Jump to content

Kladža pt2


Recommended Posts

Ovo mi je prvi prolaz u ovom reprezentativnom terminu, a odigrao sam 5-6 tiketa sigurno (samo u Evropi 4 dana sa utakmicama). Propustih Nemacku 4 danas; oba para 2-2.

  • +1 1
Link to comment

2/2 (fudbal 1/1, hokej 1/1), prosao je kombo tiket (3+ kvota). Reprezentacije se konacno uklopise i to prilicno lako. Cinilo se da ce NHL doneti pad na otvaranju sezone, posto je u Tampi 0-2 bilo do 52. minuta, no do kraja pada 6 komada (3 EN gola). Vegas lagani plus.

Ne previse znacajan kombo tiket, posto obicno ciljam vecu kvotu, mada je tesko bilo i napraviti siri izbor.

Minimalni ulozi (standardni).

 

 

Hokej

 

 

Toronto-Montreal 5+ (OT&SO)

Edmonton-Vancouver 5+ (OT&SO)

 

Washington-NY Rangers 5+ (OT&SO)

Colorado-Chicago 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.40 i 1.44.

5 utakmica danas, te uklopih 4 na dva tiketa. Dosta timova je nekompletno, sto zbog povreda, tako i zbog epidemije.

 

Prateci tiket, sve 5+ (OT&SO), Slavia Prague, Vsetin, Dukla Jihlava, Trnava, Zilina, Martin, Yekaterinburg, SKA St. Petersburg, Vityaz, CSKA Moscow. Kvota 13.48.

 

Fudbalski tiket, sve P1+, Wolfsburg (w), Juventus (w), Real Madrid (w), Chelsea U21, Man Utd U21, Tiverton, Kingstonian. Kvota 4.89.

 

Vecina serija prve runde MLB playoffa je resena, pa je danas slobodan dan (Giantsi i Dodgersi igraju odlucujuci mec sutra).

Edited by Miljenko
Link to comment

1/2 (hokej 1/2). Morao je NHL bolje od ovoga (bar ovi parovi bez Ducksa). Neverovatna 3 gola na Toronto-Montreal; gosti nisu iskoristili poduzi 5 na 3 interval, tokom treceg perioda. Edmonton-Winnipeg prolazi tek nakon penala. Dobro je sto nisam cackao fiks, posto je Winnipeg porazen. Nije bilo boljih resenja.

Minimalni ulozi (standardni).

 

 

Fudbal

 

Colombia-Ecuador w1

Brazil-Uruguay w1

Argentina-Peru 2+

Chile-Venezuela 2+

 

Kvota 2.35.

Jos ova runda JA kvalifikacija i zavrsavamo sa istima do novembra meseca. Taman da se ponovo napravi nesto na fudbalu, od sutra.

 

 

Hokej

 

Florida-Pittsburgh 5+ (OT&SO)

Ottawa-Toronto 5+ (OT&SO)

Detroit-Tampa 5+ (OT&SO)

 

Columbus-Arizona 5+ (OT&SO)

LA Kings-Vegas 5+ (OT&SO)

 

NY Rangers-Dallas 5+ (OT&SO)

Carolina-NY Rangers 5+ (OT&SO)

 

Karlovy Vary-Plzen 5+ (OT&SO)

Kladno-Kometa Brno 5+ (OT&SO)

 

Dusseldorfer-Bremerhaven 5+ (OT&SO)

Farjestads-Oskarshamn 5+ (OT&SO)

 

Stavanger-Frisk Asker 5+ (OT&SO)

Storhamar-Ringerike 5+ (OT&SO)

Lillehammer-Manglerud 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.74, 1.60, 1.64, 1.80, 1.61 i 1.78.

Dosta zanimljivih parova na hokeju danas.Kako NHL, tako i solidan broj liga po Evropi.

 

Prateci tiket, Montreal pob2, Dallas pob2, Columbus pob1, Toronto pob2, Carolina pob1, Tampa pob2, Nashville pob1, Vegas pob2. Kvota 59.55.

 

 

MLB

 

San Francisco-LA Dodgers 5I <4.5 (Webb-Urias)

 

Kvota 1.52.

Sudar vrhunskih startera danas, te ocekujem jos jedan mec, sa malo poena u startnim ininzima. Na nivou sezone, Webb, 11-3, 2.97 ERA, 1.10 WHIP; Urias, 20-3, 2.96 ERA, 1.02 WHIP. Po nastup u doigravanju, Webb, 7+ ininga uz 10 strajkauta, bez primljenog poena, bas protiv Dodgersa; Urias, 5 ininga, 5Ks i walk, uz jedan dopusten run, u pobedi protiv San Francisca.

