Jump to content

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal je cak i solidno dosao, koliko su glupavi parovi bili. NBA mi zato nije jasan; ovoliko minusa i to bas na odabranim mecevima (samo Portland dosao), srecom te sam promesao i par fikseva.

Link to comment

6/10 (fudbal 3/4, NBA 3/6), Man Utd je dosao 5+ (3+ kvota). Na fudbalu korektna 3 prolaza, mada se Barsa obrukala protiv bezopasnog protivnika. Preostala 3 para su bila blizu makar 5+, no samo jedan je doneo manji bonus. NBA je doneo prolaz oba fiks tiketa, te neocekivan pad cak 3 overa. Ustedeh pare u MLB delu, a ni sa hokejom se ne bih proslavio. Nisam bas odusevljen ovim juce; cini se da su dablovi ipak optimalno resenje (vece kvote tiketa, manja uplata).

Minimalni ulozi (standardni).

 

 

Fudbal

 

Bodo/Glimt-Roma 3+

Betis-Leverkusen 3+

 

Napoli-Legia 2+

PSV-Monaco 2+

West Ham-Genk 2+

 

Vitesse-Tottenham 2+

Mura-Rennes 2+

Sturm-Real Sociedad 2+

 

Feyenoord-Union Berlin 2+

Slovan Bratislava-Lincoln Red Imps 2+

Basel-Omonia 2+

 

Kvote 2.54, 1.65, 1.85 i 1.79.

Puno utakmica danas, te uklopih solidan broj meceva, uglavnom u 2+ varijanti.

 

Prateci tiket, sve P1+, Lazio, Fenerbahce, Betis, Napoli, PSV, West Ham, Rangers, Real Sociedad, Roma, Mura, Tottenham, Feyenoord, Basel, Slovan Bratislava. Kvota 74.19.

 

 

Hokej

 

Florida-Colorado 5+ (OT&SO)

Ottawa-San Jose 5+ (OT&SO)

Arizona-Edmonton 5+ (OT&SO)

 

Esbjerg-Rungsted 5+ (OT&SO)

Slovan Bratislava-Porad 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.71 i 1.51.

Solidno skratih igru u NHL delu, posto su parovi prilicno neugodni.

 

Siri NHL tiket, sve 5+ (OT&SO), Washington, Carolina, Columbus, Detroit, Winnipeg. Kvota 3.45.

 

 

NBA

 

Atlanta-Dallas >218.5

Golden State-LA Clippers >218.5

 

Kvota 2.16.

Izbacih treci danasnji duel i kada igram poene, pokusavacu sa dablovima. Kod fiksa kvote variraju, te ce se menjati i broj meceva na tiketu.

 

Link to comment

Bar udjose 5+ i 7+ (4+ i 18+ kvote) na Bodo/Glimt-Roma, inace ocajni rezultati (pokojni Tottenham samo jedan gol, Betis i Leverkusen se takmicili ko ce da promasi vecu sansu). Na Slovacima 2-1 od prve trecine i tako ostaje do kraja (hokej). Da nije bilo meca u Norveskoj, predosadno.

Ja ocekujem da samo tiltuju golovi, nevezano da li je fudbal ili hokej u pitanju (jedan mec gledam, dok mi je na telefonu otvoren flashscore ili nesto slicno).

Edited by Miljenko
Link to comment

2/7 (fudbal 2/4, hokej 0/2, NBA 0/1), Roma je dosla 5+ i 7+ (4+ i 18+ kvote). Tokom veceri sam gundjao da je fudbal dosao slabo, no nocni deo je dosao jos losije. Tottenham samo jedan gol (u njihovoj mrezi); Betis i Leverkusen promasise neke dobre sanse, samo 1-1 na kraju; Roma se obrukala u Norveskoj, za lep prolaz bonus tiketa; 2+ kombinacije prolaze tesno, nakon kasnih golova na Napoliju i Slovanu. Hokej baksuzno. Slovan Bratislava-Poprad 2-1 nakon prve trecine i nista do kraja; San Jose je vodio sa 2-1 protiv Senatorsa, nakon drugog perioda, takodje nista do kraja: Verujem da se ovako nesto nece ponoviti skoro (druga stvar je kada se u trecu trecinu udje sa 0-0, ili jednim golom). NBA razocaravajuce; ocekivao bi covek da izvikani Dallas moze lagano prebaciti 100 poena. Srecom te je bilo bonusa na fudbalu, pa pokrih dobar deo uplate. Ne bas sjajna nedelja do sada, nadam se da ce vikend biti bolji.

Minimalni ulozi (standardni).

 

 

Fudbal

 

Bayern II-Nurnberg II 3+

Memmingen-Augsburg II 3+

 

Kvota 1.95.

Skratih maksimalno igru na fudbalu danas. Nemacka 4 sve teze dolazi, no da probam dok ne krene bas lose vreme.

 

Prateci tiket, Eltersdorf 3+, Hamburger P1+, Mainz P1+, Arsenal P1+, Sampdoria 3+, Volendam 3+, Ajax II 3+, PSV II P1+, Breda P1+, Excelsior P1+, Sunderland U23 P1+, Leeds U23 P1+, Fulham U23 P1+, Arsenal U23 3+. Kvota 64.92.

 

 

Hokej

 

Toronto-San Jose 5+ (OT&SO)

Vegas-Edmonton 5+ (OT&SO)

 

Ingolstadt-Kolner 5+ (OT&SO)

Val Pusteria-Innsbruck 5+ (OT&SO)

 

Kassel-Bayreuth 5+ (OT&SO)

Bad Tolzer-Selb 5+ (OT&SO)

Heilbronner-Landshut 5+ (OT&SO)

Crimmitschau-Bad Nauheim 5+ (OT&SO)

 

Dornbirn-Znojmo 5+ (OT&SO)

Bratislava-Graz 5+ (OT&SO)

Olimpija-Villach 5+ (OT&SO)

 

Zvolen-Trencin 5+ (OT&SO)

Nitra-Nove Zamky 5+ (OT&SO)

Michalovce-Presov 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.42, 1.55, 1.56, 1.76 i 1.97.

Petkom mi je hokej obicno glavna igra, te i danas iskombinovah dosta zanimljivih stvari; NHL, Nemacka 1 i 2, Austrija, Slovacka.

 

 

NBA

 

Denver-San Antonio >212.5

Sacramento-Utah H2(+2.5)

 

Kvota 1.97.

Cini se da ce NBA i ove sezone biti neugodan za povezivanje, no vazno je ucestvovati.

 

Siri NBA tiket, NY Knicks H2(+1.5), Boston >211.5, Houston >216.5, Chicago >215.5 Phoenix H2(+6.5). Kvota 5.66.

Link to comment

Uobičajeni forumaški dan počinje čitanjem Miljenkovog posta, pa kada sam već ovde -

 

Seltik 1, Molde 2, Porto 2, Lil 1, Atalanta 1, Rendžers 2, Sevilja 1, Lens 1.

Odraćemo ih.

 

Edited by Mark Rothko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...