Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Leverkusen mi je obicno baksuz, no prodjose lagano. Holandjani takodje dodjose, no Salzburg 0-0 poluvreme, sto je uvek zabrinjavajuca stvar. Dortmund brzo do 2 gola. Koliko me nervira sto moram da gledam Bundes preko strimova, umesto da se izvalim ispred TV-a.

Edited by Miljenko
Link to comment
34 minutes ago, Miljenko said:

Razumem ove nase, no sto bi probao Feyenoord, koji je prilicno slabiji od PSV-a:huh:

neka tradicija, uvek igram, često dobiju, plus je ovo bila poklon kvota

imam sad fore tri nedelje klađenja

Link to comment

Posle one bruke 2010. godine (10-0), Feyenoord se dosta popravio. Stoji da ih PSV nije dobio kod kuce, vec cetvrti put u nizu. Iz moje perspektive, hrabra igra u svakom slucaju.

Mene Salzburg zato prilicno nervira, 60+ minuta i dalje 0-0 (jos imam samo 2+, na 1.10). Kakvi su rezultati bili juce, ne bi me iznenadilo da uleti jos jedan 0-1 mec.

Edited by Miljenko
Link to comment

PSG sa ovakvim izborom igraca, igraca neverovatno impotentan fudbal. Lyon je imao dosta prostora, no zavrsni pas uzas.

Taman necu gledati drugo poluvreme, nakon ovog smaranja bez golova.

Ponadah se da ce kombo biti blizu, nakon prolaska prvog NFL dabla, no izgleda corak. PSG je mogao da nadje nekog ofanzivnijeg trenera.

Link to comment

6/6 (fudbal 3/3, NFL 3/3), Dortmund je dosao 5+ (3+ kvota), a prosao je i kombo tiket (83+ kvota). Kako se fudbal razvijao, cinilo se da je kombo tiket u startu osudjen na propast. Salzburg ulazi u 2+ u 95. minutu, PSG okrece u 93. U NFL delu mi je pogodovala niska granica na Carolina-New Orleans (16.5), gde sam knap prosao. Na par meceva su prolazi bili u zavrsnim minutima poluvremena, no to se cesto desavalo i prethodne sezone. Ovo je treci kombo tiket, u poslednjih desetak dana, pri cemu nije rec o onim standardnim kvotama 3, 5, 7 i tome slicno. Cini mi se da je ovo rekordna kombo kvota. 

Minimalni ulozi (standardni).

 

 

Fudbal

 

Barcelona-Granada 2+

Benfica-Boavista 2+

Braga-Tondela 2+

 

Kvota 1.61.

Ne bas sjajna ponuda danas, te odigrah oprezan 2+ tiket.

 

Prateci tiket, sve 2P2+, Napoli, Silkeborg, West ham U23, Norwich U23, Fulham U23, Hammarby. Kvota 53.15.

 

 

NFL

 

Green Bay-Detroit P>18.5

 

Kvota 1.30.

U nedostatku drugih meceva za vezivanje, odigrah u singlu ovaj prilicno verovatan par.

 

 

Hokej

 

Esbjerg-Herlev 5+ (OT&SO)

Traktor-Dinamo Minsk 5+ (OT&SO)

Sibir Novosibirsk-Kunlun 5+ (OT&SO)

 

Kvota 2.21.

Osim Danaca ne bas upecatljivi parovi, te uklopih jedan tiket.

 

 

MLB

 

LA Angels-Houston 5I >3.5 (Barria-Valdez)

Philadelphia-Baltimore 5I <5.5 (Suarez-Means)

 

Detroit-Chicago White Sox 5I <5.5 (Manning-Rodon)

Milwaukee-St. Louis 5I <5.5 (Peralta-Woodford)

 

Kvote 2.22 i 2.34.

Nakon skoro nedelju dana pauze, spojih u MLB delu nesto van sireg tiketa. Angelsi i Astrosi su bili prilicno zahvalni kao over timovi. Suarez i Means imaju odlicne statisticke podatke. Rodon i Peralta ima veoma dobre sezone. Do kraja regularnog dela je ostalo izmedju 11 i 13 meceva.

