Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

2/7 (fudbal 1/5, hokej 1/2), Roma je dosla 5+ (4+ kvota), plus petostruki ulog na onom P/KX tiketu, gde promasih jednu. Fudbal otprilike kako sam i ocekivao. Dobro, nisam bas ocekivao ovako slabe rezultate. Genk, PAOK, Vitesse se ofanzivno obrukase, sa 5 komada ukupno, protiv slabih protivnika. Tri pada na 2+ utakmicmaa su posebno sokantna (Monaco, Genk, Lazio). PSV i Sociedad odigrase odlican mec, steta sto su stali na 4 pogotka; Roma jedini bonus; Lever tesno, za jedini izlazni dabl. Hokej polovicno, no i dalje pristojno uklopljen (dva promasaja na tiketu koji je pao). Nakon odlicnog ponedeljka, ocekivao sam dalji popravak budzeta, no Evropa je donela uzasne rezultate i stagnaciju.  Sledeci termin moze samo bolje.

Minimalni ulozi (standardni).

 

 

Fudbal

 

Buchbach-Bayern II 3+

Burghausen-Heimstetten 3+

 

Sassuolo-Torino 3+

Almere-Ajax II 3+

 

Volendam-Venlo 3+

De Graafschap-Excelsior 3+

 

Kvote 2.25, 2.27 i 2.15.

Nemacka 4 je prilicno zahvalna za igru; jedini problem su odlaganja, kojih ponovo ima. Holandija 2 polako popravlja prosek golova, dok su Italijani pristojni vec nekoliko sezona.

 

Prateci tiket, sve 2+, Leeds, Celta, Hertha, Schalke, Liefering, Austria Wien II, Horn, Odense, Dordrecht, Eindhoven, Roda. Kvota 7.70.

 

 

Hokej

 

Linz-RB Salzburg 5+ (OT&SO)

Innsbruck-Olimpija 5+ (OT&SO)

Fehervar-Villach 5+ (OT&SO)

 

Herlev-Roedovre 5+ (OT&SO)

Rungsted-Esbjerg 5+ (OT&SO)

Augsburger-Iserlohn 5+ (OT&SO)

 

Bremerhaven-Eisbaren 5+ (OT&SO)

Straubing-Ingolstadt 5+ (OT&SO)

Mannheim-Nurnberg 5+ (OT&SO)

 

Kvote 2.11, 1.83 i 2.12.

Na hokeju Austrija, Nemacka i Danska, lige koje su glavna igra van NHL ponude (tome pridodati i Norvesku).

 

Siri hokejaski tiket, sve 5+ (OT&SO), Graz, Bratislava, Bolzano, Aalborg, Davos, ZSC Lions, Sparta Prague, Liberec. Kvota 7.35.

 

MLB tiket, NY Yankees 5I H1(+0.5), Toronto 5I >4.5, LA Dodgers 5I H2(+0.5), NY Mets 5I <5.5, Tampa 5I H1(+0.5), Kansas 5I >3.5, San Francisco 5I H1(+0.5). Kvota 14.66.

Edited by Miljenko
Link to comment

Da, jedva jedan pade. Fudbalom sam danas zadovoljan, povezah dva dabla sa nizim ligama, uz bonus na B Ajaxu. Hokej sam lose uklopio. Tri tiketa padaju za po gol, a hvatam siri sa 7+ kvotom.:rolleyes:

Link to comment

Sutra verovatno samo 2-4 fudbalska tiketa, a onda u nedelju gomila stvari; 4-5 potencijalnih kombinacija na fudbalu, 4 NFL P> dabla, solidan broj hokejaskih meceva. :laugh:

Link to comment

2/6 (fudbal 2/3, hokej 0/3), Ajax II je dosao 5+ (3+ kvota), a prosao je i prateci hokejaski tiket (7+ kvota). Fudbal sasvim korektno. Nemci i Holandjani relativno lako, dok se ofanzivni deo Torina zestoko obrukao velikim promasajima i jednim jedinim golom. Glavne tikete na hokeju sam lose uklapao, na sva 3 po promasaj (na dva se dugo cekao peti gol). Na sirem je zato proslo 8 utakmica, tja. Solidan dan, mada je 50% tiketa neki prihvatljiv rezultat.

Minimalni ulozi (standardni).

 

 

Fudbal

 

Schweinfurt-Schalding 3+

Bayreuth-Unterhaching 3+

 

Bayern-Bochum 3+

Man City-Southampton 3+

Liverpool-Crystal Palace 2+

 

Ajax-Cambuur 3+

Salernitana-Atalanta 3+

 

Heerenveen-Fortuna Sittard 3+

Utrecht-RKC 3+

 

Kvote 1.86, 1.82, 1.82 i 2.46.

Ako nesto mrzim, to je kada imam odlozen mec na glavnim tiketima, a to se desilo sada na utakmici iz Nemacke 4. Uglavnom uobicajeni timovi, uz nesto veci izlet u Holandiji, mada tradicija navodi na golove.

 

Jedan od pratecih tiketa, sve 4+, Fulham, Bolton, Cheltenham, Wimbledon, Ipswich, MK Dons, Mansfield, Barnet, Notts County, Aldershot, Dag&Red, Torquay. Dobitak sa bonusom nesto preko 10 milionceta. 

