Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

2/4 (fudbal 1/1, MLB 1/3), prosao je prateci fudbalski tiket (5+ kvota). Glavni fudbalski tiket je doneo cak 3 kvote 1, mada sam odigrao povece favorite (samo je Sporting dobio, a i oni jedva 1-0). Na sirem je proslo svasta, cak 4 para na 3+ iz Holandije 2. MLB se i dalje tesko uklapa. Stoji da je ponovo prosla velika kvota, no to ipak mora bolje. Fiks se i dalje tesko povezuje, makar i samo dva para. Dovoljno za pokrice.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Zvezda-Radnik Surdulica 3+

Monchengladbach-Eintracht Frankfurt 3+

 

Kvota 1.89.

Puno sam razmisljao da li uopste odigrati nesto od fudbala. Da je Suarez i dalje u Barsi, verovatno bih probao i njih na golove, ovako zavrsise na nekom od pratecih tiketa. Nakon teske tekme protiv Partizana, ocekujem da Zvezda odigra lepo i efikasno danas. Frankfurt ima odlicnu sezonu, jos jedan fin mec u najavi.

 

Jedan od pratecih tiketa, Watford w2, Swansea w1, Hull w1, Lincoln w2, Exeter w1, Forest Green w1, Bolton w2, Morecambe w1, Stockport County w1, Hartlepool w2. Kvota 11.86.

 

 

MLB

 

Oakland-Detroit 5I <6 (Irvin-Mize)

Philadelphia-St. Louis >7.5 (Moore-Kwang-Hyun Kim)

 

San Diego-LA Dodgers 5I <5 (Darvish-Kershaw)

Miami-San Francisco 5I <5.5 (Alcantara-Aaron Sanchez)

 

Seattle-Houston 5I <5.5 (Flexen-Greinke)

LA Angels-Minnesota 5I >4 (Quintana-Shoemaker)

 

Kvote 2.29, 2.13 i 2.19.

Irvin je 0-2, 7.45 ERA, 1.45 WHIP; 9+ ininga, 5 strajkauta i 2 walks, 2 HR protivnika. Mize je imao dva odlicna starta, 1-0, 0.82 ERA, 1.18 WHIP; 11 ininga, 9 Ks i 4 walks. Serija, dva undera tokom prvih 5 ininga.

Moore je 2-1, 2.77 ERA, na 3 nastupa protiv Cardinalsa. U sezoni, 0-0, 7.56 ERA, 2.04 WHIP; 8+ ininga, 9 Ks i 4 walks, 2 primljena HR. Kim je imao odlicnu ruki sezonu, 3-0, 1.62 ERA, na 9 utakmica, tokom 39 ininga. Nije se proslavio u pripremnom periodu, te ipak probah plus. Over trend, Philadelphia 7/10, St. Louis 5/10. Serija, jedan plus.

Darvish standardno ubedljiv, 1-0, 3.06 ERA, 0.96 WHIP; 17+ ininga, 19 strajkauta i 3 walks, 3 dopsutena HR na 3 starta. Kershaw baca sve bolje, 2-1, 2.89 ERA, 1.07 WHIP; 18+ ininga, 16 Ks i walk. Serija, jedan under prvih 5 ininga.

Alcantara je 0-1, 2.45 ERA, 0.93 WHIP; 18+ ininga, 21 strajkaut i 7 walks. Sanchez takodje ubedljiv, 0-1, 2.70 ERA, 1.00 WHIP; 10 ininga, 7 Ks i walks, jedan pusten HR. Serija, jedan under pocetnog dela meca.

Flexen je 1-0, 4.50 ERA, 1.60 WHIP; 10 ininga, 11 Ks i 4 walks, jedan HR protivnika. Greinke, 1-1, 4.08 ERA, 1.25 WHIP; 17+ ininga, 10 strajkauta i 4 walks, za njega neobicna 4 HR protivnika. Astrosi su i dalje prilicno oslabljeni zbog Covid protokola (Bregman, Maldonado, Altuve, Alvarez, uz par picera), te je njihova ofanzivna produkcija upitna. Serija, jedan minus tokom prvih 5 ininga.

Quintana je imao dva podjednako kilava starta, 0-1, 16.20 ERA, 3.40 WHIP; 5 ininga, 9 Ks i 7 walks. Shoemaker, 1-0, 4.09 ERA, 1.00 WHIP; 11 ininga, 12 strajkauta i walks, 3 primljena HR. Serija, jedan minus tokom startnog dela meca.

 

Siri MLB tiket, NY Yankees 5I >3.5, Atlanta 2, Cleveland 5I <5.5, Texas >7.5, Milwaukee >7.5. Kvota 10.05.

 

NHL tiket, Washington 6+, Pittsburgh pob2, Montreal 5+ (OT&SO), Carolina pob1, Chicago pob2, Tampa 5+ (OT&SO), Winnipeg 6+, Minnesota pob1, Dallas pob1. Kvota 31.42.

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Nista,igrao na sitno na Benfiku,Barsu i Wulvse,mada i dalje ne mogu sebi da objasnim zasto sam igrao na ove zadnje:huh:.

 

Pobegao sam od Udinezea,Frajburga,Bajerna,reklo bi se,ne bas pametna odluka,svi trenutno vode.

Edited by Bogotac
Link to comment

Danas u Konferenciji od 13:30 nijedna utakmica nije bila 0:0 na poluvremenu, sto je cudo bozije, ali, ono sto nije cudo je da su dve ostale betonirane na 1:0, tako da nista od loto tiketa. Kad danas nije doslo,....sigurno ce doci sledeci put...:dry: 

  • Haha 1
Link to comment

Nije mi jasno kako 24. dobije 3. u ovim njihovim ligama i to par kola pre kraja (Engleska 4). Verujem da se kod nas i bilo gde u komsijskim ligama to ne moze desiti nikada.:rolleyes:

Link to comment

Kome bas "treba" danas i sutra: Olimpija, Tuluz, PSZ, Real. Kvotica je oko 5.5. Iako gotovo nikad ne igram kvote manje od 2.00, odigracu zezanja radi neki kvazi HTZ, ako nista drugo, bar da izmalerisem dve od ove cetiri ekipe. :D

Olimpija igra protiv Gorice koja je vec aut, Tuluz protiv Saterua koji isto zaostaje mnogo, PSZ protiv ST. Etjena kome ne gori bas pod nogama, a Real...pa nek me obori...:D

 

Link to comment

Ja ih bez Lewe ne igram, nema trika. Posebno ne kada vidim Wolfsburg.

Kako ovo nije bio penal za Monch; igrac Frankfurta je bukvalno zadrzao loptu rukama.:D Tesko da moze ociglednije od ovoga. Svaka budala sudi definitivno.

Edited by Miljenko
Link to comment

Pogodila ga je prvo u desnu sisu :D

A kasnije je Ajtekin gestikulirao da su mu ruke bile uz telo. Meni je na prvo delovalo da će "okrečiti" onaj kontakt NDike i Tirama, mada se posle na usporenom videlo da je Tiram namerno zapeo nogom.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...