Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Smešna priča mi se juče desila: mobilna app Mozzarta je užasna, i prosto ne znam da li prođe lajv ili ne, pa moram da proveravam na statusu transakcija, pa ako vidim - onda sam siguran... Elem, imao sam pik na Lokomotivu, igra protiv Urala, počnem da uplaćujem, nema promena, slučajno izađem i ponovo uđem - 3x mi je skinuo isti iznos :frust: Naravno, Lokomotiv se vratio korenima i odigrao svojih omiljenih 0:0, a verovao sam da će ipak uvaljati gol, jer sam i u 87. minutu stavio, pošto ove sezone prilično su efikasni u poslednjih 10 minuta meča.

Da bih se izvukao, napravim super tiket, i naravno, retardirana Barsa sjebe sve...

Edited by enfant terrible
Link to comment
6 minutes ago, Miljenko said:

Assombalonga igra za Adanu. Gde se njege setise. Secam se kada je trpao za Peterborough, a i kod Sumara nije bilo los.

U Turskoj se nalazi gomila veterana, nađeš svakakve heroje mladosti sa Panini sličica

Edited by enfant terrible
Link to comment

4/6 (fudbal 2/2, hokej 2/4). Na fudbalu bez bonus tiketa, no osnovne stvari dolaze relativno lako. Atalanta brzo prolazi, Inter nakon preokreta, u Ajax nisam ni sumnjao. Hokej je ponovo odigran malcice presiroko (KHL i Salavat), dok je Sparta Prague bila siguran pad (steta za brzih 2-0 i 3-1 pri kraju). Nemci se tesno uklopise. Na sirem pada jedan fiks; da sam odigrao samo golove svuda, tesko bih promasio nesto, tja. Ok bilans na kraju.

Minimalni ulozi (standardni).

 

 

Fudbal

 

St. Gallen-Basel 3+

Metz-PSG 3+

 

Milan-Venezia 3+

Lausanne-Young Boys 3+

 

Lyon-Troyes 2+

Real Madrid-Mallorca 2+

Go Ahead Eagles-PSV 2+

Feyenoord-Heerenveen 2+

 

Kvote 2.08, 2.10 i 1.84.

Milan igra protiv dosta slabijeg rivala, PSG standardno, oba meca iz Svajcarske deluju zanimljivo. Tu je i 2+ tiket, gde i ne treba neko posebno objasnjenje.

 

Prateci tiket, Rangers 2P2+, Brighton 2+, Arsenal 2P2+, Chelsea 2+, Sturm 3+, Salzburg 5+, Sonderjyske 3+, Midtjylland, 4+, Nordsjaelland 3+, Copenhagen 3+, Molde 2P2+, Kongsvinger 2P2+, Sogndal 2+, Ranheim 3+. Kvota 100.85.

 

 

Hokej

 

Ingolstadt-Dusseldorfer 5+ (OT&SO)

Iselohn-RB Munich 5+ (OT&SO)

 

Kvota 1.46.

Od hokeja uzeh samo 2 para i Nemacke, za glavne tikete.

 

Siri hokejaski tiket, sve 5+ (OT&SO), Magnitogorsk, Yekaterinburg, Lokomotiv Yaroslavl, Jokerit, Eisbaren, Aalborg, Jukurit, Karpat, Spartak Dubnica. Kvota 14.80.

 

MLB tiket, Detroit 5I <6.5, NY Yankees >7.5, Philadelphia 5I <5.5, Boston 5I <6.5, LA Dodgers >9.5, LA Angels >8.5, Atlanta >8.5. Kvota 20.41.

 

Link to comment

Young Boys prijatno iznenadio, a u zadnji cas ih stavih; 5+ (3+ kvota), 7+ (15+). PSV takodje prolazi. Sada jos da udju i glavni tiketi i moglo bi biti bas fino vece.:happy:

  • +1 1
Link to comment
28 minutes ago, 189- said:

jebes mi sve ako jos jednom stavim psg na tiket

Hahahahaha, za lajv dušu dali... Povadih se na kraju sa 4.6 kvotom da će dati gol, nisam smeo još da čekam, Mozzart gasi stalno ponudu

Link to comment

1/4 (fudbal 1/3, hokej 0/1), Young Boys je dosao 5+ (3+ kvota) i 7+ (15+ kvota). Fudbal je krenuo odlicno, no na kraju se izjalovise 2 tiketa. Basel i Milan samo po 2 gola. Real ponovo 7+, kada sam ih odigrao samo na 2+. Hokej ne tako dobar, u prethodnih nedelju dana. Verovatno je potrebno malo vremena, dok se odigra desetak kola po ligama. Young Boys je pomogao da se sanira veci deo uplate. Ne mogu da se bunim previse, posto sam dve nedelje unazad hvatao nekoliko velikih kombo kvota.

Minimalni ulozi (standardni).

 

 

Fudbal

 

Always Ready-Oriente Petrolero 3+

Twente-AZ 2+

Roma-Udinese 2+

 

Mladost Lucani-Partizan 2+

Cadiz-Barcelona 2+

Torino-Lazio 2+

Sampdoria-Napoli 2+

 

Kvote 2.13 i 2.12.

Naizgled dosta tezi mecevi, u odnosu na juce; zato samo jedan 3+ par (posto je Zvezda odlozena).

 

Prateci tiket, LASK 4+, Hammarby 2P2+, Sion 2P2+, Celtic 2P2+, Brondby 4. Kvota 8.03.

 

 

Hokej

 

Herlev-Odense 5+ (OT&SO)

Frederikshavn-Rungsted 5+ (OT&SO)

 

Krefeld-Iserlohn 5+ (OT&SO)

SKA St. Petersburg-Salavat 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.49 i 1.67.

Najpre kombinacija iz Danske, a zatim Nemci i KHL derbi.

 

MLB ziket, LA Dodgers 5I <6.5, San Francisco 5I <5.5, Texas >8.5, LA Angels >7.5, Toronto >8.5. Kvota 9.61.

Juce je malo falilo da udje lepa kvota u MLB delu, no pada jedan par, uz jednu kvotu 1.

Link to comment

Kada je o hokeju rec, Jagr i sa 49 godina i dalje igra. Vlasnik je i igrac ekipe Kladno, koja se ove sezone vratila u najvisi rang. Tim ima samo jednu pobedu do sada, no on je ubelezio 4G i 3A, na samo 5 utakmica (jednu je propustio). Sutra docekuju Trinec, koji nije uzeo bod samo na jednoj utakmici (jedan poraz u regularnom toku), te ocekujem novi ofanzivni spektakl. Cesi su prava wild card liga; ni priblizno disciplinovani kao KHL (dobro, nisu timovi ni priblizno kvalitetni), no zato cesto golovi padaju kao na traci.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...