Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Kakvi metiljavi mecevi. Cesi 0-0, a sta tek reci za Holandjane i kilava 3 gola.

Jedan prolaz je bas meh.

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal 1/3 (1.74 dobitna kvota). NHL 2/2 (2.98 i 3.60 kvote), prosao je i kombo tiket (10+ kvota). NBA 2/3 (2.45 i 1.35 kvote). Fudbal tragikomicno dolazi. Holandija se obrukala protiv Gibraltara, samo 3 gola iz 46 suteva (nikada nisam video toliko pokusaja jedne ekipe, a da nije hokej u pitanju); Cesi 0-0 u Moldaviji i jedini prolaz na Madjarima i Poljacima. NHL se fino uklopio; prolazi jak kombo tiket, uz dve lepe kombinacije. Malo je falilo da i u NBA dodje kombo tiket, no na Utah-Phoenix su ostali ispod granice. Lose otvoren dan je na kraju zavrsio u dobrom plusu. Gledam malopre mesecni bilans; NHL i NBA su na oko 20 uloga u plusu (sto je izuzetno visok plus na mesecnom nivou, za moje standarde bar), no sve to potire fudbal sa preko 40 uloga u minusu (verovatno najlosiji mesecni fudbalski bilans, bar 5-6 godina unazad), tja.

Minimalni ulozi.

 

Fudbal

 

Haiti-Bermuda 2+

Bonaire-Turks and Caicos Islands 2+

 

Romania-Belarus tim1 dobija bar jedno poluvreme

Switzerland-Israel tim1 dobija bar jedno poluvreme

 

Wales-Latvia tim1 dobija bar jedno poluvreme

Scotland-Spain tim2 dobija bar jedno poluvreme

 

Kvote 1.48, 1.45 i 1.62.

Privodimo reprezentativnu pauzu kraju, mada ne mogu reci da timovi dolaze ista bolje od reprezentacija.

 

Prateci tiket, sve P1+, Notts County, Torquay, Dorking, Barnet, Wealdstone, Dag&Red. Kvota 6.67.

 

NHL

 

NY Rangers-Columbus pob1 (OT&SO)

San Jose-Winnipeg pob2 (OT&SO)

 

Philadelphia-Montreal 6+

Carolina-Tampa 6+

 

Boston-Nashville pob1 (OT&SO)

Chicago-Dallas pob2 (OT&SO)

 

Vegas-Edmonton 7+ (OT&SO)

Detroit-Pittsburgh 7+ (OT&SO)

 

Kvote 2.00, 2.49, 1.80 i 3.14.

Iskombinovah fiks i golove, posto imamo par ekipa, koje igraju nesto tvrdje i tesko ih je oceniti i sa timskim golovima.

 

Siri NHL tiket, Boston tim 3+, Tampa tim 3+, Montreal tim 3+, Pittsburgh tim 3+, NY Rangers tim 4+, Dallas tim 4+, Edmonton tim 4+, Winnipeg tim 3+. Kvota 49.76.

 

NBA

 

Washington-Boston tim2 >117.5

Atlanta-Cleveland >227.5

 

Memphis-Orlando tim1 >119.5

Golden State-New Orleans >227.5

 

Kvote 2.41 i 2.38.

Par zanimljivih stvari i u NBA.

 

Siri NBA tiket, Boston H2(-9.5), Memphis H1(-14.5), Oklahoma H1(-9.5). Kvota 11.70.

 

Siri hokejaski tiket, Vaxjo pob1 (OT), Salzburg pob1 (OT), Bolzano pob1 (OT), Sparta Prague 5+ (OT), Herning 6+. Kvota 10.62.

 

Link to comment

Fudbal 2/3 (1.48 i 1.45 dobitne kvote), a prosao je i prateci fudbalski tiket, P1+ igra (6+ kvota, 6 parova). NHL 1/4 (3.14 kvota). NBA 0/2. Fudbal da kazem korektno, mada je i ovo nedovoljno za neki bolji bilans. NHL je mogao bolje. Prolazi lepa kombinacija, no fiks ni u zavrsnici sezone ne moze doci kako treba. NBA je doneo slabo vece, mada je mesec takav, da se ne mogu buniti previse. Ceka se pocetak MLB sezone.

Minimalni ulozi.

 

NHL

 

Toronto-Florida 7+ (OT&SO)

Colorado-Minnesota 5+ (OT&SO)

 

Kvota 2.04.

Prilicno oprezno odigrano; mec u Torontu lici na efikasan, dok sam Colorado odigrao ziheraski.

