Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ja stalno zaboravljam da odigram jedan siri fiks tiket, na nivou vikenda; makar I sa vinerima, mada je tada kvota dosta manja. Moracu da probam sutra tako nesto.

Mozda se posreci realno kolo. 

Link to comment

NBA ce izgleda biti nikakav za igru i ove sezone. Gde treba da dodje plus, lagani minus (Denver drugi vezani); na Istoku padaju kosevi kao na traci. Fiks me je uvek strah da odigram zbog odmaranja igraca (ja igram tokom jutra sve, nikada nisam ni cekao neko izbacivanje postava uvece). Dobro je sto je pao i jedan hokej za kombo tiket.

Javlja mi se da ce se NBA pratiti nekim sirim tiketom, ili da pokusavam sa 2-4 fiksa sa izmenjenim hendikepima, to za sada ne ide lose.

Edited by Miljenko
Link to comment

5/7 (fudbal 1/1, hokej 4/5, NBA 0/1), Augsburg II je dosao 5+ (3+ kvota). Fudbal sam uklopio korektno, mada je prosto neverovatno da Augsburg II nije usao u 7+ (0-6 u 58. minutu). Hokej se moze podvesti pod dobro. Izuzetno srecan prolaz na paru iz Nemacke 1, gde pri 1-1 rezultatu, padaju 2 gola na 2 minuta pre kraja; Austrija odlicno, kao i Slovacka, iako je kod potonjih jedan par prosao tek u produzetku (Nitra). Sokantan pad na tiketu iz Nemacke 2; tim koji je glavni kandidat za ulazak u visi rang, nije mogao bar do gola kod kuce. NHL za promenu bez problema. NBA je ponovo razocarao. Ako nesto ocekujem, to je da 220+ poena lagano pada, ma ko igrao. Dobro je sto nisam cekao samo NBA za kombo tiket (45+ kvota), bio bi to bas neprijatan pad na Denveru. Uzeh nesto mada nisam odusevljen, dva glupa pada i nedolazak 7+.

Minimalni ulozi (standardni).

 

 

Fudbal

 

Bayern-Hoffenheim 3+

Pipinsried-Burghausen 3+

 

Young Boys-Lausanne 3+

The Strongest-Real Potosi 3+

 

Leipzig-Greuther Furth 3+

Stabaek-Molde 3+

 

Chelsea-Norwich 2+

Brighton-Man City 2+

Bologna-Milan 2+

 

Kvote 1.69, 1.61, 1.89 i 1.95.

Par ociglednih resenja za 3+, te jedan 2+ tiket sa solidnim kvotama.

 

Prateci tiket, sve P1+, Bolton, Ipswich, Wimbledon, MK Dons, Doncaster, Wycombe, Morecambe, Sunderland, Portsmouth, Mansfield, Harrogate, Forest Green, Crawley, Swindon, Barnet, Chesterfield, Notts County, Torquay, Weymouth, Dag&Red. Kvota 2001.85.

 

 

NHL

 

Tampa-Colorado 5+ (OT&SO)

Pittsburgh-Toronto 5+ (OT&SO)

Philadelphia-Florida 5+ (OT&SO)

 

Ottawa-NY Rangers 5+ (OT&SO)

Washington-Calgary 5+ (OT&SO)

Columbus-Carolina 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.74 i 1.98.

Dosta utakmica se igra danas, pa odabrah samo one bas verovatne za golove.

 

NBA tiket, Atlanta pob2, Chicago pob1, Minnesota >221.5, Milwaukee >216.5, Portland >224.5, LA Clippers >219.5. Kvota 7.39.

Link to comment

Boston mi je razbio finu kombinaciju, tako da sa NBA neću uopšte da se interesujem. Prošla sezona je bila nepredvidiva, mislim da će biti tako i sa ovom.

 

Prošle nedelje Chelsea jedva sa moćnim Brentfordom 1-0, sad na poluvremenu lagano 3 komada. Ovo kolo ima premale kvote na favorite, možda bolje čekati lajv :jerry:

Link to comment

Par iz Nemacke 4 samo jedan gol, i to je favorit imao igraca vise celo poluvreme. Leipzig 30+ minuta, jos uvek 0-0. Lici na jos jednu klasicno nekorisnu subotu. Siroki fiks tiket je jedva preziveo drugi par, nakon izjednacenja Valensije. Ko bi rekao da i kilavi Celzi ume da napuni nekoga, no tesko mi je bilo da odigram 3+ na njih (5/9 sa ovim danas za 3+).

Link to comment

Kod standardne razbibrige sa Englezima, P1+ tiket ni blizu, 15/20; 2+ kombinacija 24/27 (Luton, Sunderland, Stevenage); blokada tiket u Mozzartu, za oko 50 miliona, 12/19 (sve 2P2+).

Link to comment

Respect za mlade momke iz Švajcarske, retka ekipa koja izdaje. Dosta sam propustio, ali Molde 2 komada, YB 3, City 2 i Porto 2 su doneli skoro 5 kvotu

 

Pošto ne živim u zemlji, još pre 2 meseca nemam pristup Mozzart sportskom sajtu ni preko običnog neta ni preko VPN, dok preko aplikacije čitam vesti, ali nijedna slika se ne otvara. Mogao sam preko VPN da pristupam Mozzartbetu, do danas, kada mi se pojavila sjajna poruka da mi zemlja na listi zabranjenih (engleski, švedski i američki IP). Interesantno, jer mi ostaje samo nepouzdana aplikacija, koja pola radi - pola razmišlja, pa će možda i nju ugasiti, kako su počeli :violina:

Link to comment

Retko realni rezultati danas. Molde, YB, Chelski, Siti, Bajern, RBL, BVB, Porto, Djurgarden, pa i Utreht od rizičnijih.

Čekamo Sporting i Milan da baš niko ne proda.

Link to comment

Ja sam naredjao cak 13 vinera i napravio 6.30 kvotu.:D Valensija kvota 1; ostali Milan i Sporting. Majstori iz Milana imaju dva igraca vise, tu valjda nece biti nekih sokova. Za sada dva prolaza na fudbalu, a i NHL se povampirio.

Link to comment
2 minutes ago, Miljenko said:

Ja sam naredjao cak 13 vinera i napravio 6.30 kvotu.:D Valensija kvota 1; ostali Milan i Sporting. Majstori iz Milana imaju dva igraca vise, tu valjda nece biti nekih sokova. Za sada dva prolaza na fudbalu, a i NHL se povampirio.


Pa već je bio 1 šok da sa igračem više useru 2:0!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...