova). Ne kapiram da u internet eri, ima potrebe da se ceka na isplatu 24 casa ili duze. Racunas odmah kvotu 1 i teraj dalje. Meni deluje da je to lakse nego da se nesto ceka. Na pomenutom duzem tiketu, koji je bio na cekanju, se posrecilo da su oba para iz duplog programa usla kako meni odgovara. Definitivno situacija gde bi se morala racunati kvota 1, posto su uslovi drasticno izmenjeni. Odlican zavrsni dan meseca, nakon veoma lose subote. Na fudbalu je april bio standardno los (nisam jos sveo stanje, ali ne sumnjam u minus od oko 30 uloga). MLB je krenuo traljavo, no u prethodna 3 dana sam bio oko 15 uloga u plusu, te je mesec zavrsio na nuli. Gde bi mi bio kraj da ne igram fudbal.

Minimalni ulozi.

 

Fudbal

 

Valerenga-Lillestrom 2+

Midtjylland-Silkeborg 2+

Libertad Gran Mamore-Guabira 2+

Waterford-Wexford 2+

Cobh Ramblers-Kerry 2+

 

Kvota 2.49.

Uniformisana varijanta danas, par 2+ meceva, za jednu jedinu kombinaciju.

 

Prateci tiket, Istanbulspor 2P1+, Dijon 2P1+, Palermo 2P1+, Benvento P1+, Brescia P1+, Venezia P1+, Frosinone P1+, Sevilla 2P1+, A. Bilbao 2P1+. Kvota 16.53.

 

MLB

 

San Diego-Cincinnati tim1 >4.5 (Snell-Weaver)

LA Dodgers-Philadelphia >7.5 (Gonsolin-Walker)

 

Boston-Toronto >10.5 (Kluber-Berrios)

 

Kvote 2.56 i 2.03.

Teski parovi za igru danas, pa sam na kraju probao samo 3 utakmice.

 

Siri MLB tiket, Atlanta 2/5I H2(+0.5), Chicago Cubs 5I H2(+0.5), Toronto 2, Houston 1, LA Dodgers 5I H1(+0.5). Kvota 13.13.

 

NHL

 

New Jersey-NY Rangers 6+

 

Kvota 2.05.

Sedmi mec serije veceras. Devilsi ce biti pod vecim pritiskom, posto nisu dobili playoff seriju vec 11 godina.

 

NBA

 

Boston-Philadelphia >206.5

Denver-Phoenix >220.5

 

Kvota 2.15.

NBA uobicajeno kombinujem na najnizim granicama; tesko je povezivati vise, eventualno na timskim poenima (Golden State protiv Lakersa recimo).

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal 0/1, Cobh je dosao 5+ (4+ kvota), Valerenga 5+, 6+ i 7+ (5+, 11+ i 28+ kvote). MLB 2/2 (2.56 i 2.03 dobitne kvote), a prosao je i kombo tiket (5+ kvota). NHL 0/1. NBA 0/1. Na fudbalu bih retko zavrsavao u plusu, da nije bonus tiketa. MLB se ponovo uklopio dosta dobro, dovoljno za kombo tiket (fiks kombinacija pada na Torontu). NY Rangersi se obrukase protiv Devilsa; toliko veterana u timu, individualno bolje linije i nula golova, u odlucujucem mecu. U NBA delu, mec u Denveru je za no comment. Solidan plus na kraju, iako glavni tiketi i nisu dosli savrseno.

Minimalni ulozi.

 

Fudbal

 

Arsenal-Chelsea 2+

Freiburg-Leipzig 2+

Barcelona-Osasuna 2+

Always Ready-Real Tomayapo 3+

 

Kvota 2.86.

Stavih sve na jedan tiket, dok su parovi iz Libertadoresa zavrsili na sirem.

 

Prateci tiket, LA FC 3+. Fluminense 2+, Corinthians 2+, A. Nacional Medellin 2+, Huracan 2+, Oriente Petrolero 2+, RB Bragantino 2+. Kvota 13.13.

 

MLB

 

Chicago White Sox-Minnesota tim2 >3.5 (Kopech-Ryan)

Kansas-Baltimore tim2 >3.5 (Yarbrough-Wells)

 

Boston-Toronto >8.5 (Houck-Kikuchi)

St. Louis-LA Angels >8.5 (Matz-Sandoval)

 

San Diego-Cincinnati tim1 >3.5 (Wacha-Ashcraft)

LA Dodgers-Philadelphia >7.5 (Urias-Strahm)

 

Kvote 2.06, 2.60 i 2.47.

Samo najnize granice danas; nije me odusevio raspored startera.