 

 

NFL

 

Philadelphia-Tampa P>20.5

 

Kvota 1.38.

Otvaramo novo kolo. Tampu pratim overom, tu nema dileme, mada se cini da ce skoro ceo nedeljni termin biti za minus.

 

 

Link to comment

7/9 (fudbal 0/1, hokej 5/6, NFL 1/1, MLB 1/1). Na fudbalu naravno promasaj; Argentina kilavih 1-0, mada sam i na Kolumbiji imao kvotu 1. Lepi prolazi na hokeju. Cesi kao i obicno teski za procenu; Kladno lagani plus, no Plzen iz 40+ suteva nije mogao do gola. Cak sam i Svedjane uklopio kako treba. U NHL delu over vece, nisam mogao promasiti sa 5+ igrom. NFL over, odnosno MLB under, dolaze bez vece dileme. Lep dan. Mozda je i bolje sto su pale dve stvari, nego da je recimo samo Argentina oborila 110+ kombo kvotu.

Minimalni ulozi (standardni).

 

 

Fudbal

 

Aschaffenburg-Bayreuth 3+

Burghausen-Bayern II 3+

 

Hoffenheim-Koln 2+

Club Brugge-Kortrijk 2+

Ajax II-Utrecht II 3+

 

Kvote 1.65 i 1.73.

Kada sam video ko sve fali kod PSG-a, odlucih da su dobri za preskakanje. Tu je uobicajena Nemacka 4, te Club Brugge i Holandija 2.

 

Prateci tiket, sve P1+, PSG, WBA, Hannover, Paderborn, Liefering, Kapfenberg, Fulham U23, Venlo, Dordrecht, PSV II, Volendam, Shakhtar, Huachipato, U. de Chile. Kvota 33.92.

 

 

Hokej

 

Rodovre-Herlev 5+ (OT&SO)

Nitra-Presov 5+ (OT&SO)

 

Zvolen-Poprad 5+ (OT&SO)

Slovan Bratislava-Banska Bystrica 5+ (OT&SO)

 

Augsburger-RB Munich 5+ (OT&SO)

Kolner-Straubing 5+ (OT&SO)

 

Bietigheim-Iserlohn 5+ (OT&SO)

Nurnberg-Krefeld 5+ (OT&SO)

 

Bad Tolz-Bad Nauheim 5+ (OT&SO)

Bayreuth-Kaufbeuren 5+ (OT&SO)

Heilbronner-Selb 5+ (OT&SO)

 

Lausitzer-Crimmitschau 5+ (OT&SO)

Freiburg-Landshut 5+ (OT&SO)

Kassel-Ravensburg 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.51, 1.61, 1.51, 1.51, 1.38 i 1.52

Austrijanci su krenuli neocekivano neefikasno, pa ih nema na glavnim tiketima i dalje. Nemacka 1 i 2 su nezaobilazne, a tu su i Slovaci i Danci.

 

Siri hokejaski tiket, sve 5+ (OT&SO), Znojmo, Vienna Capitals, Innsbruck, Graz, Herning, Salavat, Jokerit. Kvota 6.74.

 

 

MLB

 

Houston-Boston 5I >3.5 (Valdez-Sale)

 

Kvota 1.51.

Nevezano za startere, ovo je serija koju cu pratiti overima (kako 5I, tako i ceo mec).

 

NHL tiket, Chicago 5+ (OT&SO), Minnesota 5+ (OT&SO), Philadelphia pob1. Kvota 2.56.

Ne bas simpaticni parovi za jacu igru.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ne igram ništa za danas, al samo da izrarim hejt za sajt i aplikaciju Mozzarta. Koji jebeni amaterizam od stane kompanije koja pokriva celu Srbiju i deo regiona i koja pliva u parama.

Jedino što znaju je da napišu Došlo je do greške. Molimo pokušajte kasnije.

Kao da patim od Stokholmskog sindroma, vezan sam za njih iako imaju ubedljivo najmanje kvote i najodvratniji sajt/app.

