Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Bolivijci se obrukase. 1-0 u prvom minutu i kada sam ocekivao 3 komada do poluvremena, tako ostaje do kraja (31 sut ukupno). Neverovatan rezultat. Kod Dortmunda sam vec previse mudrovao. Bolje da ne gledam uopste ko igra, a ko ne igra; ipak igram golove, a ne fiks.

Link to comment
13 minutes ago, Miljenko said:

Bolivijci se obrukase

Opet, dodao bih.

 

Ja odigrao skromnih 2+ na Strongest i opet pušagija :isuse:

Čekam druge dve bolivijske tekme da vidim dal' sam puko skroz il se vadim...

Edited by Skyhighatrist
Link to comment

Dva prosla, dva pala, uz fiks tiket sa 4+ kvotom na kraju, je bilans fudbalskog dana. Hokej mi se posrecio u ranijem terminu, nadam se da ce i nocni deo biti korektan. Tja, moglo je bolje.

 

Da. Bolivijci nisu na nivou ove sezone (bar ovih par timova koje igram). Ni MLS nije preterano efikasan.

Edited by Miljenko
Link to comment

P8Yf8nq.png

Q~4

 

oGlLe25.png

Q~15

 

Da nije prodo Strongest na golove, bilo bi šuške ko šaše, al' ne žalim se, pristojno veče.

Edited by Skyhighatrist
  • +1 3
Link to comment

Mene je NHL pokrio i doneo nesto pride (dosla oba tiketa) i to je to. Nadam se da ce danas fudbal doci bolje (neki bonus tiket vise), dok NFL retko i zakaze.

Link to comment

4/6 (fudbal 2/4, NHL 2/2), prosao je prateci fudbalski tiket (4+ kvota). Na fudbalu sam kod nekih stvari previse mudrovao, te propustih Dortmund recimo. The Strongest je vec bio siguran pad. 2+ tiket je pak doneo utakmice koje su sve otisle u 3+ (Chelsea 7+, Man City 5+, Milan 6+). Fiks tiket prolazi srecno, posto je Valensija izjednacila u 98. minutu. NHL dolazi uz dosta srece. Tu pre svega mislim na Ottawa-NY Rangers par, gde se cinilo da nema nista od plusa, sve dok se golman domacih Murray nije povredio, a onda gosti okrecu u zavrsnici. Moji Penguinsi oprase Toronto 7-1. Nista lepse nego kada se prebacujem sa meca na mec, pa minuta pre kraja; pa jos ako vise utakmica ode u OT. Ok dan, mada sam ocekivao veci plus (nijedan bonus sa 5+, 6+ ili 7+, sigurno nije pomogao).

Minimalni ulozi (standardni).

 

 

Fudbal

 

Zvezda-Radnicki Nis 3+

Ajax-PSV 3+

 

Atalanta-Udinese 3+

Verona-Lazio 3+

 

Stroemgodset-Bodo/Glimt 3+

Barcelona-Real Madrid 3+

 

Roma-Napoli 2+

Marseille-PSG 2+

Koln-Leverkusen 2+

 

Kvote 2.00, 2.77, 2.35 i 1.60.

Danas vecinu stvari probah na 3+. Zvezda i Ajax su jasna stvar. Italijani igraju efikasno (videti pod juce, meceve koji bas i nisu mirisali na ultra efikasne). Barsa nema kvalitet kao ranije (ili trener ne ume da ih uklopi), dok Real igra pristojno; Bodo/Glimt je standardna stvar.

 

Jedan od pratecih tiketa, sve P1+, Leicester, West Ham, Man Utd, Sevilla, A. Madrid, Inter, Stuttgart, Monaco, Twente, Feyenoord, AZ, Club Brugge, Anderlecht, Genk, Benfica, Salzburg, Midtjylland, Rosenborg, Slovan Bratislava, Sparta Prague, Plzen, Rangers. Kvota 223.29.

 

 

NFL

 

Green Bay-Washington P>17.5

Tennessee-Kansas P>22.5

 

Baltimore-Cincinnati P>16.5

Miami-Atlanta P<29.5

 

Arizona-Houston P>18.5

Las Vegas-Philadelphia P<30.5

 

LA Rams-Detroit P>20.5

Tampa-Chicago P>20.5

 

Kvote 1.70, 1.66, 1.73 i 2.14.

U odnosu na proslu nedelju, danas malo "probrah" meceve, te su 4 dabla bila sasvim dovoljna.

 

Siri NFL tiket, Baltimore pob1, Carolina pob2, Green Bay pob1, New England pob1, LA Rams H1(-11.5), Philadelphia H2(+6.5), Tampa pob1, Arizona H1(-13.5), Tennessee H1(+9.5). Kvota 23.66.

 

Hokejaski tiket, sve 5+ (OT&SO), Fehervar, Vienna Capitals, Olimpija, Bolzano, Herlev, Rungsted, Bietigheim, Augsburg, Bad Nauheim, Selb, Kaufbeuren, Storhamar, Nitra, Poprad, Presov. Kvota 18.44.

 

NBA tiket, Brooklyn pob1, NY Knicks pob1, Philadelphia pob2, Golden State >223.5, LA Lakers >213.5. Kvota 3.50.

Link to comment

Izgleda da je pravilo da na mecevima koje ja igram, sudi neki retard, koji ne ume da proceni prekrsaje. Bar 5 slobodnjaka, u zoni 20-25 metara nije sudio (4 za domacina i jedan za goste). Ako se forsira ofanzivni fudbal, onda i sudije treba tako da sude, a da se ne pusta ragbi, kao sto je ovde slucaj. Taman da ne gledam drugo poluvreme. Valjda kapiraju da samo efikasne utakmice donose gledanost.

Link to comment

Nisam gledao drugo poluvreme,ali bi meni sudija bio suspendovan za onaj kriterijum iz prvog dela meca. Atalanta ce izgleda na no bet listu, previse puta su vec zakazali sa golovima. U Italiji cak I ovi skroz smesni timovi lagano idu u 3+, a ovi tu nesto kilave.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...