Jump to content

Kladža pt2


Recommended Posts

Ne igram Q, al žuljale me pare na računu. Jel pratio neko, na koju foru Turska nije izgubila?

 

image.png.c4928abb9ddec6f7cafc7a2e5c8e03f0.png

Edited by John Coltrane
Link to comment

3/6 (fudbal 1/2, hokej 2/4), prosli su prateci fudbalski (8+ kvota), te MLB tiket (3+ kvota). Holandjani zakazase sa samo jednim golom, Nemci tesno. Kombinacija iz Nemacke 4 teze nego obicno. Lep prolaz na P1+ tiketu, uz veliku dozu srece. Hokej je mogao bolje, no tesko je uvek uklopiti sve. MLB sam mogao iskoristiti bolje; pogodih sva 4 para, a ispratih sitno 3. Ok dan.

Minimalni ulozi (standardni).

 

 

Fudbal

 

Pipinsried-Greuther Furth II 3+

Bayreuth-Schweinfurt 3+

 

Moldova-Denmark 2+

Luxembourg-Serbia 2+

Andorra-England 3+

 

Kvote 2.04 i 1.75.

Za Poljake je slabo sta bilo u ponudi, te reprezentacije strpah na jedan tiket. Tu je i nezaobilazna Nemacka 4.

 

Jedan od pratecih tiketa, sve P1+, Gillingham, Plymouth, Hartlepool, Barrow, Bradford, Rochdale, Dover, Kings Lynn, Weymouth, Wealdstone, Torquay, Yeovil, Dag&Red. Kvota 176.97.

 

 

MLB

 

San Francisco-LA Dodgers 5I <4.5 (Gausman-Urias)

 

Milwaukee-Atlanta 5I <5.5 (Woodruff-Fried)

 

Kvote 1.60 i 1.37.

Bez nekog detaljisanja, imamo par vrhunskih startera danas, te probah undere prvih 5 ininga (ove dve serije bas deluju zgodno za tu igru). Gausman 14-6, 2.81 ERA, 1.04 WHIP, na nivou sezone; Urias, 20-3, 2.96 ERA, 1.02 WHIP; Woodruff, 9-10, 2.56 ERA, 0.96 WHIP; Fried, 14-7, 3.04 ERA, 1.09 WHIP. Prvi mecevi su lagano isli u minus, kako pocetni deo meca, tako i kraj.

 

Hokejaski tiket, sve 5+ (OT&SO), Innsbruck, Aalborg, Storhamar, Stavanger, Slavia Prague, Kadan, Davos, Brynas, Timraa, Oskarshamn. Kvota 7.15.

Edited by Miljenko
Link to comment

Nemacka 4 je morala doneti i jedan pad, no ovi nasi smotanci su me vec iznervirali. Ni 2+ nisu mogli doci; bolje da sam odigrao 3+, da se ne nerviram. Poljake mi nisu dali da odigram.

Sutra bar nema nista zanimljivo na fudbalu, hokej + NFL.

Link to comment

Ja samo golove igram. Ili to ili nista . Ovi nasi dzabe igraju fudbal, ma kakav sastav imali. Ostalo je doslo kako treba, Englezi, Danci i Poljaci.

Pricali smo vec o tome, kod fiksa zavisim tacno od odredjene ekipe i mene to u startu odbija (ili ja bar to nikada nisam umeo da igram, a nije da nisam pokusavao, desetak godina). Bonus je sto je fudbal jedini sport gde sada ima neresenog ishoda kao opcije (vineri i dvoznaci dosta obaraju kvotu).

Edited by Miljenko
Link to comment

2/4 (fudbal 0/2, MLB 2/2). Fudbal se nije uklopio kako treba. Nemacka 4 je donela jedan pad, nakon serije prolaza, dok su nasi stvarno za no comment. Razumem da ne mogu uvek pasti 3 gola, no 2 su vec neki minimum. Engleske nize lige ni blizu; dva prilicno verovatna meca za golove su zavrsena 0-0 (Mansfield, Bradford), na P1+ tiketu cak 5 promasaja. MLB bez vecih problema, dve tekme sa ocekivano dobrim nastupima picera. 

Minimalni ulozi (standardni).

 

 

Hokej

 

Presov-Zvolen 5+ (OT&SO)

Slovan Bratislava-Liptovsky Mikulas 5+ (OT&SO)

 

Graz-Znojmo 5+ (OT&SO)

Mlada Boleslav-Kladno 5+ (OT&SO)

 

Straubing-Krefeld 5+ (OT&SO)

Bietigheim-Dusseldorfer 5+ (OT&SO)

Augsburger-Nurnberg 5+ (OT&SO)

 

Ver Selb-Lausitzer 5+ (OT&SO)

Bad Nauheim-Kassel 5+ (OT&SO)

Bad Tolz-Heilbronner 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.44, 1.54, 1.77 i 1.43.

Grupisanje po ligama (ako je ikako moguce), je uvek idealna stvar, te to uglavnom uradih i danas.

 

Prateci tiket, sve 5+ (OT&SO), Eisbaren, Iserlohn, Landshut, Ravensburg, Freiburg, Nitra, Poprad, Salavat, Sparta Prague, Plzen, Fehervar, KAC, Salzburg. Kvota 18.90.

 

 

NFL

 

Tampa-Miami P>17.5

Jacksonville-Tennessee P>18.5

 

LA Chargers-Cleveland P>17.5

Arizona-San Francisco P>18.5

 

Cincinnati-Green Bay P>18.5

Kansas-Buffalo P>22.5

 

Kvote 1.69, 1.70 i 1.60.

Na prvi pogled nesto bolje kolo za poene, te probah 3 dabla. Tu je i siri tiket sa ostalim utakmicama.

 

Siri NFL tiket, Atlanta pob1, Carolina P<29.5, Minnesota pob1, Houston P<25.5, Washington P>15.5, Pittsburgh P>13.5, Chicago P<28.5, Dallas P<32.5. Kvota 9.03.

 

Fudbalski tiket, Bolivia 2+, Ecuador w2, Argentina w1, Italy 2+, France 2+, Tunisia w2. Kvota 4.69.

Razocaravajuci rezultati reprezentacija, juce i prekjuce, pa je bolje odigrati samo sitan tiket.

 

MLB tiket, Boston 5I >3.5, Houston 5I >3.5. Kvota 2.22.

Edited by Miljenko
Link to comment

NFL u prvom terminu savrseno. Prodje jedan dabl, uz jos jedan par. Cak se i na sirem tiketu uklopise overi i underi. Hokej ne tako srecno. Austrijanci neocekivano neefikasni do sada. Nemacka 1 (DEL) standardno dobra, kao i Slovaci. Nemacka 2 (DEL 2), je skoro krenula, a kvote se drze nisko, kao i prethodne sezone, pa je potrebno dosta parova za iole dobar tiket.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...