 

Hokejaski tiket, sve 5+ (OT&SO), Storhamar, Gruner, Fris Asker, Frederikshavn, Bratislava, Fehervar, Biel, Zug, Salavat, Traktor. Kvota 8.82.

 

MLB tiket, NY Yankees 5I H1(+0.5), Boston 5I >4.5, Cincinnati 5I <5.5, Toronto 5I >4.5, Tampa daje >3.5, LA Angels 5I >3.5, Milwaukee 5I H1(-0.5), Houston 5I H1(-0.5). Kvota 26.50.

 

Link to comment

Glupa PL.:isuse: Liverpool jedva do jednog gola, City 0-0 poluvreme. Bitno da su dali gomilu golova protiv Leipziga, kada nije bilo trika da probam 3+. Kod Nemaca nema takvih gluposti, Bayern 4 komada do poluvremena, taman mec kakav volim da gledam; cetvrta liga 6+.

Link to comment

PL prevare.:isuse: Ljudi odigraju 0-0 kod kuce, na 1.12 u fiksu. Mozda nisam ocekivao goleadu kao na Bayernu, no 2-0 5-0 sigurno jesam. Jos su ih I sudije pogurale, da ne prime gol.

Holandjani su bili wild card I tako ce I proci, na zalost. Nisam ja za te srednje timove, tu sigurno nema para.

Link to comment

I danas uzasni rezultati. Koliko je losa Atalanta, ne moze da resi ekipu koja je bez boda do sada.  Inter ponovo gomila golova, cim ih ne igram.

Da nije ovih bonusa (Bayern 7+, Ajax 7+, 6+ iz Nemacke 4), ne bih nista ni pogodio. Dobro, tu je tiket sa odlozenim parom iz Nemacke, koji je fakticki prosao.

Link to comment

1/4 (fudbal 1/4), Ajax je dosao 6+ i 7+ (3+ i 5+ kvote), Bayern 7+ (4+ kvota), Schweinfurt 6+ (4+ kvota), uz povracaj na bonusima za Bayreuth. Glavne stvari na fudbalu prosle su dosta slabo. Osim Nemacke 4, gde sam imao i jedan odlozen par, nije bilo izlaznih glavnih tiketa. Cak tri 0-1 para; City je neverovatan rezultat skroz; Atalanta sve losija; Heerenveen 1-0 u 5. minutu i nista do kraja (nikada mi nije jasno sta ljudi rade 90 minuta). Da nije bilo bonusa, ne bih vratio ni ovih 50% uplate. Siri tiketi ni blizu; dosta iznenadjenja i u MLB delu.

Minimalni ulozi (standardni).

 

 

Fudbal

 

Salzburg-Rapid Wien 2+

PSG-Lyon 3+

Dortmund-Union Berlin 3+

 

PSV-Feyenoord 2+

Heracles-AZ 2+

Viking-Bodo/Glimt 3+

Valerenga-Molde 2+

 

Porto-Moreirense 2+

Lazio-Cagliari 3+

Stuttgart-Leverkusen 3+

 

Kvote 2.20, 2.19 i 2.87.

Na kraju pola parova stavih na 3+, no steta je ne probati stvari koje deluju verovatno. Bez preteranih eksperimenata (mozda Porto, no 2+ kod kuce nije nesto specijalno).

 

Jedan od pratecih tiketa, sve P/KX, Leicester, Man Utd, Tottenham, Sevilla, Betis, Empoli, Venezia, Monaco, Angers, Zvezda, Zwolle, Standard, Fenerbahce, Estudiantes, Platense, Corinthians, Arges. Kvota sa bonusom 13590.94.

 

 

NFL

 

Carolina-New Orleans P>16.5

Cleveland-Houston P>18.5

 

Tampa-Atlanta P>20.5

Baltimore-Kansas P>21.5

 

Arizona-Minnesota P>18.5

Seattle-Tennessee P>20.5

 

Kvote 1.68, 1.86 i 1.74.

Skratih igru na 6 parova, nakon propustene prilike da odigram sire u prvom kolu.

 

Siri NFL tiket, Pittsburgh P>17.5, Miami P>17.5, San Francisco P>17.5, Indianapolis P>21.5, Jacksonville H1(+9.5), Houston H2(+17.5), Chicago pob1, Tampa pob1, Tennessee H2(+10.5), Dallas H2(+7.5). Kvota 47.40.

 

Hokejaski tiket, sve 5+ (OT&SO), Linz, Vienna Capitals, Graz, Rungsted, Eisbaren, Bremerhaven, RB Munich, Iselohn, Sparta Prague, Trinec. Kvota 10.87.

 

MLB tiket, NY Yankees 5I >3.5, Boston 5I >4.5, LA Dodgers 5I <5.5, Kansas 5I >4.5, Milwaukee 5I <5.5, Houston 5I <5.5, St. Louis 5I >4.5, San Francisco 5I <5.5, Texas 5I >3.5. Kvota 59.40.

 

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Ova P1+ igra bi trebala biti prilicno jednostavna, no ispada da je skoro nemoguce izbeci neko 0-0 poluvreme. Sada PSV I Feyenoord uspevaju da postignu pogodak.

Ne kapiram ovaj trend neefikasnosti nikako. Spanci igraju prilicno zatvoreno, no vecina liga gaji otvoreniji stil igre I opet nista.

 

Prizvao sam ih izgleda, 1-0 za Feyenoord.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...