Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

17 minutes ago, John Coltrane said:

Sedeo sam ispred parova pola sata i kontam da je nekad bolje iskulirati jedno kolo.

Isto, sve se lupam po prstima da iskuliram sa kombinovanjem :lolol:

Link to comment

Gledam Ajax-Bešiktaš, nema Pjanića i još 4 startera iz prvog kola, a na klupi samo 5 izmena. Za vikend su izgubili od Altaja, u medju kolu nerešeno sa Adanom-sve upućuje na ubedljiv trijumf domaćina. 
 

 

Link to comment

Glupa CL.:isuse: U Nemackoj 4 lagano daju 5, 6 komada, ovde ne mogu ni 3. Ne bi me iznenadilo da su namerno masili, da pomognu kladionice (ovo je bar par gde su svi igrali golove).

Link to comment

Udje konacno tiket sa Englezima P1+, a i to zato sto od druge do pete lige, nije bilo gola samo na 2 meca (Morecambe i Wycombe).:rolleyes:

Lepa 57+ kvota. Jos da me nisu nervirali ovi u CL. Real nula datih golova, na poluvremenu.

  • +1 1
Link to comment

Dortmund cuva 1-0 uz korner zastavicu.:isuse: Ne secam se da sam to u Bundesu ikada video. Od 5 parova CL, promasih 3.

Kod Engleza prolazi i 2+ tiket; nesto skromnija 12+ kvota. Ako dobro videh, sve od 2.-5. lige je doslo makar 2+. Promasih 2500 kvotu za 2 gola (10 parova 2P2+)

Edited by Miljenko
  • +1 1
Link to comment

3/6 (fudbal 1/3, hokej 2/2, MLB 0/1), Bayern II je dosao 5+ i 7+ (3+ i 15+ kvote), Bayreuth 6+ i 7+ (4+ i 12+ kvote), a prosla su i dva prateca fudbalska tiketa sa Englezima, P1+ i 2+ (57+ i 12+ kvote). Da je bilo samo do CL, fudbalski dan bi bio uzasan. Ovako se na sitnim tiketima uklopilo svasta. Hokej takodje prolazi tesno. Pomalo neverovatan pad u MLB delu, gde Boston dozvoljava preokret, iako se nalazi u tesnoj wild card trci. Odlican dan, mada ne volim kada se to desi sticajem srecnih okolnosti.

Minimalni ulozi (standardni).

 

 

Fudbal

 

Atalanta-Young Boys 3+

Bayern-Dynamo Kiev 3+

 

Man Utd-Villarreal 2+

Benfica-Barcelona 2+

Salzburg-Lille 2+

 

Kvote 1.87 i 2.13.

Za 3+ danas bez vece dileme, dok sam 2+ odigrao nakon izvesnog mantanja.

 

Prateci tiket, sve 2P2+, Fulham, Luton, Peterborough, Atalanta U19, Bayern U19, Juventus U19, Ranheim, Fredrikstad, Ham Kam, Jerv, Start. Kvota 945.20.

 

 

MLB

 

San Francisco-Arizona 1 (Wood-Kelly)

LA Dodgers 1 (Scherzer-Weathers)

 

Kvota 1.77.

Boston me je razocarao sinoc, te probah na ekipe iz iste divizije. Giantsi trenutno imaju 2 pobede vise od Dodgersa.

 

Siri MLB tiket, Boston 2, NY Yankees 2, Detroit 5I <6.5, LA Angels >7.5, Oakland >6.5. Kvota 8.34.

 

Hokejaski tiket, sve 5+ (OT&SO), Rungsted, Salavat, Vityaz, Avangard, CSKA Moscow, SKA St. Petersburg. Kvota 9.57.

Link to comment

CL i veceras propast u najavi.:isuse: Atalanta 0-0 poluvreme, uz samo 6 suteva ukupno. Srecom te se juce posrecise Englezi i Nemacka 4, pa i nemam razloga za nerviranje, mada bi moglo i u CL proci ponesto. 

P1+ tiket je ponovo preziveo do vecernjih meceva; nije bilo previse materijala danas, samo 5+ kvota.

Sutra samo EL i ECL, MLB i hokej deluju glibavo.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...