Jump to content

Kladža pt2


Recommended Posts

On 12.10.2021. at 23:22, Skyhighatrist said:

13IkV2U.png

:mad:

koja je poenta igranja ovih kontra ishoda

jel se dobije eventualno kroz bonus na broj parova, ono sto se gubi na kvoti

Link to comment
11 minutes ago, pbg12345 said:

koja je poenta igranja ovih kontra ishoda

jel se dobije eventualno kroz bonus na broj parova, ono sto se gubi na kvoti

Sistem? Dobija se to da ne popunjavam 8 tiketa da pokrijem sve ishode na te tri tekme i naravno uplata se deli na broj kombinacija. 

Ovo je bio sistem 13/13, osam kombinacija, znači morao sam da pogodim svih 10 parova gore, da bi dole prošli ovi iz sistema.

Mogao sam da igram i 12/13 (n/13), ali to ima previše kombinacija (12/13 ima 92, 12/13+13/13 ima 100, 11/13 ima 486, 11/13+12/13 ima 578, 11/13+12/13+13/13 ima 586 itd)

 

On topic,

0bQQAmb.png

 

plus singlić kec na Olimpik posle primljenog penala :happy:

0ojVu6Q.png

  • +1 1
Link to comment

pa to te pitam, kad igras sve ishode kao ti na poslednja tri para, siguran ti je gubitak, odnosno dajes kladionici njenu "proviziju" koja je u nasim kladionicama posebno velika

Link to comment

naravno :D

ali ako na nekom basketu npr odigras istovremeno i vise i manje od 160,5 po kvoti 1,85 sigurno gubis tih 0,15 

 

u tvom konkretnom slucaju, sa npr ovom poslednjom tekmom ti mozes biti na 0 ako prodje ova kvota 2 ili u minusu ako prosje 1x sa kvotom 1,87

Link to comment

NFL 4/5. Denver I New England nekako ostase u okviru undera. Od 11 odigranih parova, promasih samo GIantse, a I to za 1 poen (primise 4 TDs u drugoj cetvrtini).

Fiks tiket je preziveo prvi termin. Arizonu I Vegas cekam sa +7.5 hendikepom, no Dallas mrljavi, a na njima imam cistu 2; 47+ kvota.

Link to comment

Jednom da i Cowboysi budu od koristi. Dobise u produzetku za prolaz 47+ kvote. Dosta srece tu i na Carolini, koja je taman ostala u hendikepu.:D Neocekivano veliki broj parova je dosao glatko u fiksu, mada ni poeni nisu bili losi; fiks 10/10, poeni 10/11.

Na kraju cu nedeljom izbaciti fudbal sa kombo tiketa; Viking na stranu, no Napoli i Juventus 0-1 su prilicno neverovatni.

Link to comment

6/9 (fudbal 1/3, NFL 4/5, MLB 1/1), Bayern je dosao 6+ (4+ kvota), a prosao je i prateci NFL tiket (47+ kvota, samo fiks, 10 parova). Fudbal razocaravajuce, od 9 parova, cak 4 promasaja, od toga 3 na 2+. Tome treba dodati i Bodo/Glimt, koji je jedva usao u 3+. Bayern lagano, cak lakse od ocekivanog; steta sto nije bilo sedmog gola. NFL se uklopio sokantno lako. Kao sto napisah, fiks 10/10, poluvreme over/under 10/11. Sjajan siri tiket. Mozda je bolje sto je pao jedan par kod poena, inace bi kombo zaginuo samo na fudbalu (180+ kvota; dobro, malo sam preterao sa kvotom, trebao sam skratiti taj spojeni tiket). Lep dan nema sta, iako je fudbal doneo slabe vikend rezultate.

Minimalni ulozi (standardni).

 

 

Fudbal

 

Volendam-Breda 3+

AZ II-Ajax II 3+

 

Venezia-Fiorentina 2+

Guabira-Nacional Potosi 2+

 

Kvote 1.95 i 1.48.

Danas izbor nije bio sjajan; Holandjani su bili jasna stvar za probati, a tu su Fiorentina i par i Bolivije.

 

Prateci tiket, Arsenal P1+, Everton U23 4+, Tottenham U23 4+, Sunderland U23 P1+, Watford U23 4+. Kvota 10.57.

 

 

NHL

 

Toronto-NY Rangers 5+ (OT&SO)

Philadelphia-Seattle 5+ (OT&SO)

 

Kvota 1.49.

NHL nije otvorio preterano efikasno, a ni danasnji parovi nisu savrseni, no probrah dve utakmice.

 

Siri hokejaski tiket, Calgary pob1, St. Louis pob2, Yekaterinburg 5+ (OT&SO), CSKA Moscow pob2, Avangard pob2. Kvota 7.51.

 

 

NFL

 

Tennessee-Buffalo P>20.5

 

Kvota 1.34.

Ponedeljak je, te shodno tome imamo jedan mec, koji lici na lagani plus.

 

 

MLB

 

Boston-Houston 5I >4.5 (Rodriguez-Urquidy)

 

Kvota 1.68.

I dalje pratim overima seriju izmedju Red Soxa i Astrosa. Neocekivano dobar playoff; poeni dolaze tacno gde i kako treba.

Edited by Miljenko
Link to comment

Prodje 10+ kvota, sa ovim U23 timovima, no glavni tiketi ne deluju obecavajuce.

Tja, nema mesta za nerviranje, long game je najbitnija, no povremeno idu na nerve nedolasci ociglednih stvari.

  • +1 1
Link to comment

Mobilna aplikacija Mozzarta je prva asocijacija nepouzdanosti i bagovanja! Svaki put svaku uplatu moram da proverim, gubim vreme, refreshujem po 10 puta dok vidim da li je prošlo ili ne. Večeras me je baš izvelo iz takta - 5x sam uplaćivao na Betis, naravno, ne prolazi, niti piše, niti vidim.... nema tu f od funkcionalnosti i udobnosti igranja. Kakav amaterizam...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...