 

Eno ih još uvek "vrte" :isuse:

Link to comment

7/9 (fudbal 1/2, hokej 5/6, MLB 1/1). Slicno kao i prethodnog dana, po jedan pad na fudbalu i hokeju. Nemacka 4 je zatajila juce, nakon sto sam preskocio 2 termina kada je bilo golova. Mozda su tereni u losijem stanju vec. Ajax II prolazi u zavrsnici, Hoffenheim i Club Brugge bez vecih problema. Malo je falilo da prodje svih 6 tiketa na hokeju, no Bayreuth je imao ponisten gol na polovini zavrsnog perioda i ostaje 1-2 do kraja; 5/6 je odlican bilans u svakom slucaju. MLB taman preko granice. Dovoljno dobar bilans, za izvestan plus na dnevnom nivou.

Minimalni ulozi (standardni).

 

 

Fudbal

 

Man City-Burnley 3+

Young Boys-Luzern 3+

 

LA Galaxy-Portland 3+

Molde-Tromsoe 3+

 

Lyon-Monaco 2+

LA FC-San Jose 2+

Dortmund-Mainz 2+

Milan-Verona 2+

 

Heerenveen-Ajax 3+

PSV-Zwolle 3+

 

Lazio-Inter 2+

Feyenoord-RKC 3+

Kolubara-Zvezda 2+

 

Kvote 1.84, 1.94, 1.99, 1.82 i 1.86.

Dosta top timova igra danas svoje utakmice, posto slede mece CL, EL i ECL. Solidan broj 2+ parova, uz par standardnih 3+ meceva.

 

Jedan od pratecih tiketa, sve P1+, Charlton, Bolton, Doncaster, Cheltenham, MK Dons, Plymouth, Sunderland, Rotherham, Bradford, Harrogate, Crawley, Leyton, Northampton, Swindon. Kvota 249.96.

 

 

Hokej

 

Edmonton-Ottawa 5+ (OT&SO)

Washington-Tampa 5+ (OT&SO)

Edmonton-Calgary 5+ (OT&SO)

 

Columbus-Seattle 5+ (OT&SO)

Colorado-St. Louis 5+ (OT&SO)

 

Pittsburgh-Chicago 5+ (OT&SO)

San Jose-Winnipeg 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.66, 1.57 i 1.46.

Probrah 7 parova iz siroke NHL ponude (14 utakmica). 

 

Siri NHL tiket, Buffalo 5+ (OT&SO), NY Islanders pob2, Toronto pob1, Boston 5+ (OT&SO), Columbus pob1, Montreal 5+ (OT&SO), Nashville 5+ (OT&SO), LA Kings pob1. Kvota 29.28.

 

 

MLB

 

Atlanta-LA Dodgers 5I <5.5 (Fried-jos uvek bez odluke)

 

Kvota 1.48.

Fried je bio dobar prosle sezone u doigravanju, protiv istog protivnika, 0-1, 2.84 ERA, uz 14 strajkauta na 12+ ininga. Ove sezone, 1-2, 4.30 ERA, na 5 startova protiv njih. Ocekivalo se da ce Scherzer bacati na otvaranju serije, no nakon njegovog zatvaranja protiv Giantsa, situacija je upitna. Sigurno je da piceri ne manjkaju Dodgersima, pa mi je ovo under serija u najavi (bar za prvih 5 ininga).

 

 

 

Link to comment

Engleske nize lige dosadno neefikasne; samo 8/14 na P1+.:yawn2: Da su bar falila 2-3 komada, pa da bude neki thrill za pracenje. City bednih 1-0 na poluvremenu; ovi PL timovi mi nikako nisu jasni. Zvezda u gostima naravno trpa, cim sam odigrao samo 2+; bolje neka budu efikasni kao domacini, kada i ocekujem hrpu golova pre svega (bilo sta ispod 5 komada, ako protivnik nije Partizan, racunam kao mrljav rezultat).

Edited by Miljenko
Link to comment

Kao sto uvek kazem za PL, njihovi timovi su teska prevara. City samo 2-0 kod kuce, protiv ekipe cija je prva postava slabija od njihove rezervne. 

Meni su te njihove taktizerske utakmice skroz negledljive. Feyenoord-RKC utakmica, koju gledam trenutno, je recimo nesto po meri. Ukljucicu sada i Lazio-Inter, koji retko razocaraju.

Link to comment
3 hours ago, Godfrey said:

Uzeo sam Timok - Mačva dvojku...kvota 2,90

Stavio koliko su hteli da prime. Kreće za 10 minuta..

 

Boga mi si se izvukao ovaj put.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...