 

NBA

 

Indiana-Milwaukee >231.5

Oklahoma-Detroit pob1

Portland-Sacramento pob2

 

Philadelphia-Dallas >223.5

Phoenix-Minnesota >227.5

 

Kvote 1.84 i 2.13.

Sve smo blize doigravanju, madase cini da je tesko oceniti meceve u fiksu (granice za poene su stvarno previsoke).

 

Siri NBA tiket, Sacramento H2(-21.5), Oklahoma H1(-18.5). Kvota 10.72.

 

Hokejaski tiket, Herlev 6+, CSKA Moscow pob1 (OT), Orebro 7+ (OT&SO). Kvota 7.67.

 

Fudbalski tiket, Sheffield Wed P1+, Unterhaching P1+, Barcelona (w) 5+, Arsenal (W) P1+. Kvota 5.57.

Link to comment

NHL 0/1, NBA 1/2 (1.84 dobitna kvota). U NHL delu nije dosao najsigurniji par za golove, pa i nije bilo sanse za prolaz. NBA je mogao bolje, no ne moze sve biti idealno (plus je mesec i dalje veoma dobar). Evropski hokej i fudbal su bili blizu, ali spojeni tiketi tesko ulaze.

Minimalni ulozi.

 

MLB

 

NY Yankees-San Francisco 1 (Cole-Webb)

Washington-Atlanta 2 (Corbin-Fried)

 

Tampa-Detroit 1 (McClanahan-Eduardo Rodriguez)

LA Dodgers-Arizona 1 (Urias-Gallen)

 

Oakland-LA Angels 2 (Muller-Ohtani)

San Diego-Colorado >6.5 (Snell-Marquez)

 

St. Louis-Toronto >6.5 (Mikolas-Manoah)

Miami-NY Mets 5I <4.5 (Alcantara-Scherzer)

 

Seattle-Cleveland 5I <4.5 (Castillo-Bieber)

Texas-Philadelphia 5I <4.5 (Jacob deGrom-Nola)

 

Kvote 2.07, 2.20, 2.23, 2.15 i 1.90.

Docekasmo novi Opening Day. Verovatno moj omiljeni sportski dan u godini. Pola parova ispratih u fiksu, a tu su i dva overa i 3 undera za prvih 5 ininga (gde imamo duele top startera).

 

Prateci tiket, NY Yankees tim 5+, Atlanta tim 5+, Cincinnati tim 5+, Houston tim 4+, San Diego tim 5+, LA Angels tim 4+, LA Dodgers tim 4+. Kvota 87.14.

 

NHL

 

Boston-Columbus pob1 (OT&SO)

San Jose-Vegas pob2 (OT&SO)

 

Montreal-Florida 7+ (OT&SO)

Tampa-Washington 7+ (OT&SO)

 

Edmonton-LA Kings 7+ (OT&SO)

Seattle-Anaheim 7+ (OT&SO)

 

Kvote 1.93, 3.34 i 2.88.

Blizi se NHL playoff, a fiks i dalje ne dolazi idealno.

 

Siri NHL tiket, Pittsburgh tim 3+, Ottawa tim 3+, Tampa tim 4+, NY Rangers tim 3+, Boston tim 4+, Florida tim 4+, Carolina tim 3+, Edmonton tim 4+, Seattle tim 4+, Vegas tim 3+. Kvota 108.53.

 

NBA

 

Milwaukee-Boston >229.5

Denver-New Orleans pob1 

 

Kvota 2.00.

Samo dve utakmice danas, pa i nije bilo prostora za eksperimentisanje.

Link to comment

MLB 3/5 (2.07, 2.20 i 2.15 dobitne kvote). NHL 0/3. NBA 0/1. Prosao je prateci fudbalski tiket (6+ kvota, 9 parova). MLB korektno otvoren; dva promasaja na glavnim tiketima. Neocekivana gomila poena u Arlingtonu, te smotani Angelsi, koji nastavljaju po starom (tu ne bi nista proslo, ni fiks, ni plus, ni timski poeni). Yankees, Dodgersi, Tampa, Atlanta, svi opravdase poverenje (pa i Alcantara i Scherzer). NHL dolazi sve slabije, kao i NBA. Kod oba je mesecni bilans i dalje odlican, ali je tendencija pada ocigledna (plus nerviraju odmaranja igraca u NBA). Ako stabilizujem izlaznost na fudbalu, ostalo ce se vec resiti. Kada sam vec kod fudbala, juce je prosao neverovatan tiket; 6 parova kupa iz Juzne Koreje, 3+ iz Bolivije, te fiksevi iz Argentine i Paragvaja. Moralo je bolje, kada je o ukupnom bilansu rec.

