Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

11 hours ago, enfant terrible said:

Potop, brutalni...

 

Useravanje u život.

 

Od onih 10 sa šireg spiska, došlo samo 5.

 

Igraću do kraja života na usrani BVB samo da gube svaku tekmu, jebo ih i Haland kad bez njega ne mogu da prdnu.

 

 

  • Tužno 1
Link to comment

3/6 (fudbal 3/6). Cak 4 promasaja na mojim tiketima (od toga tri utakmice 0-1, Man Utd, Dortmund i Real Madrid, skroz neverovatno). PSG na kraju nije bio bitan, posto je na tom tiketu pao i Man Utd. Nijedan bonus na cak 8 sire odigranih utakmica je takodje neobicna stvar. Ocekujem uvek, da bar jedna tekma, u najavi efikasna, ode u 7+.Bayern II je ponovo lako prosao, a tu uglavih i Young Boys. 2+ kombinacije dolaze, pri cemu je na Feyenoord-NEC palo cak 8 komada, no kod Feyenoorda se tesko odlucujem na siru igru. Siri ni blizu, makar da bude zanimljivo; nize lige kod Engleza, izuzetno neefikasne.

Minimalni ulozi (standardni).

 

 

Fudbal

 

Molde-Viking 3+

Bodo/Glimt-Valerenga 3+

 

Partizan-Spartak Subotica 3+

Genk-Seraing 3+

 

Basel-Zurich 3+

Napoli-Cagliari 3+

 

Kvote 1.76, 2.10 i 2.12.

Razmatrao sam solidan broj parova, no metodom eliminacije, ostavih samo 6 utakmica na 3+.

 

Prateci tiket, sve P1+, Sion, Juventus, Sassuolo, Empoli, Lazio, Arsenal, Stuttgart, Freiburg, Hamburger, Hannover, Barcelona, Hartberg, LASK, Rapid Wien, Gent, Anderlecht, Viborg, Midtjylland, Copenhagen, AZ, Heracles,Rosenborg, Celtic. Kvota 1154.62.

 

 

NFL

 

Detroit-Baltimore P>18.5

Tennessee-Indianapolis P> 20.5

 

Jacksonville-Arizona P>20.5

San Francisco-Green Bay P>18.5

 

Kansas-LA Chargers P>21.5

LA Rams-Tampa P>21.5

 

Kvote 2.03, 1.72 i 1.76.

I ovde sam eliminisao 2-3 para, te sveo igru na 3 tiketa, kao i prosle nedelje.

 

Siri NFL tiket, Chicago H2(+11.5), New Orleans P>14.5, Pittsburgh H1(+1.5), Buffalo P>19.5, Denver pob1, Las Vegas P>15.5, Minnesota P>21.5. Kvota 8.26.

 

Hokejaski tiket, sve 5+ (OT&SO), Salzburg, Graz, Fehervar, Rungsted, Odense, Bremerhaven, Augsburger, Krefeld, Straubing,Bietigheim, Kladno, Sparta Prague, Davos, Poprad, Zvolen. Kvota 29.11.

 

MLB tiket, Philadelphia 1, Cincinnati 1, Milwaukee 1, Toronto 2, St. Louis 2, San Francisco 2, LA Dodgers 2. Kvota 17.29.

Link to comment

Na fudbalu ce verovatno proci nesto, no NFL je krenuo kao da svi igraju po vejavici. Mora valjda uci i jedan vikend sa neefikasnim poluvremenima.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ali ovo kada lik promasi extra poen sut, na NFL nivou, mi je uvek neverovatno. Ljudi vrate kratak FG, preko celog terena, sa istekom poluvremena i ne dodje plus za jedan poen, bas zato sto kicker nije realizovao najprostiju priliku za postizanje poena.:isuse:

Edited by Miljenko
Link to comment

Ovaj Napoli ce uvek biti ziheraski tim za izbegavanje. Izdominiraju totalno I daju samo 2 bedna gola. 

Ja bih vremenski ogranicio posed, kako bi se izbegla ovolika dodavanja unazad.

Norvezani razocarali. Jedini prolaz Genk + Partizan.

