Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Bayern jedva, no sada i Chelsea ne moze do drugog gola. Sta li ovaj Burnley moze da igra sa njima, meni nikako nije jasno. Obicno ih izbegavam, no smatrao sam da su ovi bas losi.:rolleyes:

Edited by Miljenko
Link to comment

Sve nesto kilavo danas. Brdo sansi, a golova minimalno. Valjda ce naredni mecevi biti bolji. Kod Engleza ni blizu na sirim tiketima; Championship i FA Cup su sigurna gubitna kombinacija.

Edited by Miljenko
Link to comment

Uzasna realizacija Reala, no jos jedan prolaz tako sto je totalni autsajder zabio gol. Meni je Benzema bio i ostao precenjen igrac. Toliko promasenih zicera danas, cudo jedno. Vinicius je i dalje za cirkus; predribla 5 igraca i ne postigne gol, a tajming za asistencije mu je i dalje upitan. U vreme Ronalda, ovo bi zavrsilo 6-1, ili tome slicno.

Edited by Miljenko
Link to comment

4/5 (fudbal 3/3, hokej 1/2). Na fudbalu je skoro sve doslo tesno, no na kraju se I Real uklopio. Takve srece nije bilo u NHL delu, pada jedan jedan od najsigurnijih over parova, Washington-Philadelphia. Ocekivao sam sigiran kombo tiket, nakon prolaza fudbala, tja. Par pratecih tiketa je bilo blizu; Islandersi obaraju NHL 7+ kvotu (5+), Lakersi NBA tiket (3+ kvota, i to na +12.5 hendikep). Upropastise NBA kladjenje skroz, ovom promenpm kriterijuma sudjenja.

Minimalni ulozu (standardni).

 

Fudbal

 

Club Brugge-Standard 2+

West Ham-Liverpool 2+

 

Lazio-Salernitana 3+

 

Molde-Sandefjord 3+

 

Feyenoord-AZ 3+

 

Napoli-Verona 2+

Milan-Inter 2+

 

Ajax-Go Ahead Eagles 3+

Fortuna Sittard-PSV 2+

 

Kvote 1.35, 1.57, 1.31, 1.55, 1.49 I 1.30.

Svasta odigrah pred pauzu, uz dobar procenat, nadam se.

 

NFL

 

Kansas-Green Bay P>17.5

LA Rams-Tennessee P>20.5

 

Baltimore-Minnesota P<31.5

Cincinnati-Cleveland P>17.5

 

Philadelphia-LA Chargers P<30.5

San Francisco-Arizona P<28.5.

 

Kvote 1.82, 1.73 I 1.65.

Nakon dosta mantanja, skratih igru na 3 tiketa.

 

Siri NFL tiket, Dallas pob1, Baltimore pob1, Atlanta H2(+9.5), Miami pob1, Cleveland H2(+6.5), Carolina H1(+7.5), Buffalo pob2, Arizona H2(+7.5), Green Bay H2(+10.5). Kvota 21.03.

 

Hokejaski tiket, sve 5+ (OT&SO), Olimpija, Zvolen,Presov, Nitra, RB Munich, Eisbaren, Dusseldorfer, Straubing, Kaufbeuren, Landshut, Freiburg. Kvota 7.88.

 

NBA tiket, Toronto H1(+11.5), NY Knicks pob1, Indiana H2(+10.5), Utah pob2, Milwaukee H2(+4.5), San Antonio H2(+3.5), Golden State pob1, Charlotte H2(+13.5). Kvota 5.93

 

Koliko smara ovo kuckanje preko fona, telekom ADSL ne radi od jutros.

Edited by Miljenko
Link to comment

6/9 (fudbal 4/6, NFL 2/3). Holandjani zakazase na fudbalu; samo jedan gol u Rotterdamu I neverovatnih 0-0 Ajaxa. Bez bonusa skroz meh bilans. NFL korektno, mada je jedan od sigurnijih parova pao (bezveze preskocih par utakmica za poluvreme under, doslo je bukvalno sve ostalo).

Minimalni ulozi (standardni).

 

NHL

 

Washington-Buffalo 5+ (OT&SO)

NY Rangers-Florida 5+ (OT&SO)

 

Kvota 1.59.