Minimalni ulozi.

 

Fudbal

 

Burnley-Sunderland tim1 dobija bar jedno poluvreme

Waregem-Antwerp tim2 dobija bar jedno poluvreme

 

Fulham U21-Leicester U21 3+

Stoke U21-Leeds U21 3+

 

Norwich U21-Aston Villa U21 3+

Derby U21-Southampton U21 3+

 

Eintracht Frankfurt-Bochum 2+

Marseille-Montpellier 2+

 

Zwolle-Utrecht II 3+

Heracles-Almere 3+

 

Venlo-Breda 3+

MVV-Eindhoven 3+

 

Kvote 1.78, 1.81, 1.70, 1.49, 2.05 i 2.72.

Videh da imam jedan odlozen mec, a ako mi nesto ide na nerve, to je upravo to. Ne kapiram sta moze dovesti do odlaganja krajem marta, a da je rec o Evropi. Uglavnom standardne stvari, uz jedan nekarakteristicni fiks tiket, te 2+ kombinaciju.

 

Prateci tiket, sve 2P1+, Amstetten, Linz, Midtjylland, Genoa, Antwerp, Marseille, Eintracht Frankfurt, Hamburger, Bayern II, Will, Thun. Kvota 5.71.

 

MLB

 

Miami-NY Mets >6.5 (Luzardo-Peterson)

Seattle-Cleveland 1 (Ray-Gaddis)

 

San Diego-Colorado >8.5 (Martinez-Freeland)

LA Dodgers-Arizona >8.5 (May-Kelly)

 

Kvote 2.37 i 4.18.

Obicno postujem pravilo da kada igram overe, uvek izaberem parnu granicu (bar kada je o ukupnim plusevima rec), posto kod izjednacenja mogu imati automatski prolaz. Kod San Diega i Dodgersa sam uzeo vise granice, posto mislim da su napadi sposobni za neki poen vise (najpre prvopomenuti, koji su zakazali sinoc).

 

Siri MLB tiket, NY Mets tim 5+, Houston tim 4+, San Diego tim 5+, Seattle tim 4+, LA Dodgers tim 5+. Kvota 22.53.

 

NHL

 

Buffalo-NY Rangers 6+

Vancouver-Calgary 6+

 

Winnipeg-Detroit tim1 3+

Arizona-Dallas tim2 3+

 

Kvote 2.16 i 1.99.

Jos oko dve nedelje do pocetka doigravanja, no pratimo NHL i dalje (cini se da je fiks ipak izgubljen slucaj ove sezone; nema trika da se nadju dva dobitna favorit-autsajder duela).

 

Siri NHL tiket, sve pob (OT&SO), NY Rangers, Winnipeg, Calgary, Dallas. Kvota 6.09.

 

NBA tiket,Sacramento >224.5, Golden State H1(-9.5), Boston H1(-9.5), Philadelphia H1(+2.5), Chicago H2(+1.5). Kvota 5.59.

Pomenuta mesanja sastava prilicno idu na nerve. U NHL igrac ne igra jedino ako je neka ozbiljna situacija (povreda, cekanje rodjenja deteta), pa bas ne razumem taj koncept.

 

Siri hokejaski tiket, Bolzano pob (OT), Salzburg pob2 (OT), Herlev 6+, Tappara pob2 (OT), Ilves pob2 (OT), RB Munich pob1 (OT), Kosice pob1 (OT), Zug 5+ (OT), Vaxjo pob1 (OT). Kvota 50.74.

 

Link to comment

Fudbal 3/5 (1.70, 1.49 i 2.72 izlazne kvote, pri cemu je jedan tiket na cekanju, zbog odlozenog para Stoke U21-Leeds U21). NHL 1/2 (1.99 kvota). MLB 0/2. Fudbal i dalje nedovoljno dobro. Burnley nije dobio nijedno poluvreme, cim sam ga ja odigrao; Zwolle je ponovo neprijatno iznenadio tesnom pobedom; Heracles nedovoljnih 1-1; tu su i dva lepa prolaza iz Holandije 2; 2+ tiket, gde padaju taman po 2 gola. NHL polovicno, Rangersi su mogli bolje odigrati. U MLB delu sva 4 promasaja, nema razloga za nerviranje. Glupav dan, no sledi vikend, pa se nadam najboljem.

Minimalni ulozi.