 

Siri MLB tiket, NY Mets 2, NY Yankees 5I H1(+0.5), Toronto 2, Minnesota 5I H2(+0.5), Baltimore 2, Arizona 5I H2(+0.5), Milwaukee 2, San Diego 1, LA Dodgers 1. Kvota 63.39.

 

NHL

 

Toronto-Florida 7+ (OT)

 

Dallas-Seattle 6+

 

Kvote 1.80 i 1.96.

Razbih NHL igru na singlove; tesko je povezivati duze tikete u doigravanju.

 

NBA

 

Golden State-LA Lakers tim1 >113.5

 

Kvota 1.60.

Playoff je tesko predvidljiv, te uzeh singl i ovde.

Link to comment

Kako li je Barselona ovom nemustom igrom uzela titulu.:huh:

60+ minuta igrac vise, protiv random ekipe i 1-0. City bi rutinski petardirao i dosta jace timove. 

Kada se setim kako je La Liga bila atraktivna za gledanje i igru.

Link to comment
8 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

bivši prijatelji, evo jedan poklon za danas nunnally +2.5 trojki kvota 2.48

meridian

nema na čemu

:fantom:

 

Link to comment

Fudbal 0/1, Leipzig je dosao 5+ i 6+ (8+ i 15+ kvote). MLB 0/3. NHL 1/2 (1.96 dobitna kvota). NBA 0/1. Glavni tiketi na fudbalu prolaze izuzetno tesko, srecom te udje neki bonus (u ovom slucaju bi jos jedan gol na Freiburg-Leipzig, doneo poveci plus). MLB lose uklopljen, bez dobitnog tiketa. NHL polovicno, verovatniji tiket pada. Smotani Golden State je uspeo da ostane ispod prilicno niske granice za timske poene. Bas slab dan, no uobicajeni su usponi i padovi (iako u tekucoj godini ima vise potonjih).

Minimalni ulozi.

 

Fudbal

 

Man City-West Ham 3+

Liverpool-Fulham 3+

 

Molde-Aalesunds 3+

Bodo/Glimt-Odds 3+

Atalanta-Spezia 3+

 

Fram-Vestmannaeyjar 3+

KR Reykjavik-Kopavogur 3+

Fylkir-Valur 3+

 

Kvote 2.13, 3.18 i 3.18.

Veci broj interesantnih utakmica za golove danas, pa sve probah na 3+.

 

Prateci tiket, Rosenborg 2+, Juventus 2+, Milan 2+, Inter 2+, Bolivar 2+, Internacional 2+, Atletico Mineiro MG 3+. Kvota 8.11.

 

MLB

 

Boston-Toronto tim2 >5.5 (Pivetta-Manoah)

 

St. Louis-LA Angels tim2 >4.5 (Mikolas-Ohtani)

 

Tampa-Pittsburgh tim1 >3.5 (McClanahan-Keller)

San Diego-Cincinnati tim1 >4.5 (Lugo-Cessa)

 

Kvote 2.09, 2.06 i 2.53.

Malo zbog loseg vremena, a malo i zbog nezgodnih parova, izabrah samo 4 para za glavne tikete.

 

Siri MLB tiket, Texas 5I H1(+0.5), Philadelphia 5I H2(+1.5), San Diego 1, NY Mets 2 (drugi mec), Atlanta 5I H2(+0.5), Tampa 1, Cleveland 5I H2(+0.5), Toronto 5I H2(+0.5), Baltimore 5I H2(+0.5), LA Angels 2. Kvota 61.66.

 

NHL

 

Vegas-Edmonton 7+ (OT)

 

Kvota 1.81.

Uzeh dosta verovatniji mec za golove, ne vredi previse eksperimentisati.

 

Link to comment

Fudbal 0/3, Atalanta je dosla 5+ (5+ kvota), Valur 5+, 6+ i 7+ (3+, 7+ i 13+ kvote). MLB 2/3 (2.06 i 2.53 dobitne kvote). NHL 1/1 (1.81 kvota). Fudbal ponovo skoro nemoguc za uklopiti. Liverpool samo 1-0, dok je Bodo/Glimt dobio sa kilavih 2-0, a ni Islandjani se nisu proslavili (KR Reykjavik 0-1). Usla su 4 bonusa, no to nije dovoljno ni za pokrice. Na sirem tiketu se A. Mineiro MG na 3+, kao jedini 3+ na tiketu; naravno da su dobili sa 2-0, uz promasen penal. MLB korektno. Kod Toronta sam se dugo razmisljao sta odigrati i naravno da sam odabrao pogresno (ne samo da su se piceri raspali ponovo, vec je i napad zakazao). NHL lagano prolazi, nakon 5 komada u prvoj trecini. Da nije fudbala, dan bi zavrsio u plusu.