 

 

 

 

 

Link to comment

Danas ocekivano tesko uklopiti nesto. Benfica lagano, Barsa jedva, no Braga ne ume da da gol (bas precenjen tim po meni). 

KHL tesko uklopljiv (ja volim bas ocigledne stvari, a kod njih toga slabo ima).

Bilo je malo verovatno da se povezu 2 kombi tiketa.

Da, onaj 2P2+ tiket je oborio Hammarby (50+ kvota bi legla fino). Nekada su Svedjani igrali efikasne meceve.

Edited by Miljenko
Link to comment

2/5 (fudbal 1/1, hokej 0/1, NFL 1/1, MLB 0/2). Fudbal prolazi tesno, nakon sto se Barsa namucila da dodje do izjednacenja, a Braga da realizuje neku od dobrih sansi. Na hokeju sam odigrao 2 relativno sumnjiva meca i jedan je zakazao; nista sokantno. NFL rutinski, najsigurnija stvar juce. Proslo je svih 5 odigranih tiketa u NFL sezoni do sada. MLB ne umem da uklopim ove sezone (ili to retko uradim kako treba). Ni sa fiksom ne bih prosao bolje, posto sam na sirem tiketu uhvatio samo 4 pobednika od 9. Morace samo siri tiketi tu; fudbal, hokej i NFL kao glavne igre.

Minimalni ulozi (standardni).

 

 

Fudbal

 

Fortuna Sittard-Ajax 3+

Atalanta-Sassuolo 3+

 

Bologna-Genoa 2+

Fiorentina-Inter 3+

Besiktas-Adana 2+

 

Kvote 1.91 i 2.46.

Imalo se probrati par stvari i danas. Atalanta bi mogla da proradi konacno, dok Inter nisam igrao do sada, pa se nadam da nece zakazati kada ne treba.

 

Prateci tiket, sve P1+, Brentford, Fulham, Man City, Preston, QPR, Atalanta, Inter, Ajax, Kapfenberg, BV Linz, FAC Wien, Odense, Crewe, Charlton, Portsmouth, Dover, Crotone, Aarau. Kvota 59.66.

 

 

Hokej

 

Bietigheim-Augsburger 5+ (OT&SO)

Mannheim-Krefeld 5+ (OT&SO)

 

Odense-Frederikshavn 5+ (OT&SO)

Innsbruck-Bratislava 5+ (OT&SO)

Manglerud-Storhamar 5+ (OT&SO)

 

Severstal-Salavat 5+ (OT&SO)

SKA St. Petersburg-Amur 5+ (OT&SO)

 

Ceske Budejovice-Plzen 5+ (OT&SO)

Karlovy Vary-Kladno 5+ (OT&SO)

Sparta Prague-Mlado Boleslav 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.52, 1.65. 2.13 i 2.33.

Pomesah meceve iz cak 6 liga danas. Kod Ceha se nisam mogao odluciti sta izbaciti, te ostavih sva 3 para. Norvezani imaju prilicno niske kvote, te je jedan par posluzio kao dopuna. U KHL delu dva mozda i najofanzivnija tima lige, St. Petersburg i Salavat.

 

Siri hokejaski tiket, Davos 5+ (OT&SO), Bern 5+ (OT&SO), Kloten 5+ (OT&SO), Stavanher 5+ (OT&SO), Valerenga 5+ (OT&SO), CSKA Moscow pob2 (OT&SO), Dynamo Moscow pob1 (OT&SO), Liberec pob1 (OT&SO), La Chaux-de-Fonds pob1 (OT&SO), Langenthal pob2 (OT&SO). Kvota 6.26.

 

MLB tiket, Detroit >8.5, Cincinnati 5I <5.5, NY Yankees >7.5, Toronto >6.5, LA Dodgers 5I <7.5. Kvota 8.91.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...