 

Fudbal

 

Union Berlin-Stuttgart tim1 dobija bar jedno poluvreme

Gorica-Dinamo Zagreb tim2 dobija bar jedno poluvreme

 

Arsenal-Leeds 3+

Man City-Liverpool 3+

 

Freiburg-Hertha 2+

Leipzig-Mainz 2+

 

Schalke-Leverkusen 2+

Bayern-Dortmund 3+

 

Elche-Barcelona tim2 dobija bar jedno poluvreme

Cremonese-Atalanta 2+

 

Inter-Fiorentina 2+

Juventus-Verona tim1 dobija bar jedno poluvreme

 

Club America-Club Leon 3+

Monterrey-Club Tijuana 2+

 

AZ-Heerenveen 3+

NEC-PSV 3+

 

Excelsior-Twente 2+

RKC-Vitesse 2+

 

Colorado-LA FC 3+

San Jose-Houston 2+

 

Columbus-Real Salt Lake 2+

Philadelphia-Kansas 2+

 

Dallas-Portland 2+

St. Louis-Minnesota 2+

 

Toronto-Charlotte 2+

Vancouver-Montreal 2+

 

Servette-Young Boys 2+

Zvezda-Mladost GAT 3+

 

LA Galaxy-Seattle 2+

Cincinnati-Inter Miami 2+

 

Kvote 2.26, 2.50, 1.70, 1.77, 1.49, 1.74, 2.08, 2.80, 1.49, 2.09, 1.56, 1.52, 1.59, 1.63 i 1.50.

Prilicno siroko odigrah danas, cak 15 glavnih tiketa, mada na 3+ imam samo 8 utakmica.

 

Prateci tiket, sve P1+, Derby, Peterborough, Wycombe, Morecambe, Portsmouth, Torquay, Wrexham, Maidstone Utd. Kvota 16.25.

 

MLB

 

St. Louis-Toronto >8,5 (Flaherty-Gausman)

NY Yankees-San Francisco tim1 4+ (Schmidt-Cobb)

 

Texas-Philadelphia >6.5 (Eovaldi-Wheeler)

Cincinnati-Pittsburgh >8.5 (Lodolo-Hill)

 

Tampa-Detroit 1 (Eflin-Turnbull)

Boston-Baltimore tim1 4+ (Sale-Kremer)

 

San Diego-Colorado 1 (Wacha-Urena)

LA Dodgers-Arizona 1 (Kershaw-Bumgarner)

 

Kvote 3.22, 2.81, 2.22 i 1.93.

Ima malo od svega, u danasnjem MLB izboru. Nocas su rezultati bili nepogodljivi, no to je normalno na bejzbolu, da jedno vece bude odlicno, a drugo skoro potpuno suprotno.

 

Siri MLB tiket, Houston tim 4+, Milwaukee tim 3+, Atlanta tim 5+, LA Angels tim 4+, NY Mets tim 4+, Minnesota tim 4+. Kvota 16.89.

 

NHL

 

Philadelphia-Buffalo 6+

Vegas-Minnesota 5+ (OT&SO)

 

Montreal-Carolina tim2 3+

Tampa-NY Islanders tim1 3+

 

Ottawa-Toronto 7+ (OT&SO)

Columbus-Florida 7+ (OT&SO)

 

Seattle-LA Kings 6+

Edmonton-Anaheim 7+ (OT&SO)

 

Arizona-San Jose 6+

Colorado-Dallas 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.95, 2.05, 2.84, 2.62 i 1.81.

Cini se da se NHL igra dosta ozbiljnije, u zavrsnici sezone, u odnosu na NBA, te isti pratim i dalje.

 

Siri NHL tiket, sve pob (OT&SO), Nashville, Toronto, Carolina, Tampa, Florida, New Jersey, Colorado, Seattle, Edmonton, Vegas. Kvota 85.06.

 

NBA tiket, Dallas H2(-4.5), New Orleans H1(-4.5). Kvota 5.30.

 

Siri hokejaski tiket, sve pob (OT), Stavanger, AK Bars, Skelleftea, Kosice, Ilves. Kvota 7.51.

Link to comment

Mora fudbal da me nervira od starta. City se lepo raspucao, no ljudi nisu hteli da pokusaju da daju jos neki gol (plus se Liverpool brani sa 11 igraca u 30 metara, na 1-4). Sta tek reci za Nemce i ova metiljava poluvremena. Ne kapiram kako timovi sa zacelja mogu igrati ovako egal sa timovima koji se bore za CL. Moze se to desiti na jednoj utakmici, no na 2-3 nema sanse.

Link to comment

Nemci se na kraju ok otvorise, no takav nije bio slucaj sa Holandjanima. Smotani AZ ni penal nije mogao da realizuje, kilavih 1-1. Sta tek reci za Dinamo i 1-1 protiv poslednjeg. Ne kapiram da tim sa pristojnom kampanjom u Evropi, ne moze da rutinira buduceg drugoligasa. Tja, sam sam kriv, kada igram te neozbiljne lige (kod nas se bar zna da je verovatnoca da Zvezda kiksa nikakva).

