Jump to content

Kladža pt2


Recommended Posts

Meni prodje kombo sa 12+ kvotom. Moglo je bolje u smislu vece kvote, no tesko da se moglo probrati vise parova od ovih 10.

Sutra 14 stvari na fudbalu i 7 NFL utakmica (na 9 tiketa recimo), a onda sledi reprezentativna pauza.

  • +1 1
Link to comment

Bukvalno je sreća kada ekipe poput Sportinga, Porta, Intera... prime gol, jer onda se trgnu i krenu da igraju i daju makar 2, inače generalno kurcobolja i dovoljan im jedan da postignu i čuvaju rezultat

Link to comment

Inter samo u prvom kolu nije primio gol i ima 7/7 za 3+. Porto i Sporting su cesto rizicni i za 2+ (Sporting licno izbegavam, dok je Porto koristan do sada). Stoji da ima previse otaljavanja po ligama. To posebno vazi za PL; ni jacih timova, ni metiljavije igre (kao sto je pre vazilo za Italijane). Ako si vec jaci, odigraj kao Bayern, 4, 5 ,7 komada.

Edited by Miljenko
Link to comment

4/4 (fudbal 4/4), Bayreuth je dosao 5+ (3+ kvota), Schweinfurt 6+ (3+ kvota), prosao je kombo tiket (12+ kvota). Man Utd prolazi sa tacno dva gola; Inter dobija nakon prelaza, taman za ukupni prolaz; Leipzig se dugo mucio, a onda za desetak minuta tri komada. Kod Nemaca sam mogao sire odigrati, kompletna Nemacka 1 i Nemacka 4 su otisle bar u 3+. Pomalo sam naviknut na prolaz kombo tiketa sa vecim kvotama (75, 48, 83, sve tokom septembra), no i ovo je vise nego pristojno.

Minimalni ulozi (standardni).

 

 

Fudbal

 

Bayern-Eintracht Frankfurt 3+

Ajax-Utrecht 3+

 

Basel-Luzern 3+

LA Galaxy-LAFC 3+

 

Anderlecht-Club Brugge 3+

Bologna-Lazio 2+

Fiorentina-Napoli 2+

 

PSV-Sparta Rotterdam 3+

Rennes-PSG 2+

Atalanta-Milan 2+

 

Benfica-Portimonense 2+

Stabaek-Bodo/Glimt 2+

Odds-Molde 2+

Cambuur-AZ 2+

 

Kvote 1.62, 2.05, 2.76, 2.17 i 1.78.

Dosta zanimljivih stvari na fudbalu danas. Pretezno 2+ varijanta, mada 6 parova na 3+, nisu zanemarljiva stvar. Derbi iz Belgije redovno donosi dosta golova, te ih zato probah.

 

Jedan od pratecih tiketa, sve P1+, PSG; Monaco, Lyon, Lazio, Verona, Roma, Napoli, Atalanta, Basel, Young Boys, Sion, Bayern, Leverkusen, Hartberg, Rapid Wien, Salzburg, Anderlecht, Gent, Genk, Valerenga, Bodo/Glimt, Molde, Rosenborg, Partizan, Zvezda. Kvota 765.39.

 

 

NFL

 

Minnesota-Cleveland P>20.5

Atlanta-Washington P>17.5

 

Green Bay-Pittsburgh P>19.5

New England-Tampa P>21.5

 

NY Jets-Tennessee pob2

Philadelphia-Kansas pob2

 

Buffalo-Houston H1(-12.5)

 

Kvote 1.70, 2.26, 1.82 i 1.52.

Par fikseva, uz standadrne poluvreme overe danas. Jetsi su propast; Philadelphia deluje pogubljeno; kod Billsa ocekujem nekoliko TD prednosti.

 

Siri NFL tiket, Tennessee P>15.5, Kansas P>21.5, Dallas P>20.5, Chicago P> 14.5, Miami P>14.5, Buffalo P>17.5, San Francisco P>23.5, Denver P>15.5. Kvota 8.15.

 

Hokejaski tiket, sve 5+ (OT&SO), Graz, Vienna Capitals, Herlev, Krefeld, Ingolstadt, Dusseldorfer, Eisbaren, Landshut, Kassel, Ravensburg, Ska St. Petersburg, Poprad. Kvota 11.94.

 

MLB tiket, Boston 2, Toronto 1, LA Dodgers 1, Chicago White Sox 1, Seattle 1. Kvota 5.26.

Zavrsni dan regularnog dela sezone. U AL se cetiri tima bore za 2 wild card mesta.

Edited by Miljenko
  • +1 1
Link to comment

Videh jutros na Lacio 2,3 kod Bolonje!!! Sačekam sastave, vidim igraju svi sem Ćire Imobilea. Sreća te nisam zategao singl, 2:0 HT, trenutno 3:0 i igrač više za Bolonju :ohmy:


Ren 1:0 HT sa PSG, da uplatim 2 u lajvu kad ono pada i drugi za domaćina :lolol:

 

Terajte se pm :ajde:

Link to comment

Anderlecht I Club Brugge ipak 2 gola. Igraci domacina su promasili 3-4 jedan na 1 situacije (ako me nesto nervira, to je kada ne umeju zicer da pogode). Zato ja I retko igram 3+ parove sa kvotama preko 1.60. 

Ajax 0-0 poluvreme vec ne kapiram nikako.:unsure:

 

Moj omiljeni komentar za fudbalere je iz one gubitnicke pesme, bese za WC 98, ja da sam toliko trenirao, ja bi 4 noge imao.:lolol:

Edited by Miljenko
Link to comment

Danas dosta bolji parovi, ali zato losi rezultati. Ajax neverovatnih 0-1; Haller je ocekivano drvo (ono protiv Sportinga ga je ocigledno usralo).

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...