Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

1/4 (fudbal 0/2, hokej 1/2). Na fudbalu nije bilo vece sanse za prolaz; Always Ready samo 2-0, Roma kilavih 1-0 (jeste Udinese uvek bio smrt za golove, no bilo je dovoljno prilika), Barsa je odigrala uzasan mec logicno bez golova. Na hokeju tesno prolazi Salavat i Krefeld kombinacija, dok su Danci volsebno pali, nakon sto se na Frederikshavn-Rungsted cekao 5. gol 32+ minuta (ovo se retko desava bilo gde van KHL lige). Nadam se da ce vikend doneti bolje rezultate, vanredno kolo je bilo skroz metiljavo.

Minimalni ulozi (standardni).

 

 

Fudbal

 

Club Brugge-Leuven 3+

Greuther Furth-Bayern 3+

 

Eltersdorf-Burghausen 3+

Rosenheim-Bayreuth 3+

 

Memmingen-Greuther Furth II 3+

Almere-Dordrecht 3+

 

De Graafschap-Utrecht II 3+

Venlo-Helmond 3+

 

Kvote 1.58, 2.02, 1.99 i 2.32.

Prvi tiket je klasicna stvar. Nemacka 4 se pokazala korisnom do sada, dok Holandija 2 varira iz kola u kolo.

 

Prateci tiket, sve P1+, Volendam, AZ II, Eindhoven, Roda, Excelsior, St. Polten, Horn, Liefering, Leicester U23, Chelsea U23, Everton U23, Leeds U23, West Ham U23, Aarau, Wil. Kvota 30.86.

 

 

Hokej

 

Vienna Capitals-Fehervar 5+ (OT&SO)

Graz-Bratislava 5+ (OT&SO)

 

Zlin-Karlovy Vary 5+ (OT&SO)

Kladno-Trinec 5+ (OT&SO)

 

Herning-Sonderjyske 5+ (OT&SO)

Aalborg-Esbjerg 5+ (OT&SO)

 

Liptovsky Mikulas-Poprad 5+ (OT&SO)

Presov-Banska Bytrica 5+ (OT&SO)

 

Mannheim-Bremerhaven 5+ (OT&SO)

Augsburger-Straubing 5+ (OT&SO)

RB Munich-Dusseldorfer 5+ (OT&SO)

 

Zug-Ajoie 5+ (OT&SO)

Bern-Biel 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.53, 1.70, 1.57, 1.62, 2.15 i 1.57.

Svasta-nesto odigrah danas. Parovi sortirani po ligama. Videcemo da li ce uci efikasan trend danas. Tim pre sto je nedelja dan za fudbal i NFL (eventualno NHL, kada pocne).

 

Siri hokejaski tiket, sve 5+ (OT&SO), Znojmo, Villach, Innsbruck, Zvolen, Davos, Plzen, Pardubice. Kvota 5.70.

 

MLB tiket, Baltimore >8.5, Cleveland 5I <5.5, Toronto >7.5, San Francisco 5I <7.5, LA Angels >7.5, Oakland >6.5, LA Dodgers >8.5. Kvota 23.88.

 

Link to comment

U ovih 10 paroca treba tražiti prolaz:

Live,PSV,BVB, YB, RBS, Ateltiko, Malme, Milan, Benfika, OL. 
 

Znam da je puno i siguran sam da će neko kiksnuti, ali miriše na dobar dan. Kola oko Šabačkog Vašara su mi uvek bila berićetna, iako je ove godine korona sprečila isti :dry:

Link to comment

Club Brugge iz 32 suta na gol, samo 1-1. Da je bar neki etablirani protivnik, pa I da razumem. U Nemackoj 4, sva tri moja meca tacno 6 golova, veliki baksuzluk.

Na kraju sam na hokeju imao nesto bolji bilans, sa 4 prolaza.