Link to comment

Fudbal 8/16 (racunajuci tu i tiket sa odlozenim parom od petka; 1.33, 2.50, 1.70, 1.77, 1.49, 2.08, 1.59 i 1.63 dobitne kvote), Zvezda, Bayern i PSV dodjose po 6+ (5+, 5+ i 9+ kvote). MLB 2/4 (2.22 i 1.93 kvote). NHL 3/5 (1.95, 2.05 i 1.81 kvote). Ako mi nesto redovno kvari budzet, to je fudbal. Dosta neshvatljivih rezultata juce; Dinamo Zagreb nije mogao dobiti jedno poluvreme; MLS volsebno neefikasan, ne kapiram da ni 2+ igra ne moze doci zmurecki. Cak i Meksikanci dolaze bez problema. MLB sam mogao uklopiti bolje (siri tiket sa 18+ kvotom pada na Twinsima-timski poeni). NHL korektan, mada je i tu siri tiket bio blizu, ali je zveknuo na jednom paru (10 parova u fiksu, 85+ kvota, Seattle je porazen). Ocekivao sam dosta od vikenda, no ovo je bilo dosta slabo (fudbal naravno).

Minimalni ulozi.

 

Fudbal

 

Rio Ave-Benfica tim2 dobija bar jedno poluvreme

Porto-Portimonense 3+

 

Utrecht-Volendam 3+

Genk-Leuven 3+

 

Koln-Monchengladbach 2+

Werder-Hoffenheim 2+

 

Ross County-Celtic 3+

Sparta Rotterdam-Feyenoord 2+

 

Austria Klagenfurt-Salzburg tim2 dobija bar jedno poluvreme

Always Ready-Universitario de Vinto 3+

 

PSG-Lyon 3+

Monaco-Strasbourg 2+

 

Kvote 1.81, 2.22, 1.51, 1.70, 1.81 i 1.83.

Slabiji izbor danas, no ni jucerasnja dobra ponuda nije dosla ni priblizno dobro. Pocinju da zamaraju ovi izuzetno neefikasni mecevi na fudbalu (Holandija i MLS recimo, moraju biti mnogo efikasniji).

 

MLB

 

St. Louis-Toronto >8.5 (Montgomery-Bassitt)

Boston-Baltimore >8.5 (Houck-Irvin)

 

NY Yankees-San Francisco tim1 >3.5 (Brito-Stripling)

Miami-NY Mets tim2 >2.5 (Rogers-Senga)

 

LA Dodgers-Arizona tim1 >3.5 (Syndergaard-Davies)

Oakland-LA Angels tim2 >3.5 (Waldichuk-Tyler Anderson)

 

Kvote 3.23, 2.15 i 2.25.

Malcice skratih igru danas, da ne bih ponavljao istu stvar kroz cele serije.

 

Prateci tiket, sve pob, Tampa, Atlanta, NY Yankees, NY Mets, Minnesota, LA Angels, LA Dodgers, San Diego. Kvota 38.91.

 

NHL

 

Toronto-Detroit tim1 3+

Calgary-Anaheim tim1 3+

 

Pittsburgh-Philadelphia tim1 3+

Columbus-Ottawa 6+

 

Washington-NY Rangers tim2 2+

St. Louis-Boston tim2 2+

Carolina-NY Islanders tim1 2+

 

Kvote 1.47, 1.89 i 1.54.

Ziheraski odigrano danas, sto i nije cudno, posto imamo malo utakmica do kraja.

 

Siri NHL tiket, sve pob (OT&SO), NY Rangers, Boston, Carolina, Pittsburgh, Ottawa, Toronto, Calgary. Kvota 14.21

 

NBA tiket, Toronto pob2, Memphis >220.5, Dallas >235.5, Sacramento pob1, NY Knicks pob1, Oklahoma >228.5, Milwaukee >226.5, Cleveland pob1. Kvota 6.90.

 

Siri hokejaski tiket, Salzburg pob1 (OT), Bolzano pob1 (OT), Stavanger pob1 (OT), SKA St. Petersburg 7+ (OT), Zug pob1 (OT). Kvota 12.29.

Link to comment

Nervirao sam se sto je juce fudbal bio los, no danas je izgleda jos gori. Kako su krenuli, necu imati dobitan fudbalski tiket; Celtic bednih 2-0; Utrecht igra 0-0, a kao vaze za ultra velikog favorita; Koln i Monchengladbach i dalje 0-0, no tu imam 2+, pa je to uvek otvoreno.

