Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

4/8 (fudbal 0/4, NFL 4/4), Ajax i Lazio dodjose po 5+ (3+ i 5+ kvote). Na fudbalu mi je tesko da pobrojim sta je sve doslo lose. Odmah je otvoreno Atalantom, gde su i dva gola jedva pala; Lazio i Ajax donose bonuse, kao jedine fudbalske dobitke juce; Barsa i Real jedva odose u 3+, no tu je zakazao Bodo/Glimt; Zvezda neverovatnih 1-0, nista tu meni nije jasno; na 2+ tiketu, cak 2 promasaja, PSG 0-0 i Roma-Napoli 0-0 (dva skroz sokantna rezultata). NFL je doneo kontra situaciju, sva 4 dabla prolaze. I tamo gde je bilo napeto (Green Bay, Arizona), se sve lepo uklopilo. Dobro je sto sam NBA odigrao sitno, prvo je porazen Brooklyn, a zatim i Knicksi. Kako je krenulo, moram biti prezadovoljan pokricem 3/4 uloga.

Minimalni ulozi (standardni).

 

 

NHL

 

Buffalo-Tampa 5+ (OT&SO)

Carolina-Toronto 5+ (OT&SO)

Ottawa-Washington 5+ (OT&SO)

 

Florida-Arizona 5+ (OT&SO)

NY Rangers-Calgary 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.77 i 1.56.

Odigrah vecinu NHL parova iz vecerasnje ponude. Cak je i nocas 5+ tiket bio blizu, iako je rec bilo o skroz neugodnim utakmicama za golove.

 

 

NBA

 

Denver-Cleveland pob1

Brooklyn-Washington pob1

Atlanta-Detroit pob1

 

LA Clippers-Portland >225.5

 

Indiana-Milwaukee >223.5

 

Kvote 1.62, 1.47 i 1.50.

Nakon dosta iznenadjenja juce, cini mi se da je danas vreme za realnije NBA rezultate.

 

Fudbalski tiket, WBA U23 P1+, Newcastle U23 P1+, Swansea U23 4+, Ipswich U23 P1+, Everton 4+, Valerenga 2 4+, Rosenborg 2 4+. Kvota 20.91.

 

Hokejaski tiket, sve 5+ (OT&SO), Rodovre, SKA St. Petersburg, Kadan, Slavia Prague, Litomerice. Kvota 2.55.

 

Edited by Miljenko
Link to comment

I u NBA izgleda namestaju fiks zesce. Kako su ovi izgubili od pokojnog Clevelanda.:isuse: I to je bio neki ogromantan hendikep. Ne kapiram da ne mogu doci "u glavu" ti dvocifreni hendikepi. Ocekujem da to prodje rutinski.

Uhvatim na hokeju onolike pluseve I onda ovo.

Link to comment

Denver za izbegavanje, još sam čekao da potvrde petorku! NBA do 2 para, bez zaletanja, ekipe koje misle nešto da naprave, bez očekivanja nekog profita...

Link to comment

Ne isplati se meni fiks na 2 para, posto igram bez hendikepa, a i to su sve parovi gde je hendikep oko 10. Onda ce ici samo siri tiket za neku minimalnu uplatu, cisto da ispratim. Bar da dolaze overi lagano, no ni poena nema skoro nigde. Kao sto pomenih ranije, ja igram odmah tokom jutra, a ni ranije nisam cekao izbacivanje. To miksanje timova i odmaranje igraca je verovatno najiritantnija stvar kod NBA; U NHL tesko da neko pauzira bez razloga, dok u MLB ima odmaranja, ali ne kao u NBA, gde zna da zafali pola tima.

Link to comment

Ponadao sam se da mogu napraviti neki sistem kod NBA kao kod vecine drugih sportova (fudbal-golovi, hokej-iskljucivo 5+ overi, NFL poluvreme overi i underi; MLB-overi i underi, 5 ininga ili kraj), no prethodne dve sezone su bile nikakve, a i ova nije krenula bolje. 

Edited by Miljenko
Link to comment

3/5 (NHL 2/2, NBA 1/3). Svi NHL parovi udju u 5+ (cak i oni skroz sumnjivi, koje nisam ispratio) i ipak nema prolaza za kombo tiket. Za NBA nemam sta novo da dodam. Tesko je uklopiti nesto, kada i kvote oko 1.10 u fiksu nisu sigurne. Bonus je ni sto overa nema previse (ja nikada nisam odigrao under na NBA utakmici), a sa ovim trendom kratkih napada, ocekivao bi covek da nigde ne moze pasti manje od 230 poena. Tja, ocekivao sam prolaz kombo tiketa, nakon sto je NHL dosao kako treba.

Minimalni ulozi (standardni).

 

 

Fudbal

 

Dortmund-Ingolstadt 3+

 

Hoffenheim-Holstein Kiel 3+

 

Babelsberg-Leipzig 3+

 

Spezia-Genoa 2+

Milan-Torino 2+

 

Kvote 1.33, 1.38, 1.35 i 1.51.

Shodno losem povezivanju, u poslednje vreme, sve 3+ probah u singlu (kvote nisu neke, ali ce bar steta biti manja ako dodju 2 para), dok je kod 2+ vezivanje neophodnost.

 

Jedan od pratecih tiketa, sve 2+Arsenal, Chelsea, QPR, Wigan, Aldershot, Chesterfield, Dag&Red, Boreham Wood, Wrexham, Notts County, Barnet, Grimsby, Yeovil. Kvota 16.48.

 

 

Hokej

 

Pittsburgh-Tampa 5+ (OT&SO)

Colorado-Vegas 5+ (OT&SO)

 

RB Munich-Bietigheim 5+ (OT&SO)

Graz-Olimpija 5+ (OT&SO)

Villach-Fehervar 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.52 i 1.74.

Iz NHL uzeh dva prilicno verovatna para, dok je u Evropi ponuda bila nesto tanja, te shodno tome samo jedan tiket.

 

Siri hokejaski tiket, sve 5+ (OT&SO), Innsbruck, Znojmo, Bratislava, Bolzano, Lugano, Zlin, Kladno, Oskarshamn. Kvota 7.87.

 

NBA tiket, Philadelphia H2(+9.5), Golden State >217.5, Dallas pob1, San Antonio >213.5, Denver >212.5. Kvota 4.55.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...