Minimalni ulozi.

 

Fudbal

 

Brighton-Man Utd 2+

Stjarnan-Bredablik 3+

Vikingur-Keflavik 2+

Udinese-Napoli 2+

 

Kvota 2.41.

Sam jedna kombinacija danas, a ni ta nije preterano sigurna na papiru.

 

Prateci tiket, sve 2+, Racing Club, Melgar, Monagas, A. Italiano, Botafogo, Fortaleza, Penarol, Independiente Santa Fe. Kvota 8.65.

 

MLB

 

Tampa-Pittsburgh tim1 >3.5 (Eflin-Velasquez)

Detroit-NY Mets tim2 >3.5 (Eduardo Rodriguez-Verlander)

 

St. Louis-LA Angels >9.5 (Flaherty-Canning)

 

Kansas-Baltimore tim2 >4.5 (Lyles-Grayson Rodriguez)

Colorado-Milwaukee tim2 >5.5 (Seabold-Miley)

 

Boston-Toronto >9.5 (Bello-Gausman)

 

Kvote 2.31, 2.26, 2.58 i 2.16.

Nesto manje utakmica danas, mada za igru uvek ima necega.

 

Siri MLB tiket, Chicago Cubs 5I H2(+0.5), Tampa 5I H1(+0.5), NY Mets 5I H2(+0.5), Baltimore 2, Milwaukee 2, Seattle 2. Kvota 10.21.

 

NHL

 

Toronto-Florida 7+ (OT)

 

Dallas-Seattle 6+

 

Kvote 1.73 i 2.01.

Pratimo NHL playoff i dalje; ocekujem da singlovima imam bolji ucinak, posto su solidne kvote u pitanju.

 

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal 0/1, Vikingur je dosao 5+ (4+ kvota). MLB 3/4 (2.26, 2.58 i 2.16 dobitne kvote). NHL 1/2 (2.01 kvota). Fudbal standardno promasih. Man Utd je standardno problematican za pogadjanje, dok je Breidablik doneo prilicno neverovatan razvoj utakmice (0-2 u 11. minutu i nista do kraja). MLB odlicno uklopljen; dva promasaja, ali na istom dablu. NHL korektno, mada ponovo pada verovatniji mec. Mali plus na kraju, potreban je povremeno i neki kombo tiket.

Minimalni ulozi.

 

Fudbal

 

Man Utd U21-Leicester U21 4+

 

Fulham U21-Brighton U21 4+

 

Crewe U21-Peterborough U21 2+

Ipswich U21-Sheffield Utd U21 4+

Millwall U21-Sheffiled Wed U21 3+

 

Hamburger-Paderborn 4+

 

Wurzburger-Bayern II 3+

Vestur-Vikingur 2+

Streymur-HB Torshavn 2+

Tvoroyri-B36 Torshavn 2+

 

Akranes-Grindavik 2+

Grotta-Njardvik 3+

Aegir-Fjolnir 2+

 

Throttur-Leiknir 4+

 

Selfoss-Afturelding 4+

 

Kvote 1.90, 1.97, 2.72, 2.10, 2.20, 1.72, 2.01 i 1.96.

Vise nisam siguran kako da odigram fudbal; srecom te se vecina sezona blizi kraju. Danas sortirah meceve po statistici na 2+, 3+ i 4+.

 

MLB

 

Atlanta-Baltimore tim1 >5.5 (Fried-Kremer)

 

NY Mets-Colorado tim1 >5.5 (Senga-Senzatela)

 

Pittsburgh-Toronto >9.5 (Hill-Bassitt)

 

Tampa-NY Yankees tim1 >3.5 (Chirinos-Brito)

San Diego-LA Dodgers >6.5 (Darvish-Kershaw)

 

Kvote 2.23, 2.21, 2.09 i 2.15.

Skratih broj meceva za igru i danas. Solidan pocetak meseca, mada je tesko oceniti pojedine parove, kada se igraju vise granice.

 

Prateci tiket, Milwaukee 5I H2(+0.5), Arizona 1, LA Dodgers 5I H2(+0.5), Atlanta 1, NY Mets 1, Tampa 1. Kvota 11.19.

 

 

Link to comment

Fudbal 6/8 (1.90, 1.97, 2.10, 2.20, 2.01 i 1.96 izlazne kvote), Fulham U21 je dosao 5+ (3+ kvota). MLB 1/4 (2.15 kvota). Glavni fudbalski tiketi se uklopise neocekivano dobro. Svi singlovi prodjose, a samo 2 pala tiketa, uz 4 promasaja, su sigurno dobra stvar. Bonus tiketa skoro da nije bilo, pa je i plus prilicno smanjen zbog toga. MLB varira i dalje; sinoc bez sanse za neki bolji ucinak.