Link to comment

Fudbal 1/6 (1.81 izlazna kvota), Monaco je dosao 6+ i 7+ (10+ i 27+ kvote). MLB 2/3 (3.23 i 2.15 kvote). NHL 2/3 (1.89 i 1.54 kvote). Fudbal ponovo tragikomicno, mada i u singlu ne bih prosao bolje. Sreca sto je Monaco doneo dva velika bonusa, inace bih imao poveci minus na fudbalu (i ovako je bio solidan). Utrecht 0-0, Celtic 2-0 (fiks je bio ispod 1.20, pa je ova moja igra dobija poluvreme premala), PSG 0-1, Porto 1-0, Koln 0-0, no comment. MLB i NHL skoro idealni, no ponovo sam nasao po jedan par koji nije dosao; Dodgersi na bejzbolu, odnosno Toronto na hokeju. Nefudbalski deo sasvim pristojan, no fudbal i dalje tropa.

Minimalni ulozi.

 

Fudbal

 

Ajax II-Dordrecht 4+

Newcastle U21-Middlesbrough U21 4+

 

Tottenham U21-Man City U21 4+

Derby U21-WBA U21 4+

 

Kvote 3.39 i 3.35.

Danas malcice promenih igru. Posto ni 2+ ne pomaze previse, odoh na kontra stranu.

 

Prateci tiket, AZ II 3+, Almere P1+, Tottenham tim1+, Valencia 2P1+, Empoli 2P1+, Sassuolo 2P1+, Elfsborg 3+. Kvota 9.51.

 

MLB

 

St. Louis-Atlanta >8.5 (Woodford-Morton)

Texas-Baltimore >8.5 (Gray-Bradish)

 

NY Yankees-Philadelphia tim1 >4.5 (Nestor Cortes Jr.-Walker)

Boston-Pittsburgh tim1 >4.5 (Crawford-Oviedo)

 

LA Dodgers-Colorado tim1 >4.5 (Grove-Feltner)

Kansas-Toronto tim2 >3.5 (Singer-Berrios)

 

Washington-Tampa >6.5 (Trevor Williams-Rasmussen)

Seattle-LA Angels >6.5 (Kirby-Detmers)

 

Houston-Detroit 1 (Brown-Boyd)

Oakland-Cleveland 2 (Kaprielian-Plesac)

 

Chicago White Sox-San Francisco 1 (Kopech-DeSclafani)

San Diego-Arizona 1 (Weathers-Nelson)

 

Kvote 3.84, 3.36, 2.51, 2.29, 2.30 i 2.87.

Dosta zanimljivih serija, te probah solidan broj tiketa.

 

Siri MLB tiket, NY Mets tim >2.5, Chicago White Sox tim >3.5, Cincinnati >7.5, Minnesota 2, Tampa 2, NY Yankees 1, Boston 1, Toronto 2, Houston tim >3.5, Cleveland tim >3.5, San Diego tim >3.5, LA Angels tim >2.5, LA Dodgers 1. Kvota 415.78.

 

NHL tiket, Vegas 5+ (OT&SO), Dallas 6+, Seattle 7+ (OT&SO). Kvota 3.95.

 

NBA tiket, Phoenix H1(-14.5, Golden State pob1, Memphis H1(-19.5), Denver pob2, Boston H2(-9.5), Milwaukee H2(-7.5), Miami H1(-5.5). Kvota 9.92.

 

Hokejaski tiket, Aalborg 1X, Stavanger pob1 (OT), Biel pob1 (OT), Pardubice pob1 (OT), Skelleftea pob2 (OT), AK Bars pob1 (OT). Kvota 10.51.

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal 0/2, WBA U21 je dosao 6+ (4+ kvota). MLB 3/6 (3.36, 2.51 i 2.29 dobitne kvote). Prosao je prateci NHL tiket (3+ kvota, 3 para). Fudbal sam naravno spojio lose, po pogodak i promasaj. U singlu bih bio oko nule, ovako corak; cak sam nasao jedini 0-0 mec, u ovim U21 ligama. MLB uhvatih dobro, mada sam se izglupirao sto umesto fiksa ne odigrah timske poene. Imam iskustvo iz prethodne sezone, da su timski poeni dobra stvar i ipak pokusavam da izmislim nesto novo. NHL odigrah sitno i sve prolazi bez problema. Korektan dan, mada sam propustio priliku, da zavrsim u solidnom plusu.

Minimalni ulozi.