Link to comment

1/6 (fudbal 1/3, NFL 0/3). Fudbal jos gore nego u subotu. Ne treba menjati prvobitni plan. Najpre sam imao 6 fudbalskih i 3 NFL tiketa i na kraju skratih fudbal na 3. U siroj varijanti bih imao bar 2 prolaza (ne mogu vec da se setim svih kombinacija, mozda je i bolje tako). Norvezani nisu isporucili ocekivano efikasne utakmice; Molde prolazi kasno, Bodo/Glimt samo jedan gol. Napoli je drzao loptu nakon drugog gola (uz neku sporadicnu sansu); ono kada cekas da naprave nesto i oni vrate loptu na centar, od protivnickog sesnaesterca. U NFL delu je bilo tesko uklopiti nesto, samo 2 pogotka na 6 odigranih parova (da je Jacksonville realizovao onaj extra poen, imao bih jedan prolaz). Nakon 5 vezanih prolaza, morao je uleteti i jedan los termin. Ruzan vikend, no nakon par bas lepih izlaza tokom meseca, ne mogu biti nezadovoljan.

Minimalni ulozi (standardni, mada su sve wild card mecevi danas).

 

 

Fudbal

 

Ajax II-MVV 3+

Venezia-Torino 2+

 

Kvota 1.78.

Danas je bilo tesko odabrati nesto. Bolivijci nisu efikasni kao sto smo navikli, te uz par iz Holandije 2, uzeh Torino koji mi deluje bolje, u odnosu na prethodne sezone.

 

Prateci tiket, sve 2P2+, Sunderland U23, WBA U23, Tottenham U23, Aston Villa U23. Kvota 6.80.

 

 

MLB

 

Detroit-Chicago White Sox >8.5 (Manning-Keuchel)

Cleveland-Kansas 1 (Quantrill-Kowar)

 

Colorado-Washington 1 (Marquez-Gray)

Seattle-Oakland 5I <5.5 (Flexen-Irvin)

 

Kvote 2.42 i 2.36.

White Soxi su vec uzeli diviziju, te mogu igrati opusteno do doigravanja. Seattle i Oakland imaju realne wild card sanse i dalje, mada zaostatak od 2/3 pobede, 6 mecava pre kraja regularnog toka nije sjajna stvar. Cleveland ima startera koji je obicno resavao Royalse. Colorado ima dobar skor kod kuce , 46-32.

 

Hokejaski tiket, Yekaterinburg pob2, Avangard pob1, Nizhny Novgorod 5+ (OT&SO), SKA St. Petersburg 5+ (OT&SO). Kvota 5.52.

 

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

2/3 (fudbal 1/1, MLB 1/2). Italijani tesno ulaze u 2+, Ajax II bez vecih problema. U MLB delu prolazi jedan dabl, sa finom kvotom. Sasvim pristojan bilans, nakon 2 pogotka i 2 promasaja. U odnosu na subotu i nedelju, sasvim dobar dan. Sire hokejaske i fudbalske tikete sam mogao odigrati bolje (na hokeju ubacujem fiks i naravno padam; Kod U23 Engleza odigrah 2P2+ tiket i promasih jedan par, dok bi 4+ recimo lako prosao).

Minimalni ulozi (standardni ).

 

 

Fudbal

 

Ajax-Besiktas 3+

PSG-Man City 3+

 

Real Madrid-Sheriff 3+

Leipzig-Club Brugge 2+

Dortmund-Sporting 2+

 

Schweinfurt-Bayern II 3+

Augsburg II-Bayreuth 3+

 

Kvote 2.22, 1.94 i 1.92.

CL odigrah za nijansu opreznije, posto je sastav Dortmunda upitan, a Club Brugge je pokazao da ume da odigra i protiv jakih ekipa. Tu je i nezaobilazna Nemacka 4, koja je donela dosta prolaza od starta sezone.

 

Prateci tiket, sve P1+, WBA, Hull, Crewe, MK Dons, Oxford, Wimbledon, Bolton, Ipswich, Sunderland, Chesterfiled, Altrincham. Kvota 57.53.

 

 

Hokej

 

Mlada Boleslav-Litvinov 5+ (OT&SO)

Kometa Brno-Ceske Budejovice 5+ (OT&SO)

 

Presov-Poprad 5+ (OT&SO)

Nove Zamky-Banska Bystrica 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.64 i 1.65.

Kod hokeja skratih igru na 2 dabla; videcemo kakav ce ishod toga biti.

 

Siri hokejaski tiket, sve 5+ (OT&SO), Herning, Dynamo Moscow, Trencin, Nitra, Plzen, Pardubice, Ajoie. Kvota 6.88.

 

 

MLB

 

Baltimore-Boston 2 (Zimmermann-Sale)

San Francisco-Arizona 1 (Webb-Weaver)

 

Kvota 1.79.

I ovde sam maksimalno suzio izbor, na dva zicera u fiksu.

 

Siri MLB tiket, Toronto >8.5, Atlanta <8.5, Milwaukee <8.5, LA Angels >8.5, Houston >8.5, LA Dodgers 1. Kvota 17.26.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...