Minimalni ulozi.

 

Fudbal

 

Tottenham-Crystal Palace 2+

San Jose-LA FC 2+

LA Galaxy-Colorado 2+

 

Liverpool-Brentford 3+

St. Gallen-Young Boys 3+

 

Freiburg-Leipzig 2+

Hoffenheim-Eintracht Frankfurt 2+

Werder-Bayern 3+

 

Adana-Alanyaspor 3+

Sparta Rotterdam-PSV 2+

Ajax-AZ 2+

 

Kvote 1.84, 2.19, 2.08 i 1.81.

Ne bas savrsen izbor danas, te je i broj tiketa bio manji. Timove koji igraju polufinale CL, nisam igrao ozbiljnije.

 

Prateci tiket, Real Madrid 2+, Man City 3+, Marseille 2+, Hartberg 2+, Royal Pari 3+, Klaksvik 3+, Thor 3+, Rosenborg 2+, Besiktas 2+, Benfica 2+. Kvota 12.16.

 

MLB

 

LA Angels-Texas >9.5

 

Atlanta-Baltimore tim1 >3.5

NY Mets-Colorado tim1 >3.5

 

Pittsburgh-Toronto >7.5

Philadelphia-Boston >8.5

 

Kvote 2.10, 2.02 i 2.34.

Metsi su me sokirali tesnom pobedom sinoc, a i od Atlante sam ocekivao vise.

 

Siri MLB tiket, St. Louis 1, Chicago Cubs 5I H1(+0.5), Minnesota >6.5, Kansas >9.5, Atlanta 1, LA Angels 1. Kvota 14.49.

 

NHL

 

Vegas-Edmonton >6.5 (OT)

 

Kvota 1.69.

Carolina-New Jersey serija je neocekivano donela pregrst golova; nadam se da ce i Edmonton nastaviti u istom stilu.

 

 

Link to comment

Kakva serija 0-1 utakmica danas.:dry:

Sve mogu da razumem, iznenadjenja, ali da ljudi ne mogu da ubace bar 2 gola za 90+ minuta, to nikako ne kapiram.

 

Link to comment

Fudbal 0/4, Adana je dosla 6+ (4+ kvota). MLB 2/3 (2.02 i 2.34 dobitne kvote). NHL 0/1. Fudbal dolazi sokantno lose. Od 11 parova koje sam kombinovao, uhvatih manje od pola. Da sam igrao sve na 4+, to bi bio prihvatljiv ucinak, ovako skroz neverovatno (cak 4 0-1 utakmice). Turci ponovo donose jedini bonus, mada mi i tu nije jasno kako 30+ minuta nije bilo sedmog gola. MLB dobro, smotani Metsi oborise kombo tiket. Yankees imaju problema sa povredama, no za Metse nema opravdanja za ova smusena izdanja napada. U NHL delu je ponovo zafalio gol, mozda je ipak vreme za sitniju igru. Fudbal mi iscrpljuje budzet, iz meseca u mesec, i ni maj nije izuzetak.

Minimalni ulozi.

 

Fudbal

 

The Strongest-Club Aurora 3+

Newcastle-Arsenal 2+

Dortmund-Wolfsburg 3+

Excelsior-Feyenoord 3+

Viking-Stroemsgodset 3+

Ham-Kam-Molde 2+

Lillestrom-Bodo/Glimt 2+

Giresunspor-Fenerbahce 2+

 

Kvota 10.16.

Cini se da samo nize lige (kao sto je u petak dominantno bio slucaj), mogu doneti neki dobitak. Iznerviran serijom tupavih rezultata juce, stavih sve na jedan tiket, uz standardne bonus tikete.

 

Prateci tiket, sve 3+, Peterborough, Bolton, Wycombe, Cheltenham, Morecambe, Ipswich. Kvota 27.11.

 

MLB

 

Philadelphia-Boston >8.5 (Walker-Houck)

NY Mets-Colorado >7.5 (Lucchesi-Feltner)

 

Kvota 2.51.

Metsi bas i nisu u nekoj formi, no nakon 2 slaba ofanzivna izdanja, ocekujem bolju produkciju. Solidan broj tekucih serija je vec doneo pluseve, na svim prethodno odigranim mecevima, te se nisam zaletao.

 

Siri MLB tiket, LA Dodgers >7.5, LA Angels >8.5, St. Louis >8.5, Atlanta >8.5, NY Yankees tim >2.5. Kvota 9.63.

 

NHL tiket, Seattle 6+, Florida 7+ (OT), Carolina 6+. Kvota 6.74.

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...