 

Fudbal

 

Bayern-Freiburg 4+

 

Bournemouth-Brighton 4+

 

Eintracht Frankfurt-Union Berlin 4+

 

Spakenburg-PSV 4+

 

Basel-Young Boys 4+

 

Club Leon-Violette 4+

 

Breidablik-Vikingur 4+

 

Kvote 1.92, 2.75, 4.10, 1.53, 2.55, 1.40 i 2.06.

Probah sve na 4+ danas. Ima dosta kup meceva, koje generalno ne volim, no vreme je da se sreca okrene i na moju stranu.

 

Prateci tiket, sve tim dobija bar jedno poluvreme, Paranaense, River Plate, Argentinos Juniors, Internacional, Club Nacional, Newell`s Old Boys, Goias, LDU Quito, San Lorenzo, Santos. Kvota 99.96.

 

MLB

 

San Diego-Arizona tim1 >2.5 (Darvish-Gallen)

Washington-Tampa tim2 >4.5 (Kuhl-Fleming)

 

NY Yankees-Philadelphia tim1 >4.5 (German-Strahm)

Boston-Pittsburgh tim1 >4.5 (Pivetta-Contreras)

 

Milwaukee-NY Mets tim2 >3.5 (Miley-Scherzer)

Houston-Detroit tim1 >3.5 (Valdez-Manning)

 

Oakland-Cleveland tim2 >2.5 (Sears-Bieber)

Seattle-LA Angels >6.5 (Castillo-Suarez)

 

St. Louis-Atlanta >8.5 (Matz-Dodd)

Texas-Baltimore >8.5 (Heaney-Wells)

 

Kansas-Toronto tim2 >4.5 (Bubic-Kikuchi)

LA Dodgers-Colorado >6.5 (Urias-Marquez)

 

Kvote 2.34, 3.53, 2.26, 2.18, 3.09 i 2.37.

Dosta slicnih kombinacija kao sinoc, dok fiks stavih na siri tiket.

 

Siri MLB tiket, sve pob, San Diego, Miami, Tampa, NY Yankees, NY Mets, Toronto, Houston, Cleveland, LA Dodgers. Kvota 50.50.

 

NHL

 

Montreal-Detroit 6+

New Jersey-Pittsburgh 6+

 

San Jose-Colorado tim 3+

Calgary-Chicago tim1 3+

 

LA Kings-Edmonton 6+

Vancouver-Seattle 7+ (OT&SO)

 

Florida-Buffalo 7+ (OT&SO)

Toronto-Columbus 7+ (OT&SO)

 

Kvote 2.19, 1.68, 2.35 i 2.57.

Jos desetak dana i sledi playoff, pa pratimo standardnu ponudu i dalje.

 

Siri NHL tiket, sve pob (OT&SO), Montreal, Carolina, Florida, Toronto, Vegas, Calgary, Seattle, Edmonton, Colorado. Kvota 58.09.

 

Hokejaski tiket, Herning 6+, RB Munich 5+ (OT&SO), Mannheim 5+ (OT&SO), SKA St. Petersburg 6+, Zug 5+ (OT&SO), Vaxjo 4+. Kvota 18.45.

 

 

 

Link to comment

Fudbal 3/7 (2.55, 1.40 i 2.06 dobitne kvote), Young Boys je dosao 6+ (8+ kvota). MLB 2/6 (2.34 i 2.18 kvote). NHL 1/4 (1.68 kvota). Fudbal nije dosao sjajno ni u ovoj 4+ varijanti. Meksikanci jedva prodjose; Islandjani dosta kasno; PSV sokantnih 2-1, sa dosta jakom postavom, protiv tima koji nije ni drugoligas; Frankfurt brzo dolazi do 2-0 i onda nista; od Bayerna sam sigurno ocekivao vise; Svajcarci raspucani kao pre par sezona. MLB je mogao bolje, mada sam imao dosta promasaja, pa se ne bunim. Vece pre toga sam propustio priliku za veci plus (na timskim poenima sam mogao promasiti samo jedan par, koliko je pluseva doslo). NHL dolazi sve losije, bez neke vece sanse. Glup dan, sto bi se reklo, na svim poljima.

Minimalni ulozi.

 

Fudbal

 

Barcelona-Real Madrid 4+

 

Leipzig-Dortmund 4+

 

Bayern II-Augsburg II 4+

 

Feyenoord-Ajax 4+

 

Kvote 2.95, 2.37, 2.07 i 2.70.

Probrah 4 utakmice danas. U Libertadoresu i Sudamericani cekam situacije kada su timovi iz Brazila i Argentine domacini.