Link to comment

6/10 (fudbal 2/4, hokej 4/6), Burghausen je dosao 5+ (3+ kvota), Bayreuth 6+ (4+ kvota), Memmingen 5+ (3+ kvota). Fudbal se recimo moze podvesti pod korektno. Kod Holandije 2 ocigledno ne treba igrati nista preko 1.60 za 3+. Cim kladionice stave neku toliko veliku kvotu, verovatno postoji razlog. Malo je falilo da uleti dobar plus, uz pomoc bonusa, no 3 meca stase na 6+. Club Brugge je volsebno odigrao 1-1, nakon totalne dominacije. To je u najavi bio jedan od onih meceva, gde samo brojim golove i stikliram (to najvise i volim da gledam; evo ga 5-0, 7-1, idemo). Hokej takodje na granici, cetiri prolaza i 2 promasaja. Kod Nemaca odigrah presiroko, dok Cehe ne umem da uklopim (nadjoh jedini par koji nije isao u over). Granicni prolaz, moglo je bolje.

Minimalni ulozi (standardni).

 

 

Fudbal

 

PSG-Montpellier 3+

Man Utd-Aston Villa 3+

 

Monchengladbach-Dortmund 3+

Ajax-Groningen 3+

 

Real Madrid-Villarreal 3+

Inter-Atalanta 3+

 

Young Boys-St. Gallen 3+

Bayern II-Rain/Lech 3+

 

Leeds-West Ham 2+

Everton-Norwich 2+

Lyon-Lorient 2+

Vitesse-Fortuna Sittard 2+

 

Villem II-PSV 2+

Feyenoord-NEC 2+

Spezia-Milan 2+

Brentford-Liverpool 2+

 

Kvote 2.07, 1.61, 2.79, 1.68, 2.06 i 2.10.

Shodno predstojecim terminima u CL, EL i ECL, vecina zanimljivih meceva se igra danas. Ponovo isti broj 2+ i 3+ parova, uz minimum eksperimenata (Bayern II je jedan od najboljih timova za igru u ovom trenutku).

 

Jedan od pratecih tiketa, sve P1+, Fulham, Bournemouth, Wigan, MK Dons, Morecambe, Charlton, Plymouth, Rotherham, Sunderland, Rochdale, Leyton, Harrogate, Crawley, Swindon, Forest Green, Notts County, Barnet, Wealdstone, Dag&Red, Aldershot. Kvota 1901.44.

 

Hokejaski tiket, sve 5+ (OT&SO), Vienna Capitals, Frederikshavn, Davos, Ajoie, Zug, Kloten, Leksands, Oskarshamn. Kvota 5.79.

 

MLB tiket, NY Yankees >9.5, Houston >7.5, Kansas >7.5, Milwaukee 5I <5.5, Cincinnati >8.5, San Francisco 5I <7.5, LA Angels >7.5, LA Dodgers 2, Toronto 2, Philadelphia 1. Kvota 75.85.

 

Link to comment

Koji su majstori Englezi. Na P1+ tiketu sa njihovim nizim ligama, 11/20. Da sam igrao Grke i Argentince, verovatno bih pogodio vise.:rolleyes:

Man Utd-Aston Villa bolje da ne komentarisem. Nakrcas toliki novac u tim i ne mozes da rutiniras drasticno slabijeg protivnika. Plus su gosti imali par zicera (koje su naravno promasili). Nemacka, Italija, Holandija, Norveska, definitvno trebam samo to gledati. Da je neki tim iz nize lige, ok prihvatam, desava se; no uz toliko novca ocekujem efikasan fudbal pre svega.

Link to comment

Ja cim odigram Real, oni igraju 0-0. Villarreal ubija sa ovim posedom, umalo zaspah. Bonus je sudija, koji ne svira nista za domacina (ja zbog naklonosti sudija I igram ove jace ekipe); par ociglednih slobodnjaka I penal nisu sudjeni.

Feyenoord je doneo drugi prolaz, dok ce Lyon valjda moci u 2+ I sa igracem manje (cemu crveni u 15. minutu, ako nije penal ili tome slicno).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...