Samo 3 meca danas, te uzeh ono sto deluje verovatnije.

 

NBA

 

Chicago-Brooklyn H2(+9.5)

Dallas-New Orleans pob1

 

Denver-Miami H1(+10.5)

Golden State-Atlanta H1(+4.5)

Sacramento-Phoenix H2(+5.5)

 

Kvote1.50 I 2.35.

NBA dolazi izuzetno nepredvidljivo, no da probam nesto, zbog nedovoljnog broja hokeja (cim ja ne mogu da igram overe na random, tesko je tu uhvatiti bolji procenat prolaza).

Edited by Miljenko
Link to comment

2/3 (NHL 1/1, NBA 1/2). Ovo se moze podvesti pod dobar dan, mada je pad kombo tiketa na Brooklynu prilicno iznervirao. Imali su dva poena prednosti nakon treceg perioda i izgubili zavrsnu cetvrtinu sa 25 poena razlike.:isuse: NHL lagano, i treci, neodigrani par je dosao 5+. Za moje standarde pogadjanja NBA, ovo je bilo dobro vece, sa lepom izlaznom kvotom.

Minimalni ulozi (standardni).

 

 

NHL

 

Boston-Ottawa pob1

 

Tampa-Carolina 5+ (OT&SO)

Detroit-Edmonton 5+ (OT&SO)

 

New Jersey-Florida 5+ (OT&SO)

Chicago-Pittsburgh 5+ (OT&SO)

Calgary-San jose 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.33, 1.49 i 1.93.

Kao ljubitelj iskljucivo ociglednih fikseva, probah samo jedan danas, a tu je i nesto veci broj over parova.

 

Fudbalski tiket, Crawley P1+, Leyton 2+, Morecambe P1+, Crewe 2+, Doncaster P1+, Sunderland 3+, Wycombe 3+, Accrington 3+, Mansfield 2+, Ipswich P1+. Kvota 33.77.

 

NBA tiket, Portland H2(+10.5), Utah pob1, Milwaukee H2(+1.5). Kvota 2.13.

Link to comment

Po ko zna koji put, i to za vikend, ni sajtu ni aplikaciji Mozzarta nije moglo da se pristupi. Ona kiša ubi pa sam odigrao online 3 tiketa za strica, on gadja ludačke kvote, uplaćuje po 20din i naravno nikad ne dobija :D  Ali voli fudbal pa voli da prati i da se kao loži. Posle gledam nešto kad im je "pao sistem" baš u poluvremenu tekme na Karadjordju :naughty:

 

Nego, htedoh da pitam kolege sapatnike koji igraju kod ovih govnara - da li se i vama dešava da svaki put kad uplatite online tiket izadje obaveštenje da je došlo do promena kvote, naravno na našu štetu?

Link to comment

Mene ovih dana takodje nerviraju sa kilavom aplikacijom. Odem na uplatno mesto, kazem sifru brzog tiketa, kad ono netragom nestao.:isuse: To se i jutros desilo, a kod njih obicno igram one ultra dugacke tikete, zbog bonusa, gde ni sam ne znam sta sam sve odigrao.:rolleyes:

Link to comment
7 hours ago, John Coltrane said:

Nego, htedoh da pitam kolege sapatnike koji igraju kod ovih govnara - da li se i vama dešava da svaki put kad uplatite online tiket izadje obaveštenje da je došlo do promena kvote, naravno na našu štetu?

Ne bas svaki put, ali cesto znaju da smanje, pre svega kod vece uplate.

 

Link to comment
23 hours ago, Miljenko said:

Mene ovih dana takodje nerviraju sa kilavom aplikacijom. Odem na uplatno mesto, kazem sifru brzog tiketa, kad ono netragom nestao.:isuse: To se i jutros desilo, a kod njih obicno igram one ultra dugacke tikete, zbog bonusa, gde ni sam ne znam sta sam sve odigrao.:rolleyes:

 

Ideš na uplatno mesto?! :huh:

Link to comment

Ne smem vise da stavljam previse para na racun, ne umem da se iskontrolisem. Eventualno za neki sitni tiket. Ovako sastavim brze tikete i uplatim na uplatnom mestu. Sta cu kada volim da zaokruzujem.:D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...