 

Prateci tiket, sve da timovi dobijaju bar jedno poluvreme, Man Utd, newcastle, Fiorentina, Sporting, Flamengo, Racing Club, Cerro Porteno, Fluminense, Estudiantes de la Plata, Fortaleza, Gimnasia Y Esgrima. Kvota 41.88.

 

MLB

 

St. Louis-Atlanta >8.5 (Mikolas-Elder)

Texas-Baltimore >6.5 (Jacob deGrom-Grayson Rodriguez)

 

NY Yankees-Philadelphia tim1 >3.5 (Cole-Nola)

Boston-Pittsburgh tim1 >4.5 (Kluber-Keller)

 

Washington-Tampa tim2 >3.5 (Corbin-McClanahan)

Seattle-LA Angels tim2 >2.5 (Flexen-Ohtani)

 

Kansas-Toronto tim2 >4.5 (Greinke-Manoah)

Milwaukee-NY Mets >6.5 (Burnes-Peterson)

 

Kvote 2.52, 3.37, 1.96 i 2.51.

"Samo" 4 kombinacije danas, pri cemu neke granice stvarno nisu previsoke.

 

Siri MLB tiket, sve pob, NY Yankees, Tampa, Minnesota, Boston, Texas, Houston, Chicago White Sox, LA Angels, Toronto. Kvota 64.83.

 

NHL

 

NY Rangers-Tampa 5+ (OT&SO)

Anaheim-Edmonton 7+ (OT&SO)

 

Kvota 2.01.

Bez preteranog izbora danas, te ocekujem bolji ucinak.

 

Hokejaski tiket, sve pob (OT), Aalborg, Tappara, AK Bars, Skelleftea. Kvota 4.60.

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal 2/4 (2.95 i 2.07 dobitne kvote). MLB 1/4 (1.96 kvota). NHL 0/1. Prosao je prateci hokejaski tiket (4+ kvota, 4 para u fiksu). Fudbal uhvatih korektno, mada su Holandjani razocarali nedolaskom goleade. Real je prijatno iznenadio, dok od Bayerna II nisam ni ocekivaoi manje. Nemacki kup razocaravajuce, od pocetka do kraja. MLB nisam uspeo da uklopim bolje, sa 3 promasaja. NHL je bilo tesko provuci. Jednom da se desi da i fudbal ima najbolji ucinak na dnevnom nivou, iako bilans nije za pohvalu.

Minimalni ulozi.

 

MLB

 

Detroit-Boston tim2 >3.5 (Turnbull-Sale)

Arizona-LA Dodgers tim2 >3.5 (Kelly-May)

 

Colorado-Washington >10.5 (Freeland-Gray)

Kansas-Toronto tim2 >3.5 (Lyles-Gausman)

 

Kvote 2.32 i 2.57.

Dosta odlozenih meceva danas, te spojih samo 2 kombinacije.

 

Prateci tiket, sve pob, Boston, Toronto, Colorado, LA Dodgers. Kvota 6.68.

 

NHL

 

San Jose-Colorado tim2 3+

New Jersey-Columbus tim1 3+

 

Florida-Ottawa 7+ (OT&SO)

Seattle-Arizona 7+ (OT&SO)

 

Dallas-Philadelphia tim1 3+

Montreal-Washington 6+

 

Kvote 1.56, 2.77 i 2.05.

NHL dolazi sve slabije, no da probamo nesto ipak.

 

Siri NHL tiket, Boston 5+ (OT&SO), Buffalo 5+ (OT&SO), New Jersey pob1 (OT&SO), Pittsburgh 5+ (OT&SO), Florida pob1 (OT&SO), Tampa 5+ (OT&SO), NY Rangers 5+ (OT&SO), Dallas pob1 (OT&SO), Vegas 5+ (OT&SO), Seattle pob1 (OT&SO), Colorado pob2 (OT&SO). Kvota 14.80.

 

Fudbalski tiket, Corinthians dobija bar jedno poluvreme, Atletico Mineiro MG dobija bar jedno poluvreme, Boca Juniors dobija bar jedno poluvreme, Huracan dobija bar jedno poluvreme, RB Bragantino dobija bar jedno poluvreme, Botafogo X2. Kvota 5.81.

Juce i prekjuce sam pogodio dosta toga na ovoj igri tim dobija bar jedno poluvreme, no bilo me je strah da sve singliram (od 11 parova sam pogodio 9, nisu dosli Sporting 0-0 i Gimnasia La Plata 0-1, kvota malo ispod 50).

 

Hokejaski tiket, sve pob (OT), Vaxjo, Zug, Zvolen, RB Munich, Mannheim, Bolzano, SKA St. Petersburg. Kvota 65.41.

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...