Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ja kreten na sirem 2+ tiketu (mecevi van ovih glavnih tiketa), 20+ kvota, stavim utakmicu iz PL, a znam da je kod njih muka da padnu i 2 gola (West Ham-Tottenham).

Link to comment

Real i Barsa jedva udjose u 3+, zato Norvezani padose. Jos se ljudi bore za titulu i ne uspevaju da daju drugi gol. Sada i Zvezda kilavi. Jel moguce da ne mozemo nikoga da rutiniramo kod kuce.:isuse:

Nadam se da ce NFL uci kako treba, posto od fudbala  tesko da ce biti nesto osim 2 bonusa (5+ na Ajaksu i Laciju); Roma-Napoli 0-0 poluvreme.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ja pokusavam, no redovno se prevarim. Stvarno ne kapiram da u Evropi mozemo egal sa ok timovima, a ovde sve nesto metiljavo.

Bice na fudbalu 0/4, sada je vec prilicno verovatno. Dva pomenuta bonusa prodjose i to je to. NFL je krenuo korektno, valjda ce tu biti necega. Znam da ne moze proci sve, ali...

Mozda je bolje da fudbal singliram, kada igram 3+; 2+ se vec mora kombinovati.

Edited by Miljenko
Link to comment

I Zvezda razbi Radnicki sa 1-0.:huh: Neutralni posmatrac bi pomislio da Partizan ima za klasu bolji tim. 

Pre toga Roma i Napoli nisu mogli ni do 2+. Nista moracu na fudbalu tvrdoglavo singlove na 3+.

NFL moze da se uspesno kombinuje, pa i hokej, no fudbaleri stvarno znaju biti nepredvidljivi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...